Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 18.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема болезнени лимфни възлинови  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 17:03



Грипа ме обори миналата седмица, но с антибиотик се оправих. От миналата събота може да се каже, че съм съвсем добре. Но днес се замислих, че лимфите на врата продължават да ме болят. Нормално ли е?



Тема Re: болезнени лимфни възлинови [re: Nina]  
Автор ha! ((Нерегистриран))
Публикувано20.01.06 17:30



не

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: болезнени лимфни възлинови [re: Nina]  
Авторьяь (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 20:18



Аз често боледувам от ангини,въпреки,че съм на 32г.карам поне по 5 гнойни ангини на година.Та в тази връзка,лимфните възли на врата ми много рядко са в нопмален вид,почти парманентно са болезнени и подути.Правила съм си много изследвания,но няма нищо като заболяване-освен хроничен тонзилит.Дори и в момента,силно ме болят и са леко подути,а не съм все още болна,може би е симптом на нещо приближаващо....



Тема Re: болезнени лимфни възли [re: ьяь]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано22.01.06 13:19



Ами този тонзилит - остър или хроничен, си е непрекъснат източник на инфекция. Как няма постоянно да са ти увеличени лимфните възли?

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: болезнени лимфни възлинови [re: Nina]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано23.01.06 19:31



Лично аз ползвам антибиотик само в краен случай.Наблягам повече на инхалации при хрема,топли напитки,много мед и лимони.Вечер преди лягане,потапям краката си в гореща вода с едра сол поне за 15 минути и разтриване на цялото тяло със силна ракия или спирт.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.