Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: пласебонови [re: Blake]  
Автор lskrena ()
Публикувано25.08.05 10:25



Пробвай... Ще постигнеш обратния ефект. Основен принцип на Хомеопатията е "подобното лекува подобно" - т.е. като пренесеш енергията на алгохола върху водата (ама там трябва и определен брой сукусии/потенциране - има да биеш цистерната с вода!!!) - ще получиш лекарство, с което ЩЕ ЛЕКУВАШ ОТ АЛКОХОЛНО ОПИЯНЕНИЕ!
Май няма да ти го купуват, а?!?!!!!

Жив си! Искри*


Тема Re: пласебонови [re: lskrena]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано25.08.05 13:53



не, честно, ти скоро ходила ли си на НОРМАЛЕН лекар???

Just a genius



Тема ?!нови [re: Poroнocka]  
Автор Fire walker ()
Публикувано25.08.05 20:48



Не е истина какви поразителни лъжи приказваш!!! Както и автора на началната тема.

Не смятам изобщо да оборвам нищо от това, защото то е все едно да доказваш,че не си камила.

Просто ми е чудно наситина...вие ,които сте писали всичко това знаете МНОГО ДОБРЕ,че това е лъжа.Защо го пишете?!Какво ви носи това?! Има ли поне някаква малка ползичка за вас от това да лъжете и да очерняте някой,който очевадно дори не познавате???Надявам се да има...поне нещо да ви е станало по-добре.Иначе е просто трагично

Със здраве и дано ви стане по-хубав живота, та да сте заети с това да му се радвате, вместо да лъжете и клеветите непознати ви хора, при това много свестни и чисти хора.

Mens agitat molem



Тема Re: Фактите...нови [re: xexo]  
Автор Fire walker ()
Публикувано25.08.05 20:54



ей така за твоя информация-никой не съм изтрила, задето критикува хомеопатията.Постингите са си там.Просто никой не им обръща внимание и те си заминават.Не говори неща по презумция.Ти просто си МИСЛИШ,че трия..така си представяш,че е..а как е реално не си проверил и не знаеш.Защо тогава приказваш?

Имаме черен списък на хомеопатите и там хората казват ако имат лоши впечатления.Но просто, позволи ми да знам,че този псотинг е ПЪЛНА лъжа.А такова няма да толерирам.

Наистина не ми е ясно в какво душевно състояние трябва да е човек за да говори неща,които чернят някого,а пишещият знае че това е лъжа...горките създания...

Mens agitat molem



Тема Re: Ако не беше Хнови [re: Blake]  
Автор Fire walker ()
Публикувано25.08.05 20:59



ми чудесно правиш,че се смъмяваш в неща,които ти звучат нелогични.И аз така правя.Само че ако спреш до тук и не провериш реално как стоят нещата може да се окаже,че си живееш живота в илюзии.

щото нали се сещаш,че никак не изглежда логично,че земята е кръгла,Нали ако беше кръгла хората щяха да падат от нея?Ема...се оказало,че като сме мислеи по горния "логичен" начин не сме знаели за някой физични закони...Да не би да си въобразяваш,че сега знаем всички закони на вселената?

Ако искаш наистина да си сигурен, че си прав-просто опитай.Следващия път като те тръшне яко грип, вместо обичайните лекарства, иди на хомеопат.Ако нищо не стане, ще знаеш,че си прав.Ако стане....ще му мислиш тогава.

Mens agitat molem



Тема Re: Вярна информациянови [re: lskrena]  
Автор Fire walker ()
Публикувано25.08.05 21:06



аха!каза си каква ти е болчицата.....боаронче сладко

забрави да се рекламира некласическа хомеопатия в клуба....аз няма да нося на съвестта си, това да бъдат разболявани хора от измислените ви комерсиални методи...Направете си клуб за целта и си се рекламирайте.

а в клуб Хомеопатия няма координати на "английска" хомеопатия, защото хомеопатята не е английска.Качествената хомеопатия по цял свят е класическата.И във Франция включително-качествените хомеопати са класическите.Това, че една изфабрикувана френска школа се е намъклнала в България и се самопрокламира като най-добрата, изобщо не значи,че е наистина такава.Просто ползва факта ,че хората нямат информация и промива мозъци.

А твойте евтини, злобни похвати не знам какво мислиш,че ще ти донесат освен язва...

Mens agitat molem



Тема Re: Пробанови [re: Xexo]  
Автор Fire walker ()
Публикувано25.08.05 21:11



Напротив драги, доказано е с двойно и тройно слепи , рандомизирани излседвания,че хомеопатията е по-ефективна от плацебото.Питай бирата.Пратих му статий преди време.Той не отговори щото какво да каже-не му се вписва в схемата...Но статиите са научни публикации от водеши научни журнали.

Mens agitat molem



Тема Re: Ако не беше Хнови [re: Fire walker]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано26.08.05 09:44



Ако искаш наистина да си сигурен, че си прав-просто опитай.Следващия път като те тръшне яко грип, вместо обичайните лекарства, иди на хомеопат.

Виж ся, скъпо хомеопатче, понеже мразя да говоря просто ей така, ще ти спомена малко личен опит (т.е. не мой, а на жена ми) - преди 3 години някъде ей така се прекара да пие осцилококцинум по време на грип... и кво мислиш стана? оздравя? неее, лъжеш се, положението и се влоши значително... явно въпросния булшит не е бил съставен от гола водица и грип в сушено и стрито състояние, щото нещо не стана работата...

Ай стига сме си говорили глупости вече...

Just a genius



Тема Re: Ако не беше Хнови [re: Blake]  
Автор nejlika (любопитна)
Публикувано26.08.05 17:50



Здрасти, ДрБ!

Ама ти си можел да пишеш на кирилица - браво!

А за осцилококцинума: той, както и другите хомеопатични лекарства, си е строго специфичен, т.е. не е подходящ абсолютно за всички хора. И освен това трябва да се пие още при първите симптоми



Тема Нормален лекар?нови [re: Blake]  
Автор lskrena ()
Публикувано26.08.05 18:23



Какво разбираш под това понятие? В цивилизованите страни за нормален смятат този лекар, който ще ти помогне. В Източните страни за нормален смятат, който ще те поддържа здрав и ще те излекува при болест. У нас за нормален се смята този, който ще ти постави някаква диагноза без ангажимент към точността й, ще ти предпише нещо, което след време задължително ще смени с друго... Ако си още жив...
Та аз работих сред нормални лекари и наблюдавах нормалните им грешки и последствията...
Скоро имах личен инцидент, при който именно нормални лекари ме посъветваха да стоя по-далеко от колегите им, че да не ме оперират набързо. В България хирургията е много силно развита - дори като метод за диагностика!
(Помня един доцент в едно АГ казваше: "Аз докато не отворя пациента, сигурна диагноза не поставям")

Жив си! Искри*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.