Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Секс и агресиянови [re: Fire walker]  
Автор znaMoga ()
Публикувано07.09.05 14:22



Ти като "психолог" по-добре ги знаеш на теория тия неща
За секс точно ти не ми говори. Пък с приятелката ти Марианка вече не искам--...
Нормалния секс си ми върши добра работа.
Пък виждам че и тантрическия не трансформира голямата агресия. Май пак си си същата - с много енергия от "от жлъчката надолу" А си мислех, че просторната Канада ще те усмири малко......................
Нямаш ли си там гадже, че си седнала клуб да модерираш чак в БеГе-то?!

Купувам! Завийте ми Айфеловата кула...


Тема Re: Секс и агресиянови [re: znaMoga]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано07.09.05 15:05



Алооо, съвсем почнахте да се забравяте!!!!!!!

Мога да се съглася донякъде /с големи резерви/, че хомеопатията има някаква далечна връзка с медицинската взаимопомощ.

Ама вие вече го обърнахте на съвсем друга тематика. Има достатъчно клубове, предназначени специално за писане на простотии. Що не се пренесете в някой от тях?

Чувала съм, че има "Говорим си за секс". Мисля, че ще ви пасне съвсем точно.

Пък и от гледна точка на психологията, с която твърдите,че се занимавате, поведението ви се определя съвсем точно - ексхибиционизъм.
А от гледна точка на домашното възпитание, по добре да не коментирам. Само ще кажа личното си мнение, че средно възпитаните хора водят подобни разговори лично. Щото така заприличва на свада на селянки на Женския пазар.



Тема хомеопат?нови [re: Heyдoбнo мнeниe]  
АвторИ cera (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 22:15



При кого да отидем? Приятелката ми пита в клуба и тая, за която говорите и препоръчала. Друг хомеопат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.