Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 02.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Зъби, кариеси, пасти, ренген, пломбинови [re: bira_more]  
АвторПeтpoв (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 00:43



С тези мои проблеми... Да се притеснявам за теб...??? Не ми остава време. Едвам открадвам някоя минутка, да подишам малко люляк и запарка от лайка, че много кариеси нещо ми станаха. Чао за сега и до скоро помирисване





Тема Re: Зъби, кариеси, пасти, ренген, пломбинови [re: Пeтpoв]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано08.10.07 01:00



Ми ако си зле със зъбите - мога да те насоча към много добри зъболекари.
Ще ти помогнат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Зъби, кариеси, пасти, ренген, пломбинови [re: bira_more]  
Авторбaбa Tyчka (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 05:31



а, ние, ние. тя лайката как триепе гадовете да знайш, въй, въй. ако така можеше и на някои тук да подиейства, ама дие тоз късмиет марийкие, брией, брией, цъ, цъ. ари, мчие аз да въ остаям, да ода да биера тутуна, чие виж койе вриеме е

. м-м-м, добрие че тутуна стаа чиетири лиеа за кутишка, че у софията колко зимат тиез докториите шарлатани таквиз. та и на Мичето внучката, и на Дочето плиеменника, всичките голодупевци у градо се исипаха, коч ма-а-а, руч ба-а-а, въй, цъ, цъ.



Тема Re: Зъби, кариеси, пасти, ренген, пломбинови [re: bira_more]  
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано08.10.07 14:27



Да отговаряш на помиите, изсипани от човека зад тези инфантилни, нерегистрирани никове, е все едно да се опитваш да смачкаш рядко и силно миризливо ****** . Отначало мислех, че наистина има какво да каже и че критиките му се основават на нещо обективно. След кат прегледах една две-три теми, по които е вземал "думата" (по - точно тоалетната хартия) обаче, се убедих че просто това е човек, лишен от внимание, който намира единствен начин да привлече такова внимание в грозния скандал и обиди (за да има кой да се защити все пак). Четейки глупостите му, убеден съм, че не е лекар, няма да продължавам и с други убеждения. Лично за себе си реших, че не е необходимо да се плискам с гадост, отговаряйки на създание, неспособно на членоразделна реч. Бих си позволил да подскажа същата идея и на теб Простете за лакейския поклон





Тема Добренови [re: бaбa Tyчka]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано08.10.07 20:14



разбрахме че можеш отлично да се правиш на дете идиотче на майка героиня.

Имаш избор.
1. Да се правиш на дете идиотче на майка героиня някъде другаде.
2. Да бъдеш модеиран банван и т.н.
Ти решаваш.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Зъби, кариеси, пасти, ренген, пломбинови [re: БAPATOЧKA]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано08.10.07 20:25



Ми човека ми припомня за времената когато учих психиатрия.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Зъби, кариеси, пасти, ренген, пломбинови [re: Mиpo]  
АвторNaja (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 13:30



Разликата между господ и доктор е, че ГОСПОД не се мисли за доктор......





Тема Re: Добренови [re: bira_more]  
АвторKиpил amp; Meтoдий (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 23:53



Абе, муци, нали във форума само на кирилица. По психиатрия ли ги учи тези сложни думички модеиам, банвам и т.н. Леко, че направо ме изприщи.



Тема Re: Зъби, кариеси, пасти, ренген, пломбинови [re: Naja]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 00:05



Но когато Ная се разболее тежко и отиде на лекар, ще го гледа в очите и ще й се иска да е Господ. Ная, по-полека с тези жалки опити да се набуташ в разговора.



Тема Re: Как ли се наричашенови [re: ha!]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 00:37



ма то твоето лице ако се оправяше с малко гумичка добре щеше да бъде. Я се погледни, бе редник на какво си заприличал, пък на избори си тръгнал... И после що ниска избирателна активност:))))))))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.