Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема ne moga pove4eнови  
Автор tyfi (непознат )
Публикувано04.04.06 11:46



здравейте на 25 години съм имам болки в гарба ама не мога да определя то4но къде и то от доста време.Появявят се и из4езват на около 1 седмица.Правих кръвни изследвания и урина;а съ6то и ехограф=ни6то.Освен това разбрах и 4е съм съм бременна.Под4ертавам оба4е 4е болката е отдавна от около месец преди да забременея.4ужствам 4е пове4е не мога да издържам.Не мога да направя скенер.Може ли да е невралгия;дискова херния или не6то от сорта знам 4е тези заболявания се появяват при по възрастни хора.Може ли да е не6то по сериозно като раково заболяване.На какъв лекар да отивам.От Варна съм ако някои знае добър специалист нека ми пи6е и къде да го намеря.

Редактирано от tyfi на 04.04.06 11:55.



Тема Re: ne moga pove4eнови [re: tyfi]  
Авторпeтя (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 12:10



иди на невролог



Тема Re: ne moga pove4eнови [re: пeтя]  
Автор tyfi (непознат )
Публикувано04.04.06 12:15



6te otida o6te dnes.



Тема Re: ne moga pove4eнови [re: пeтя]  
Авторциr (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 13:28



Ако можеш да намериш добър физиотерапевт първо при него иди, защото много от тези болки преминават успешно само след няколко масажа.Тук няма да описвам примери за това/целия мой род се лекува по този начин/Повярвайте ми няма да сгрешите ако се консултирате с такъв специалист.



Тема Re: ne moga pove4eнови [re: tyfi]  
Авторsusan (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 16:14



Napalno e vazmojno da e na nervna po4va!



Тема Re: ne moga pove4eнови [re: tyfi]  
АвторMapиaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 21:55



Отиди на мануален терапевт-доц.Тодоров тел 659339



Тема Re: ne moga pove4e [re: tyfi]  
Автор tyfi (непознат )
Публикувано07.04.06 23:13



Марияна много ти благодаря.6те отида и 6е пи6а.



Тема Re: ne moga pove4eнови [re: tyfi]  
Авторлинa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 04:09



4 4asa sutrinta e i az nemoga da spa imam sa6tite simptomi kato teb dori hodq leko navedena 6toto mnogo me boli!dnes bqh na nevrolok i kaza 4e imam vazpalenie na koren4etata na grabnaka ot prostuda i ot izlizane kapana!predpisaha mi lekarstva za 50lv ot koito po4na o6te pove4e da boli!neznam kakvo da pravq?!?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.