Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 03.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: след конизациянови [re: wera]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 10:29



Поздрави на всички. Вера благодаря ти за това , че ми отговаряш. Днес съм при докторката, която ме оперира.Ще пиша. Успех на всички и горе глава.



Тема Re: след конизациянови [re: wera]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 11:49



Здравейте всички. Вчера бях на контролен преглед. Раната зараства добре.Взеха ми стерилна урина. Имам някаква инфекция.Вяра , ти след конизацията пи ли антибиотик ,после дадоха ли ти свещички вагинални/ Бетадин/?Малко ме е страх да ги сложа заради раната, защото са с йод.
Успех!



Тема Re: след конизациянови [re: Toни]  
Авторwera (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 20:55



Пих и антибиотик и слагах глобули Макмирор, бях получила течение, изследвах секрет и имах бактерии. Всичко това след около месец от конизацията. Докторът каза, че няма проблем, но не са Бетадин, питай най-добре



Тема Re: след конизациянови [re: Toни]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 17:47



Здравейте момичета,

Искам да отговоря на Тони относно цикъла - аз също съм с много обилен цикъл след конизацията и това и вече 4месеца- все едно получавам кръвоизлив- гадничко е и ми прави впечатление че по време на цикъл сега ме боли много глава не корема,преди конизацията цикъла ми беше много оскъден и с болки в корема и тогава това много ме притесняваше! Аз също бях и с абразио! И сега и преди пак съм си с мното обилно бяло течение-въпреки че микробиологията не показва отклонения! Казват ми нарушена влагалищна флора!Доктори!

Май за бялото течение лек нама! Казаха ми за тампони с мед преди цикъл -сега и това пробвам да видя дали ще има ефект!



Тема Re: след конизациянови [re: Toни]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 12:50



Здравейте отново и от мен-поизгубих се,понеже ме затресе страшна депресия-от близо година аз здрава не мога да се видя и нямам месец или седмица без някакво лекарство

както писах по рано,сега лекувам нещо много неприятно и упорито-коли бактерии и не вярвам скоро да се оттарва ,а и ефекта би бил временнен,на приятеля ми от микробиологоията също откриха подобен вид бактерии днес пак сме на преглед за да му предпишат и на него лечение...Препоръчвам ви,момичета да си направите микробиология заради течението,понеже и аз си мислех че е от конизацията,но едва ли е само от нея...Е,това е засега от мен,надявам се да споделяте занапред вече само хубави новини и ви благодаря за подкрепата,успех!



Тема Re: след конизациянови [re: aнди]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 18:16



Здравейте момичета,вчера бях на преглед заради обилна менструация. Анди ,аз от януари месец имам проблеми с менструацията и мислех ,че след конизацията всичко ще мине , но уви не е така. От седем месеца пия Дуфастон/прогестерон/.Има малък ефект.Вчера го смениха с Целест.Според лекарката имам хормонални проблеми.Не мога да стоя на работа,когато ми дойде.Едвам издържам.Кръвното ми пада.Смятам да направя хормонални иследвания. После да се избере подходящото лекарство.

Успех на всички



Тема Re: след конизациянови [re: Лeнa]  
Автор alpha_beta (непознат )
Публикувано27.10.06 20:17



Привет на всички момичета писали в тази тема!
Жеалая ви искрено здраве и живот с по-малко проблеми!
Изчетох всичко написано и меко казано се ужасих - представям си какво сте преживели!
На мен ми предстои да ми махат полип от шийката и много се притеснявам, но предполагам че вашето заболяване е доста по-страшно!
Лекарката ми е Ралчева в онкологията. Малко се поуплаших, не съм ходила при други лекари засега!
Успех момичета! Ако някой нещо знае за полипите нека сподели! Пуснах такава тема но нищо съществено не е написано - само реплики като "няма страшно", а се надявах някой да ми сподели какво точно представлява процедурата, как боли, кога боли и т.н.



Тема Re: след конизациянови [re: alpha_beta]  
Автор Mese4inka (новак)
Публикувано27.10.06 20:25



alpha_beta аз също съм с диагноза полипи при Ралчева. Бях преди месец при нея, каза да отида като ми свърши М, което се пада в понеделник (30.10). Препоръча ми я позната като много добър специалист, но това което ме смущава е, че месец преди прегледа при нея бях при Слвачев от МД, който се води също за много добър лекар и според него всичко беше наред. Прави ми конизация през март и смятам,че ако съм имала полипи би трябвало да ги е махнал.
Иначе всичко, което изчето за полипите наистина не звучеше много страшно, само в един руски сайт беше споменато,че е желателно да махнат в краен случай, тъй като при повторна поява ставали още по-устойчиви.
На теб Ралчева какво ти каза?



Тема Re: след конизациянови [re: Mese4inka]  
Автор alpha_beta (непознат )
Публикувано27.10.06 22:35



Mese4inka, на мен ми каза незабавно да го махна за да нямам повече болки и кръвоизливи, макар че може и миомни възли да имам - това ще се докаже с ехографията. Аз се притеснявам от самата процедура дали е нещо като аборт - досега не съм имала, с каква упойка и други такива въпроси ме вълнуват.



Тема Re: след конизациянови [re: alpha_beta]  
Автор Mese4inka (новак)
Публикувано28.10.06 12:11



След като ти е казала незабавно да го махнеш не ти ли обясни в какво се състои процедурата, рискове и т.н...? Болките къде ги имаш? Аз не нямам нито болки, нито кръвоизливи и затова се чудя какво става.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.