Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 17.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Deanxit - странични ефектинови [re: Бapбapeлa]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 03:40



malko kasno reagiram no pi6a za horata koito kato men tarsiat info za deanxita, iskam i da znam dali stava da se vzema pri bezsanie? parvite dva tri pati kato go vzeh mi deistva6e yspokoitelno, sega ve4e vzemam i dve i ama ne deistva. Samo kogato sam naistina mnogo mnogo iadosana i vzema tri ot nervi 4ak ne znam kakvo da pravia, togava yj pomaga. Ponjakoga go vzemam kogato ne moga da spia ama niama nikakva polza ot tova, niama stra6no lekarstvoto e mnogo slabo. Edin pat dadoh na lelia mi da go probva, tia po princip vzema vseki den xanax (dosta po silno), na neia deanxita i podeistva zle, vmesto da se yspokoi se raztreperi, iavno tova e do organizma na 4oveka. A az pak sam probvala ot xanaxa edna polovin tabletka ne znam ve4e kolko miligrama be6e ama kakto biah izbyhnala(imah goliam skandal s priatela si) i sled okolo 15 minuti ve4e se biah yspokoila tolkova 4e 4ak mi se dospa i sled tova edva sam karala do vka6ti. No poprincip e taka 4e organizma ti triabva da svikne s lekarstvoto. Silni i opasni lekarstva ne se davat ve4e v aptekite bez recepta kakto predi, taka 4e niama stra6no, no ako go vzemate za parvi pat parvo vijte kak 6te se po4yvstvate predi da se ka4ite zad volana i t.n.

ZA HORATA KOITO GI E STRAH DA GO PIAT, NEKA DA OTIDAT DA SE POSAVETVAT S LEKAR, I MY KAJETE TO4NO ZA6TO ISKATE ANTIDEPRESSIVI TABLETKI, NIVOTO NA DEPRESIATA SA6TO IMA ZNA4ENIE ZA VIDA TABLETKI KOITO TRIABVA DA SE VZEMAT!



Тема Re: Deanxit - странични ефекти [Кирилицата]нови [re: 6i6arka]  
Автор Kristina 1OO%бьлrapka (непознат )
Публикувано31.01.08 05:22



е задължителна

Редактирано от bira_more на 09.04.08 01:53.



Тема Re: Deanxit - странични ефекти [Кирилицата]нови [re: ha!]  
Автор Kristina 1OO%бьлrapka (непознат )
Публикувано31.01.08 05:26



е задължителна

Редактирано от bira_more на 31.01.08 18:16.



Тема Re: Deanxit - странични ефекти [Кирилицата]нови [re: Kristina 1OO%бьлrapk]  
Авторdoctora (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 08:51



Дискутирате типично по български. Това да не е шоколад, та да го пробвате просто ей така. Ако не знаете, има лекарски кабинети с необходимите медицински специалисти - невролози, психиатри и пр. И още нещо, първо се поставя точна диагноза и след това се изписва лечение. Колкото до фармацевтите - разликата в обучението между тах и лекарите е голяма. Е има и общообразователни предмети, но специалните са коренно различни. Колкото до страничните ефекти на Диротона, такива има, но са сравнително рядко. Общо взето е лек медикамент. За да има положителен ефект трябва да се пие минимум поне една седмица. Ако няма такъв, идете при специалист да ви изпише нещо по-силно, но не се самолекувайте. Ако и последното не помогне, знаете лли къде е Карлуково? Извинявайте - неуместна шега!



Тема Re: Deanxit - странични ефектинови [re: ha!]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 09:26



Напълно ти подкрепям мнението за барабонките





Тема Re: Deanxit - странични ефектинови [re: lva]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 22:52



Мисля че всеки може да се справи с депресията си без хапчета.



Тема Re: Deanxit - странични ефектинови [re: eвa]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 00:39



Ти па - мислела, то за мисленето се иска акъл, а ти - тъпа путко заспала нямаш такъв.



Тема Re: Deanxit - странични ефектинови [re: Kristina 1OO%бьлrapk]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 00:39



а ти си още по-тъпа, модератора ти изтри мнението, че е на шльокавица, ти продължаваш. не мисли че някой ще ти го чете. и това ще бъде изтрито!



Тема че се и писала 100% българканови [re: Kristina 1OO%бьлrapk]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 00:40



а пишеш на шльокавица, тъпа крава



Тема Re: Deanxit - странични ефектинови [re: мишo]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано09.04.08 01:54



Добре че ме подсети - иначе щях да го изтърва

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.