Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 12.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Kam alpha_betaнови [re: alpha_beta]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 14:24



Zdravei!Moje li i az da ti pi6a na li4ni za koordinatite na lekarq ti,za6toto ot moite hi4 ne sam dovolna!Zatova ne gi i prepora4vam...



Тема Re: Kam alpha_betaнови [re: lva]  
Автор alpha_beta (любознателен)
Публикувано02.01.07 15:00



Да разбира се Ива, но не знам като не си регистрирана как да ти пиша лично съобщение! Ако искаш дай е-меил или се регистрирай!



Тема Re: Kam alpha_betaнови [re: alpha_beta]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 15:20



Davam email- idacenova@abv.bg Mersi!



Тема Re: Kam alpha_betaнови [re: lva]  
Автор daizy_new (търсеща)
Публикувано02.01.07 17:34



Благодаря на алфа-бета за личната бележка!

Според мен ми трябвя доктор , който да оперира и да разбира от проблема ХПВ.Тук чета за трима ,на които се спрях ,но не знам кого да избера.....много се страхувам да не направя погрешен избор.Това са Карагьозов-син,Славчев и Румен Димитров и тримата от МД...а и още един д-р Начев. Някакви съвети,мнения???Отново благодаря предварително за отговорите.Надявам се не съм досадна с въпросите си ,но наистина ми е притеснено......



Тема Re: Kam alpha_betaнови [re: daizy_new]  
Автор alpha_beta (любознателен)
Публикувано02.01.07 18:48



Майчин дом е добър избор, чела съм по други форуми много добри отзиви за лекарите там, и специално за тези лекари, които цитираш. От тях признание от лекар за лекар съм чула за Божидар Славчев, и дори мисля че прякорът му е "Д-р Бог".

Аз се доверих на хирург в онкологията и смятам, че не сгреших.
Моето страдание също е резултат на ХПВ (хюман папилома вирус) - не знам защо като пиша отговор и не ми работи латиницата.

Успех ти желая мила и пиши!



Тема Re: към Дейзинови [re: alpha_beta]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 21:34



Здравей и от мен,бях със същия резултат и вирус като твоя и моят съвет е-не губи и ден повече!!!При мен опитваха с обгаряне,имуностимулатори,но ПАП 3 Д не се лекува така лесно и в болшинството случаи оперативната намеса е решаваща,а както ми казаха на мен за моя случай и животоспасяваща!Не искам да те стряскам,но аз живеех 5 мес. с мисълта,че вече всичко ми е наред след обгарянето!Относно лекар-аз съм оперирана в Онкологията при доктор Чакалова и доколкото знам ,там са много добри специалисти именно с такава насоченост!Сега ходя на профилактични при доктор Ганчева и също съм много доволна,тя е онколог-гинеколог.За Ива-не се безпокой,сигурно твоите конци за били захарни и за се разградили в организма,аз съм една от малкото,които трябваше да ходят да им ги махат след един месец срещу 16лв

Доколкото знам почти навсякъде слагат органични и няма нужда да се ходи да се махат,прегръдки и кураж на всички!



Тема Kravotechenieнови [re: Лeнa]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 21:38



Momicheta,az dneska si izkarah akala-stavam sutrinta,te4e krav vse edno e menstruaziq,ama svetlo 4ervena.A to4no tova mi kazaha 4e ne trqbva da te4e.Shash i panika!Ti4am az pri doktora-minavalo ama mojelo da te4e krav o6te dve sedmici!Za6toto bilo praveno sas skalpel!Pri vas ima6e li takiva te4eniq?





Тема Re: Kravotechenieнови [re: lva]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 22:25



За пръв път чувам.Гледаха ли те на колпоскоп?Май наистина няма да е зле да смениш лекаря,избери си някой онкогинеколог и не се притеснявай,дано мине скоро и не е болезнено!



Тема Re: Kravotechenieнови [re: lva]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 22:58



Здравей, както казва Лена на теб преди конизациите правиха ли ти колпоскопия. на 24.11.06г пишеш, че първата конизация е след резултат ІVб, а след 1,5 год. имаш ІІІd; на 29.12.06 и на 2.01.07 пишеш, че втората ти конизация е след резултат ІVа, нещо не разбирам какъв всъщност ти е бил резултата преди втората конизация и къде всъщност си ги правила, наистина е най-добре да си намериш добър онкогинеколог, не се оставяй в ръцете на обикновен гинеколог, двама така искаха да ми махат и яйчници и матка и шийка и всичко след ІІІб, добре, че не ги послушах, ами отидох при най-добрите. Успех



Тема Re: Kravotechenieнови [re: wera]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 23:40



Momicheta,az mai sam vi obarkala s moite pisaniq...
Zna4i prez 06.2005 imah pap IVb i mi napraviha konizaciq.Sega,v kraq na noembri 2006 imah IIId,sled 2 semdizi ve4e be6e IVa i pak konizaciq.S kolkoskop me gledaha dvama lekari otdelno edin ot drug.Dori pri ediniq kolkoskopa be6e svarzan s televizionen ekran,ta i az gledah.Ocvenqvaha 6iikata s ne6to i mojeha da se vidat regionite v koito ima displaziq.Be6e mnogo interesno...


Lekara koito mi q pravi parviq pat e onkolok,vtoriq sa6to,no mai 6te gi smenqm.Za tova ste pravi.
A kravote4enie ima6e i predi parvata konizaciq,no togava se be6e otvoril kravonosen sad.Az dneska se upla6ih 4e e pak tova,no se okaza 4e tozi pat nqma otvoren kravonosen sad,ami ranata si karvqla prosto.To ve4e namalq s te4neie na denq.
I za konzite razbrah- i men sa me za6ili s konzi 100%,ne sa me obragqli.
I mojelo da karvi do 2 semdizi kazaha.....
Ve4e po4na da mi omrazva...
Do skoro!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.