Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 19.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Глисти-ако са в тялото 2 години!!!нови  
Авторpибa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 21:23



проблем - глисти в изпражненията

подсещане за случка - изяден чируз и в последствие откриване в друга риба на червей..... преди две години

това е единственият случай, в който е възможно да влезе паразита

иначе личната хигиена е на много високо ниво!

къде и как трябва да се направи изследване
или само да се изпият хапчетата, предписани от общопрактикуващ лекар???

видях в интернет ужасяващи снимки на червеи от очите
ужасена съм!!!!!!!!!!!

помогнете с малко инфо



Тема Re: Глисти-ако са в тялото 2 години!!!нови [re: pибa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 21:43



А от кьде се сьмняваш за глисти,какви са ти симптомите?



Тема Re: Глисти-ако са в тялото 2 години!!!нови [re: aнoнимeн]  
Авторpибa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 22:30



ами намерих малко червейче на салфетката след изхождане - ох супер гнус, сори! и стрес едновременно за мен!

и приятелят ми каза е спя лошо последните месеци....
и аз наистина се будя всяка нощ, дори имах случка със скок от леглото, плувнала в пот!
дори той ме пита - ти въобще спиш ли.. явно се въртя

и като се замислих имам и лек сърбеж...



Тема Re: Глисти-ако са в тялото 2 години!!!нови [re: pибa]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 23:40



Не се стряскай прави се иследване в ХЕИ утре ще правя на дьщеря си ,а сьщо така и на мен имам някакви сьмнения защото имам и аз сьрбеж около ануса но нямам смелост да погледна сьлфетката.Прави се проба сьс скоч/лепенка на дупето/Не се срамувай много деца и хора имат глисти,лекува се успешно.Ще пиша утре за резултатите.УСПЕХ



Тема Народна медицина:нови [re: pибa]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано13.01.06 10:15



Сурово Кисело зеле на корем.

п.п. Един от симптомите при глисти е скърцане със зъби през нощта. Кажи на момчето ти да те слуша и да ти каже.

п.п.п. Срамна болест няма.



Тема Re: Народна медицина:нови [re: martyr]  
Авторpибa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 10:37



и това ли е симтом?

аз от доста време
силно стискам зъби - и денем и нощем...
двете челюсти просто не ги разделям....

но не скърцам



Тема Re: Глисти-ако са в тялото 2 години!!!нови [re: pибa]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано13.01.06 20:28



Освен лекарства може да се ядат сурови тиквени семки.Има обаче и друго важно.Спи се със стегнато бельо,заради яйцата на глиститеСърбежа се усеща,когато излизат навън да снасят.Докато трае лечението спазвайте строга хигиена,пропарвайте бельото си с вряла вода.



Тема Re: Глисти-ако са в тялото 2 години!!!нови [re: pибa]  
Автор Diego ()
Публикувано13.01.06 23:16



Ужасно звучи! Още повече, че човек може да се зарази дори от неизмит домат... Чел съм за случаи на заразени деца, тениите се заселват къде ли не във вътрешните им органи и си живеят с години там... даже и в мозъка, пази Боже!
Без да съм специалист, бих препоръчал всяка вечер преди лягане двулитрови клизми със сока на половин лимон - повишаването на киселинността на средата не дава шанс на повечето паразити... След това има препарати - фитонциди на билкова основа, които би трябвало да помогнат за унищожаването на ларвите...
Твърди се, че клизмите с изпарена урина (по схема) почистват дебелото черво от всички възможни видове паразити и патогенни образования - има 2-3 книги на Генадий Малахов на български език за прочистване на организма от паразити, които освен че собствено увреждат органите, са и в основата на повечето онкологични заболявания.



Тема Re: Глисти-ако са в тялото 2 години!!!нови [re: Diego]  
Автор SoulMate (черешке сладка)
Публикувано14.01.06 22:42



Човек може да се зарази от безброй много места, стига преди това някой да е разпространил яйце на глист.
Цикълът на тенията е различен от цикъла на глиста, глист в очите и мозъка не може да се настани. Не пиши такива дивотии, без да си ги проверил!
Също така не пиши съвети, без да си специалист! Какви ларви ще унищожаваш точно с тоя лимон? Ларвите на глистите не живеят в червата. В червата живеят САМО възрастните.





Тема Re: Глисти-ако са в тялото 2 години!!! [re: SoulMate]  
Автор verona (непознат)
Публикувано14.01.06 22:56



Риба, направи си изследване в ХЕИ за бацилоносителство. Елементарно е! Ако имаш глисти, ще ти предпишат една-две таблетки и това ще бъде. Забравих името на лекарството. На децата им дават една единствена таблетка, която унищожава глистите. Но първо трябва да направиш изследването. Може и чрез личния лекар. Няма нищо неудобно!
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.