Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 28.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови  
Авторoтчaян :( (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 01:27



1. На 28 г. съм и съм с нисък за един мъж ръст- 166 см.. Късно ли е вече за мен да вземам хормони за растеж на височина? Възможно ли е поне 4-5 см. да порасна.

2. Какви са рисковете и от дозата ли зависят?

3. На какъв лекър трябва да отида за консултация по тези въпроси и да ми каже кои хормони и как,кога и колко да поемам, инжекции ли хапчета ли?

Моля препоръчайте някой добър такъв специалист в София?

Някой може да се смее но не знае колко обременяващо може да бъде това генетичното наследство. Напрактика по различни начини волно или неволно с действие или бездействие роднините ми ми съсипаха живота. Физиката ми ме поставя и ме е е поставяла в по низша позиция от връстниците ми.

Някой би попитал защо чак на 28 г. съм решил че имам нужда да раста на височина. Не, не съм го решил сега. От 16 годишен почти не съм растял на височина и още от 18-19 годишен го желая силно но по различни причини не съм могъл предприема такава стъпка. Било поради липса на пари, поради родителска небрежност по този въпрос и др. причини.

Моля бъдете така добри и отговорете на въпросите

Мерси предварително



Тема Spoko...нови [re: oтчaян :(]  
Автор hipparchia (непознат )
Публикувано12.04.05 09:32



Здравей!
АЗ съм момиче и съм висока 165 сантиметра. Абсолютно точно колкото и приятеля ми. Единственитя проблем, който ми създава ръстът му е, че не мога да нося много високи токчета, ама аз по принцип не нося.
За съжаление ти е малко късно за растеж, поне така си мисля.
Ето едно предложение. Започни да се занимаваш със спорт, най-добре бойни изкуства. Като притежател на кафяв колан по Айкидо мога да ти гарантирам, че с усвояването на добра техника съвсем ще забравиш, че си нисък и малък. Понякога, когато съм в залата, забравям колко съм малка и лека всъщност (в сравнение с мъжете де...), така че пробвай да развиеш физиката си с данните, които имаш. Ако си силен и грациозен, изобщо няма да се чувстваш нисък.
Между другото попадаш в графата "мой тип"-- така че сигурно има и други жени, на които би им се харесал.
МОля те, не обвинявай родителите си. И аз им се сърдех, че не са ме записали на спорт едно време, та да стана по-висока. Обаче по тая схема ще излезе, че и по много други начини са ти скапали живота. Айде да не ги обвиняваме, като погледна в перспектива, достатъчно добре са се справили със създаването ми и отглеждането ми. Сигурно и при теб е така. Само погледни в перспектива.
Така че започвай да се занимаваш със спорт, намери си съветник по въпросите на обличането, така че да изглеждаш хармонично с твоя ръст; занимавй се малко и с йога или Пилатес, те издължават и стягат мускулите и правят тялото по-грациозно.
И не се мери с дългучите, това е ново природно явление, само преди 100 години ръстът ти е бил направо висок.
Изобщо, всеки си има ресурс, който е достатъчен, стига да се използва правилно.
Всичко добро!
Хипархия



Тема Re: МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови [re: oтчaян :(]  
Автор gogichek (kind)
Публикувано12.04.05 11:13



Zdravei i ot men!
Ne se trevoji za takiva neshta!Ami chakai da ti kaja, che az sam 1,77 , a priateliat mi e 1,69 i izobshto ne ni prechi razlikata v santimetrite. Nai-vajno e kakvo ima v sarceto ti i kak se chuvstvash i spored men niama smisal, a i ne si zaslujava da si trovish jivota s takiva misli kak bi mogal da promenish, koeto niama kak da stane.Tova sa si geni!Davai smelo napred i ti pojelavam uspeh zanapred i da zapravish tozi "problem" spored teb koito imash. I nedei obviniava roditelite ti, te ne sa vinovni!
Shte se radvam da pishesh pak!
Pozdravi!



Тема Re: Spoko...нови [re: hipparchia]  
АвторSara (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 11:19



Не забравяй,че подобно на най-скъпите парфюми,големите таланти са в малки шишенца.



Тема Re: МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови [re: gogichek]  
Авторoptimist (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 12:43



Koito ne te haresva takuv prosto ne te zaslyjava!!
Puk i kakvo my e na tvoq rust -napulno v granicite na normata. Vajnoto e vutre6nostta na 4oveka i tova, koeto e v glavata my. Ako ne si izbie6 tazi dominanta ot glavata 6te zabelqzvat i drygite, 4e ima6 kompleksi. No ako si nameri6 istinskoto prizvanie v jivota, ako razbere6 misiqta si na tazi zemq 6te vidi6, 4e tova ne e svurzano s rusta. Mejdy drygoto hora s takiva rustovi danni sa mnogo po-ymni, po-ambiciozni, jiveqt po-dulgo. Mnogo ot proslavenite muje ne sa bili visoki. Ina4e po hiryrgi4en na4in moje da se yduljavat kostite i po pove4e ot 5-6 sm.



Тема Re: МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови [re: oтчaян :(]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано12.04.05 13:20



Тази хормонална терапия с хормна на растежа е доста опасна, защото може да предизвика и злокачествени разраствания, та...
по добре "нисък" но здрав,
Има достатъчно красиви мньончета, няма да си нито първи, нито последен мъж по нисък от средностатистическия ръст



Тема Re: МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови [re: oтчaян :(]  
Авторgt; (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:27



Нямам нищо против ниските (и аз не съм висока - 165), но понеже съм жена, не ми е проблем.
Има пък и много високи мъже, които също се чустват некомфортно. Лично аз си спомням как ми окапаха ръцете след един танц с такъв, и тогава разбрах, защо човекът се срамува от своя ръст.

Има една приказка, че по-ниските били по-злобни. Е, ако ти стане комплекс (дано още не ти е), според мен няма нищо по-гадно от това някой да избива комплекси, защото точно тогава става гаден и зъл.

А пък то си се знае - хубавите жени харесваме не толкова хубавите мъже, колкото мъжете, които се държат добре с нас. Е, има и друга категория, които харесват хубавите пари, ама не бих направила този компромис за някой който се държи зле с мен.

Номера е да приемеш факта, и да накараш хората също да го приемат. На 28 години би трябвало да имаш достатъчна зрялост да го проумееш.



Тема Re: МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови [re: kem.kem.]  
Авторirina (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:27



Da,malko kysnichko e,no vse pak,zapochni s gimnastika,ioga, naprimer e mnogo bobra , ima uprazhnenija za teb,trjabva da konsumirash mnogo kylnove na ljucerna,zhitni kylnove,v kitajskata medicina ima fitopreparat RENU,toj se prilaga pri takiva problemi kato tvoj. inf. : rennu.hit.bg ili china-tibet.hit.bg
Uspeh.



Тема Re: МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови [re: oтчaян :(]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 17:22



Глупости!!! Само си въобразяваш, че имаш проблем.
Аз също престанах да раста на 15-16 г. За разлика от теб височината ми е към 1,80!!
Но съм жена!
Роднините се постараха по всякакъв начин да ме смачкат и комплексират.
Не успяха! Сега нося обувки с високи токчета. Чувствам се добре и не ми пука.
Май това е основното. Околните те приемат така, както се чувстваш.
Сега съзнавам обаче, колко зле ще се чувстваш до мен. Не заради ръста, а заради самосъзнанието, самочувствието, излъчването или още не знам какво ...
Пак те уверявам обаче, че нямаш проблем. Всичко се случва в главата ти. Изтрий го оттам. Когато си с ниско самочувствие, винаги нещо ще те тормози. Ако беше висок, вероятно щеше да преживяваш оголяващото теме. Ако имаше буйна коса, ще се окайваш за първите побелелии косми. И т.н. и т.н. Все неща от живота.
Ако теб не те притеснява, никой няма да обръща внимание на ръста ти - висок или нисък.



Тема Re: МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ ЧЕ СЪМ ПРЕД САМОУБИИСТВО ВЕЧЕнови [re: @@@]  
Авторdodosan (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 09:39



всичко е от психиката-чичо наполеон е бил император,всичките по известни артисти не са високи-ако си пич си готин при всички положения.Аз съм висок 1.88 и тежа 120 кг,но се чувствам мъничък и се държа като такъв-изобщо не ми пука:)
(междодругото ако не си хванеш високо гадже не си изпуснал нищо-повечето са комплексирани,защото са им се подигравали като малки,освен това по високите жени са леко кобилести и грубовати)
ако все пак си решил - не прекалявай с хормоните и може да висиш на лост с тежести на краката-четох за метод на руски учен като така качват от 5 до 10см(не си спомням кой е)
а ако все пак смяташ да се самоубиеш може да си купиш макаров 200лв на черно-по сигурно е да го захапеш-иначе може и да не уцелиш(но ще изпонацапаш всичко) а може и да използваш медикаменти,но ако не успееш ще ти ръчкат сонди на всякаде(в пирогов много обичат да се гаврят със самоубийците) а може и да намериш някой садист да те убие(но внимавай че може да злоупотрепи с тялото ти а след това да те остави жив)......
.....май не е много весело-няма да ти разказвам за гниенето на тялото ти и за лигавите тлъсти бели червей които ще си правят хралупки в очните ти кухини и за възможността да няма прераждане....
...така че се радвай на живота-той е най ценното което имаме:):):)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.