Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 18.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема ах-х-х-х, тези зъболекаринови  
Автор sun_shining (непознат)
Публикувано29.03.06 13:12



Имам проблем и искам да си сменям зъболекаря - големи патаклами настанаха в устата ми, явно се бях предоверила и проблемите започнаха да никнат като гъби...
Търся зъболекар, и то спешно, не знам колко време ще мога да издържа. Приятелските препоръки са изчерпани, същевременно съм с много малко бебе, а ходя и на работа. Търся някой в района на Медицинска академия. От интернет съм извадила 20-тина специалисти, ама по дяволите, как да си избера. В крайна сметка ходенето на зъболекар не е като при другите специалисти - ако не ти хареса някой, просто го сменяш. И тук можеш да го смениш, но ако е направил някоя беля - първо ще мине време докато разбереш и второ поразията така или иначе вече е свършена ... Та доста сложен ми се вижда избора.

Към стоматолозите, които влизат тук - една препоръка. Според мен трябва да си имат отделно клубче, така или иначе толкова много хора ходят на зъболекар. Пример ми е клубът на "бъдещите и настоящи майки". Единствено от там си бях избрала лекар, който да ме следи докато съм бременна, а и за самото раждане. ЯСНО Е, че всичко е субективно, но в крайна сметка когато има доста натрупани негативни мнения, изводът е един.


Та много ви моля за помощ - читав зъболекар на що-годе нормални цени в района на МА и околността.



Тема Re: ах-х-х-х, тези зъболекаринови [re: sun_shining]  
Авторpaзбиpaм тe (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 15:03



Ох, и аз от дете съм с много проблемни зъби, та знам какво е! Сега се налага да си слагам имплант на преден горен зъб и не съм спала 3 нощи да обмислям нещата, но за съжаление няма друг изход при мен - зъбът ми е безвъзвратно унищожен!
Току-що и аз бях при моя зъболекар, за да ми оправи един кариес и да му кажа, че имам нужда от още време, за да се реша, т.к. ми се налага да отсъствам 2 седмици от Б-я и не смея да тръгна след подобна сериозна интервенция. Както и да е! Ако искаш мога да ти дам координатите му. От години ходя при него и не мога да правя сравнение с други зъболекари, но аз съм доволна от начина, по който работи и нямам причина да го сменям, т.к. винаги е бил внимателен и това, което ми е правил, не съм имала проблеми след това.
Намира се в квартал "Стрелбище", съвсем близо до пазара "Иван Вазов". Има много добре оборудван кабинет с най-съвременна техника, работи с хубави материали, като пита какво да ти сложи /т.е. дали да е нещо по-евтино или най-доброто, което съответно е и малко по-скъпо/. За цените ми е трудно да те ориентирам, защото нямам представа другите какво взимат. Но мога да ти кажа за последния зъб - кариес върху мъдрец, сложи ми пломба, като се наложи да ходя два пъти, за да го оправи - всичко 51 лв. /с упойката, т.к. аз държах да ми сложи такава/. Не мисля, че взима евтино /съдя не само по този зъб - налагало ми се е да плащам и по-големи суми/, но аз съм свикнала при него, имам му доверие и разлика в цената с 10-20 лв. няма да ме накара да го сменя /още повече, че все пак не ходя всеки ден на зъболекар/. Кофти е, когато ти се налага да правиш по-сложни неща - тогава "цифрите" естествено идват доста нанагорно - само за пример един имплант /без пънчето и коронката/ струва между 500 и 1000-1300 лв. в зависимост от фирмата- производител. Така че стоматологията, за съжаление, не е по джоба на всеки.
Пиши, ако те интересува, ще ти дам координати



Тема Re: ах-х-х-х, тези зъболекари [re: paзбиpaм тe]  
Автор snowflake ()
Публикувано30.03.06 15:43



Как се казва и къде се намира точно. Там живея и може да ми е полезен,ако моята зъболекарка е неоткриваема.



Тема Re: ах-х-х-х, тези зъболекаринови [re: snowflake]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 17:00



Д-р Стойков - улицата не я знам как се казва, но блокът, в който се намира кабинетът, мисля е 96, ет. 7 - до него има някакво читалище. Намира се срещу пазара, малко по-навътре в квартала. Ето и телефона, за да получите по-точна информация за адреса /и без това трябва да имате предварително записан час, ако ходите/: 8592442



Тема Re: ах-х-х-х, тези зъболекаринови [re: пak aз]  
Автор snowflake ()
Публикувано31.03.06 12:56



Мерси, знам го читалището.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.