Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 12.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Да разкажа...нови [re: Mese4inka]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 10:03



Миличка,и аз ти изпращам поздравления за добрите новини и силно се надявам и занапред нещата да вървят все в положителна насока!Но няма и как да не се присъединя към съвета за поне още едно мнение-казвам го като човек,минал пред ада на ''добрия резултат'' и 4 мес .живеех с тази илюзия-мисля,че съм писала по-нагоре какво ме сполетя и само при мисълта настръхвам!Най-малкото,което може да направиш като допълнително успокоение е поне една цитонамазка и преглед с колпоскоп-сега не знам през какви процедури си минала,но ако имаш и конизация като мен е добре да те погледне и онколог,колкото и страшно да звучи-успех и само добри резултати!



Тема Re: След конизациянови [re: Лeнa]  
АвторTeди (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 10:28



д-р Начев от Майчин дом. Приема всеки понеделник от 14.00 часа с предварително записване в кабинет 214. При прегледа прави и цитонамазка, която се получава следващия понеделник. Ако прецени прави и биопсия. Прегледа е 35 лв., цитонамазката е 5 лв., биопсията е 10 лв. Ако след получаване на резултатите прецени че е необходимо оперативно лечение, той казва на акушерката да те запише за операция, обяснява ти каква е и какво е необходимо да направиш и т.н. Определено е компетентен, с добро отношение към пациента, което е много важно и отговаря на всичките въпроси, които му се задават.



Тема Re: Да разкажа...нови [re: Лeнa]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано14.11.06 14:13



Благодаря за подкрепара Лена. Онколога, при когото ходя ми прави конизацията и каза, че вече всичко е наред. Въпреки това реших да проверя дали това наистина е така и потърсих второ мнение. Според новия лекара съм имала все още нещо за горене и полипи. Отидох на трето мнение-там гинекологът ми каза, че съм била при най-добрия и той чудесно си е свършил работата. Вчера бях на хомеопат, жената също искаше да ми помогне и се разрови да търси телефона на "Д-р Бог". Аз не знаех на кого викат така, затова чак като като каза: " абе къде съм го записала този Славчев" разбрах, че и тя има предвид този, при когото ходя. Така, че от много и различни места ми препоръчват само моя си лекар... реших да взема първото и третото мнение под внимание, а тази с многото диагнози да впиша в графа "жадни за пари". Сега ходя на пак при втория на фоликулометрия, защото има съмнение за СПКЯ. При Славчев-само за сложните процедури, че при него се чака мнооого за час и мноооого в самия кабинет да ти дойде редът.
Надявам се при теб всичко да е наред! Поздрави!



Тема Re: Да разкажа...нови [re: Mese4inka]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 15:24



Това да се чува и дано наистина вече лошото и притесненията останат далеч назад!Пожелавам ти само здраве занапред и вече само хубави новини:)



Тема Re: След конизациянови [re: andy]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 19:02



Zdraveite!I na men mi praviha konizaziq sled Paps IV b.I pri men be6e svi4ko nared,do skoro.Godina i polovina sled tova se poqvi rezultat IIId.Sega 6te vidim kakvo 6te mi pravat...Problema e 4e sam 22 i vse pak mi se iska i deca da imam,koeto ne znam dali 6te e vazmojno sled vsi4ki operacii koito moje bi 6te mi napravat.Moje li nqkoi ne6to da mi kaze po tozi vapros?



Тема Към Иванови [re: lva]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано27.11.06 12:05



Мила Ива,
съжалява, че резултатите не са добри. Но най-добре е при такава висока група да подбереш много внимателно специалиста, при когото да отидеш, за да може да те посъветва как се постъпва в такива ситуации и какво трябва да предприемеш оттук нататък. Ако искаш пиши ми на лични за да ти дам координати на моя гинколог, за който казват, че е факир на такъв вид операции. Стискам палци всичко да се оправи!



Тема Да разкажа и аз...нови [re: lily]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 10:04



Здравейте момичета!
Да кажа и аз най после какво стана с мен, още повече, че е обнадеждаващо!!!


Направих си най-накрая въпросното изследване след лазера. Още на прегледа лекарят каза, че всичко му изглеждало ОК, а днес звъник и за резултата от цитонамазката. Отговорът беше, че е нормална. Е, аз не се задоволих с това и настоях да ми кажат група (да е съм изчела всичката литература по въпроса за нищо, я! ). Отговорът беше - Іва-ІІра... Не знам как от ІІІд става І, но мисля да не се задълбочавам повече.
Желая на всички здраве и само добри новини!
И весели празници!



Тема Re: Да разкажа и аз...нови [re: Ивa]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 11:54



Привет!Много се радвам,че всичко е минало така добре,Ива,хубаво е,че си била на лазер,дано всичко е вече изчистено и да има само добри резултати!Въпреки това винаги си искай резултата от цитонамазката,понеже и на мен така ми бяха казали след обгарянето,че всичко е наред,без да видя с очите си резултата и след 2 мес.се оказа ,че съм си с 3 Д,така че си имай винаги едно наум!Весели празници и от мен и пишете какво става,запуснахме го тоя форум напоследък:)



Тема Re: Да разкажа и аз...нови [re: Лeнa]  
Автор Mese4inka (минаващ)
Публикувано20.12.06 17:05



Ама това си е направо чудесна новина, че сме го запуснали :) Нали значеш, липсата на новини е добра новина :) Здраве на всички през новата година!



Тема Re: След конизациянови [re: lva]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 23:42



E,okaza se 4e i dve konizacii mogat da se prejiveqt.Tozi pat oba4e par4eto e zna4itelno po malko,za6toto be6e hvanato po na vreme.O6te imam 6ans za deca!:-) E,pak be6e karzinoma in situ,ama ve4e dva pati go imam i me spasqvat (da 4ukna na darvo).Da jivee medizinata!Taka 4e momi4eta,gore glavite,vsi4ko koeto se hvane na vreme e le4imo!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.