Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 23.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Клуб ХОМЕОПАТИЯ е най-цензурирания!нови  
АвторHeyдoбнo мнeниe (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 22:45



Бях забелязал, че модераторката трие всякакви неудобни мнения. Но след като видях КОИ хомеопати рекламират като най-най се ядосах и написах мнението си за затворен кръг система, правеща реклама на себе си.
Например, рекламираната д-рка Мариана Стоименова я познавам лично и знам как се сдобиваше с дипломите си по хомеопатия и специализациите си в Индия. Също като неин колега-хомеопат знам какви са възможносттите й и как едва не е изпускала някои спешни случаи...
Но е посочена в специален "заключен" постинг от модераторката като една от най-добрите хомеопатки?!?!?!?!?!?!

Заподорзях система, обслужваща себе си и тя се доказа - изтри веднага мнението ми!!!

Дано наистина да има свобода на словото и от тук да не го изтрият... Докога пробиване по нечестен начин???!!!???



Тема Re: Клуб ХОМЕОПАТИЯ е най-цензурирания!нови [re: Heyдoбнo мнeниe]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 12:34



Vazmojno e .....hybavo e , 4e ima hora koito ne vqrvat slqpo



Тема Нахалство!нови [re: Heyдoбнo мнeниe]  
Автор lskrena ()
Публикувано06.08.05 19:49



Знам я тая млада докторица що за хомеопат е! Голямо нахалство да я избутват напред!

Жив си! Искри*


Тема Re: Нахалство! [re: lskrena]  
Авторвaля (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 12:23



Направо се ужасявам! Четейки хомеопатията вече бях повярвала за тази д-р.
нуждая се от добър хомеопат- добре ,че не съм толкова доверчива и още не съм отишла.
А вие кого бихте препоръчали в такъв случай?



Тема Re: Нахалство!нови [re: вaля]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 14:07



Az zapo4nah s homeopatiq i ve4e sagalqvam do nqkade , dadah tolkova pari za pregledi i trqbva da prodalja da davam ....... a efekt neznam dali vob6te ima .Dori ot 2 dena ne piq vaprosnoto lekarstvo



Тема В Българиянови [re: вaля]  
АвторOпитaлa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 14:20



Хомеопатията в България е твърде млада - дойде преди 10-тина години, пък трябват минимум 15 години усилена ПРАКТИКА, за да дръзне да се нарече човек ХОМЕОПАТ. У нас практикуващите са се "разделили" на последователи на Английската (наричат я Класическа) школа и Френската школа. Има също и от Австрийска, немска и т.н. Индийската е клон на Английската школа.
Всички тези се различават основно в подхода си - дали лекуват заболяванията или гледат предимно характеровите особености както е при Английската школа.
Различават се и по прилаганите лекарства - потенции и комбинации. Английската дават едно лекарство и чакаш поне месец за резултат. И ако не са ти уцелили точното лекарство за тебе (защото те твърдят, че има едно единствено от цял куп, което ще ти излекува всичко. Ама това още не се е доказало на практика ), то чакаш цял месец, гърчейки се в болестите си, като после могат да се оправдаят с това, че си пил и други, стандартни лекарства. После след нов преглед (не безплатен) ще ти дадат ново лекарство и пак ще цакаш месец, през който може да се окаже, че си го антидотирал по някакъв начин. Общо взето характерното за Английската школа е липсата на отговорност за резултата. По-скоро се оправдават, отколкото да си признаят, че не са улучили ЕДИНСТВЕНОТО ти лекарство.
Френската школа е доста по-надеждна, защото тя лекува основните ти оплаквания и заболявания. Техния принцип е, че няма нужда да се рови някъде в храктера за ПРИЧИНАТА на заболяванията, а причината се открива според самите заболявания и НАЧИНА им на проява при даден човек. От Френската школа са препаратите BOIRON/БОАРОН по всички аптеки. Наричат ги още МОНОПРЕПАРАТИ, защото са по едно. Докато при Австрийската и немска школи препаратите са по много в един. Малко се получава като "супички". При тях и потенциите са ниски.
лично аз не съм видяла излекуван с тези НАМЕШАНИ препарати. Известните са на фирмата HEEL, но има и други. То си пише на опаковката колко съставки има.

В РЕЗЮМЕ: Лично аз съм пробвала всички тези лечения. От Английското полза никаква (даже и вреда, защото чакайки месеци се влоших още повече, което те нарекоха "лечебно влошаване", ама защо тогава не ми мина, като е лечебно? ) От австрийската НИКАКЪВ ефект не видях. Но Френската хомеопатия ме излекува от доста неща - гинекологични и то не лекички! Също и при разни остри инфекции, при които се налагаше антибиотик, също и при други остри. Излекува ми и това, дето Английската хомеопатия ми го влоши, чакайки с месеци (то стана хронично, ама те рекоха, че било лечебно!)...

Така, че препоръчвам ти да си намериш един добър Френски хомеопат (във френската школа се допускат само лекари, докато в Английската има всякакви, пък и лекарите им престават да бъдат лекари....)

Успех! И нали знаеш - няма нещо, което да не се е опорочило в България...



Тема Re: В Българиянови [re: Oпитaлa]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 23:48



Moje li e -mail za vrazka , imam nqkolko vaprosa !



Тема Re: В Българиянови [re: @]  
Автормoли (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 16:32



като сте опитала и имате опит - кажете при кой "френски" хомеопат да отида?



Тема 1001@dir.bgнови [re: @]  
АвторOпитaлa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 08:40



Пишете ми на този мейл. Вече получих "мъмрения" от прочели мнението ми хомеопати, че всичко това се обяснява на прегледа... Така ги конкурирам. Но желанието ми е да помогна и да не се лутат другите като мене, че доста пари дадох по некачествени хомеопати...



Тема Re: Клуб ХОМЕОПАТИЯ е най-цензурирания!нови [re: Heyдoбнo мнeниe]  
Автор xexo (непознат )
Публикувано09.08.05 12:20



Определено Хомеопатия е яко цензуриран. Недай си боже пък да си позволи човек да изрази критично мнение - веднага бива изтрин постинга.
Най интересното е че модераторката редовно пишеше в клуб Медицина и се ядосваше че я цензурирали. Като гледам обаче тя не е по толерантна към чуждите виждания ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.