Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 29.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема до излекуваните  
Автор bimbaaa (минаващ)
Публикувано08.03.06 12:57



Защо след като всеки пита тук за неговия проблем почти никой не казва какво е станало? Това много важно и показателно според мен...излекуван ли е .... как.... за колко време и т.н.

Редактирано от bimbaaa на 08.03.06 12:59.



Тема Re: до излекуванитенови [re: bimbaaa]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 13:06



оооо доста споделят

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: до излекуванитенови [re: ha!]  
АвторSinn3r (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 03:07



Ami moje bi ne dojivqvat :)



Тема Re: до излекуванитенови [re: Sinn3r]  
Автор malin (минаващ)
Публикувано10.03.06 10:28



Да.Това ще е причината,вярно е.



Тема Излекувананови [re: bimbaaa]  
Автор Neli_S ()
Публикувано10.03.06 12:40



Диагнозата ми е дисковата херния е на Л5-С1, придружена с дегенеративни промени с васкуларизирала фиброза на костния мозък в телата на Л5 и еС1 в съседство с дискалните повърхности + остехондрозни промени (шипове) по гръбнака. Освен проблемите в кръста имах болки в малките стави на едната ръка и крак, бях започнала да усещам лек дискомфорт и в ставите на другата ръка. Пробвах с лекарства, акупунктура и какво ли още не... Ровейки се по сайтовете, открих един метод наречен дискосан за безоперативно лечение на дискова херния. Свързах се с лекарката, която го прилага у нас и започнах моето лечение с озонотерапия. Д-р Томзак ми назначи 16 процедури с озон, три пъти седмично, като успоредно с озонотерапията ми препоръча прием на глюкозамин. Някъде към последните процедури болките в ставите на ръцете и крака бяха напълно отзвучали, а болката в кръста чувствително намаля. След последната процедура усещам определено облекчение в кръста, като дори на моменти си давам сметка, че нищо не ме боли, захапва или пречи на нормалния ми начин на живот. Доволна съм, че предприех тази стъпка към моето оздравяване и сега се чувствам и живея пълноценно. А на въпроса защо излекуваните не споделят, мисля че отговора е ясен - а кажеш нещо и веднага някой решава, че това е реклама



Тема Re: Излекувананови [re: Neli_S]  
Авторkaya (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 14:14



Извинявай, тази озонотерапия знаеш ли дали помага и на други болести? Ако не ме лъже паметта бях попаднала на статия, обясняваща ползата от такава терапия и аз се впечатлих във връзка с една моя екзема. Прочиства ли организма? Мадона например се подлагала на такива процедури за прочистване на организма. Надявам се, че не се бъркам и става дума за едно и също нещо. А къде в БГ има такъв кабинет?И за цени ако споделиш ще е идеално.



Тема Re: Излекувананови [re: kaya]  
Автор Neli_S ()
Публикувано10.03.06 15:20



http://www.flowerbg.com/loginova/ozon_bg.html
Това е единтвения кабинет в БГ, който предлага озонотерапия, а лекарката е невероятен човек, специализирала е в Италия, много знае и непрекъснато чете и се интересува от приложението на озона, но освен всичко това, просто си личи, че безрезервно вярва в това, което прави. Има много руски сайтове, в които подробно е изложено за какви болести има приложение, особено в козметологията и дерматологията, прочистване на кръвта и т.н. Цената при мен беше 22 лв на манипулация, която включваше 4 инжекции в областта на кръста и по 2 или 3 на ръката и на крака. Като цяло процедурата не е болезнена, може да се сравни като усещане с иглотерапията и нещо като леко мравучкане при вкарването на озона.



Тема Re: до излекуванитенови [re: bimbaaa]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 00:06



Много си права. Разбира се, че обратната връзка е много важна, та тук четат и отговарят живи хора, а не се подава информация от бездушна машина.

Има хора, които само викат за помощ, а сами нищо не споделят от това, което узнаят по проблема, или как са си решили проблема.

За съжаление, има също и много такива, които щом като получат нужната им информация дори и едно мерси не казват, поне колкото помагащите да знаят, че въпросната информацията изобщо е достигнала до тях. Става ясно, че изобщо са живи само по това, че след време задават нов въпрос!

Не искам да звучи негативно, но такова поведение е изключително грозно. За още по-голямо съжаление то се вижда често по българските форуми, а почти никога по чуждестранните. Не зная дали се дължи на специфична душевност или на възпитание.



Тема Re: до излекуванитенови [re: bimbaaa]  
АвторREMl (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 11:26



Tuk 4esto se davat mnogo nekomtentni mneniq ili protvore4ivi saveti.Po skoro da obarkat pita6tiq ili da go ozada4at o6te pove4e.Kogato edin 4ovek e obarkan,kak moje da reagira-ami s bqgstvo.
E vse pak ima i nqkoi informacii,koito se okazvat polezni(v pove4eto slu4ai ot naistina kvalificirani lica ili potarpev6i).Az predlagam da se napravi otdelen klub za izkazvane na blagodarnosti na horata,koito sa polu4eli jelanata ot tqh podkrepa i pomo6t i se e okazla polezna za tqh ne samo ot kluba medicina ami ot vsi4ki ostanali!!!



Тема Re: до излекуванитенови [re: REMl]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 12:24



Не става дума за това дали мненията са полезни или не, а за елементарно зачитане на времето и усилията на хората, които са се постарали да напишат това, което знаят по проблема, водени от желанието си да помогнат на питащия. Дали то е грешно или вярно е съвсем друг въпрос.

Грозно е само да се пита, вика "помощ" и иска още и още информация без дори едно мерси да се каже накрая или поне с няколко думи да се каже как се е развил проблемът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.