Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 12.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: След конизациянови [re: Лeнa]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 08:45



Отново съм аз,имам едно питане,незнам до колко е уместно-става дума за след операцията и дали в организма се образуват ве4е един вид антитела към щамовете на вируса,с който си бил заразен?Ако някой може да ми отговори ще съм безкрайно благодарна!



Тема Re: След конизациянови [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 09:15



Доколко информацията, която съм чела е вярна- човек отново може да хване вируса, много зависи от имунната система. И ако до една година вируса не се появи отново, риска да се появи след това е минимален!



Тема Re: След конизациянови [re: aнди]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 09:54



ох,,направо незнам-ако пак се полу4и рецидив ве4е какво ще режат идея си нямамРезултатите ми още не са готови,а мина сума време...ве4е по4вам да си мисля да не е умишлено...А аз се надявах поне към щамовете ,с които си заразен да имаш някаква преграда...Когато успея да се видя с докторката,ще я питам подробно,благодаря за отговора...!



Тема Re: След конизациянови [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 10:02



Спокойно, и на мен това ми мина през главата след две напразни ходения и резултатите все не бяха готови! При мен излязоха след 20дена, а ми бяха казали 10!Пиши като имаш резултати! аз за собствено успокоение взех една приятелка с мен, за да ми е по-спокойно, така че ако мислиш че ще се почустваш по-спокойно вземи си приятел с теб!Аз искам да те питам ако си била със спинална упойка, имаш ли някакви оплаквания от нея, аз вече месец имам придръпвания в кръста при навеждане, в началото бяха по-силни, но сега понамаляха?



Тема Re: След конизациянови [re: aнди]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 10:15



При мен конизацията беше със спинална упойка, но нямах никакви оплаквания от нея, също ми я правиха в Майчин дом д-р Славчев. И друг път съм била с такава упойка и пак съм нямала проблеми - дали да не се обадиш на някой доктор



Тема Re: След конизациянови [re: aнди]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 10:31



Благодаря за съвета,май маистина ще ида до болницата за най-сигурно,а ина4е моята упойка беше венозна,но и там си имаше притеснения,тъй като имам и пролапс на сърцето и бях под наблюдение,но при мен после се полу4и неприятно,понеже имах нетърпими болки непосредствено след конизацията и ми биха инжекция с те4ен аналгин-ве4е втора седмица крака ми не може да се пипне от болка,едва в последните дни отслабва дискомфорта,но ми беше неудобно да званя да питам лекарката защо се полу4ава и така си останах,надявам се скоро да отшуми,а ти за по-сигурно се обади и питай!



Тема Re: След конизациянови [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 10:56



Да ще отида на лекар, но първо ще си изкарам едно море, защото цяло лято се разправям с лекари, нека поне изкарам няколко разтоварващи дни!Казаха ми, че и месец след операцията мога да ходя на море и да се къпя на. Теб след колко време ти казаха да отидеш на преглед? Странно ми е че си имала такива силни болки, мен почти не ме болеше, само в началото ми беше по-трудно да си кръстосвам краката, и само тогава усещах тежест и напрежение, но не и болки!



Тема Re: След конизациянови [re: aнди]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 11:01



Искам да попитам Вера колко време след операцията ти продължава това неприятно течение! Аз днес правя месец, но продължавам да имам , по-малко е , но все пак не трябва ли да спира вече?





Тема Re: След конизация [re: aнди]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 11:20



И аз където 4ета мнения никой не споменава да е било болезнено,но мен ме боля като при цикъл,само 4е доста по-интензивно:(а и имах силен дискомфорт от тампона,който ми бяха сложили след операцията,първия ден едва ставах...а относно кървенето и аз продължавам да го имам и с наистина неприятна миризма:(на мен също ми казаха един месец без басейни,но щом при теб ве4е е минал,можеш спокойно да отидеш и наистина да си поотдъхнеш от вси4ко това!Приятна ваканция:)



Тема Re: След конизация [re: Лeнa]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 12:19



Пак съм аз,понеже днес последно имам неограни4ен достъп до нет,не спирам да 4ета и по други форуми мнения и статии и сега последното,на което се спрях се споменава,4е е хубаво до няколко години след операцията да се забременява,защото после може да се наложи пак някаква интервенция и тогава шансовете намалявали...Навсякаде се споменава и цезаровото се4ение като препора4ително,но може би зависи от степента на отрязания у4астък...Извинявам се,4е докладвам през половин 4ас,но място не мога да си намеря ,а и наистина живота ми се обръща на 180 градуса-за неща,за които не съм и правила планове,о4евидно трябва ве4е да имам предвид






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.