Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: възмyтeн]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:01



Ами нормалните деца не ядат от земята. Освен това ще се вземат предпазни мерки, разбира се.





Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: leni]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:08



a be ne mi puka kva poroda e mastiata ti i dali uvajavash kuchetata poveche ot horata, za men e vajno pomiarat ti da ne diga shum i da sere samo v tvoeto jilishte a ne po ulicite.



Тема Re:нови [re: Cпaм]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано08.04.05 12:20



Единственото решение е.
1.Да отровим Стефан Софиянски или да го застреляме,след него всички псевдоекоорганизации които лапат кинтите и не решават проблема с бездомните кучета.Че това е печеливш бизнес не е тайна за никой.
Трябва да започнем от хората които позволяват да не се свършва този ад.
Аз обичам животните и гледам кучета но също не желая улиците да са пълни с бездомни кучета и искам да се реши този проблем,че и на мене ми писна.
Но да тровим и трепем кучетата не е решение на проблема.В природата всичко е много просто,след като убиете кучетата пред вас вие отваряте свободна хранителна ниша която се запълва моментално,сиреч идват други кучета храна има в изобилие и започват да се размножават бясно,до кога ще тровите и трепете?За това шут в гъза на всички лапачи нови закони и контрол от обществото,поголовно събиране на бездомните кучета,хуманна евтаназия според закона и задължителните срокове,а не садистично избиване по приютите и цяла европа да ни сочи с пръст какви сме изроди.Да започнем от хората а не от кучетата.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re: Blakeнови [re: Andrea29]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:21



a mojto se otnasqshe tochno do teb, no qvno ne mogesh da kagesh nishto po vaprosa!



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: xxx]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:28



abe ne mi puka ti kvo iskash i dali ti prechat kuchetata, za men e vagno ti da si durgish otrovata v kushti i da vnimavash rachichkite ti kvo pravqt!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторПcиxиaтъp (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 13:26



Ей за това ще има винаги пациенти за психиатриите.....болни мозъци.Как може да се дават "рецепти" за убиство!!! ВИЕЕЕ СТЕ ЛУДИ и то некви си тук самозванци-докторчета и бъдещи такива да си правят експерименти. Ми ако превиша същата доза мога да убия човек бе "хора" Ще отровя комшийката защото не ме оставя по цяла нощ да спя и не искат да я приемат в лудница, ще потроша колите пред блока защото не ме оставят да спя от техните виещи аларми, ще сложа отровата в закуски и ще ги раздам на циганетата по улиците защото ми пречат и ме обират и тн. Нямало бездомни кучета в чужбина - еми няма и да има, но там има не само закони за такива като вас, а и наказания.
Могат и да Ви пречат/ и на мен са ми пречили/, но това не е начин за решаване на този проблем и моля осъзнайте се- пишете неща, които би трябвало да бъдат изтрити незабавно!



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: leni]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 13:40



abe kato vi podbaram i tebe i pomiara ti s edno aramturno jeliazo she vidish ...:)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 13:51



ima i po atraktivni nachini
Slagash v lovnata pushka patron sas zaeshki sachmi i koncentrator i go garmish pomiara ot 1m raztoianie v glavata, gledkata e mnogo krasiva.
Drugia nachin e , zimash edno armaturno jeliazo i go udriash 10pati v glavata s vsichka sila.



Тема Re:нови [re: Blake]  
АвторXux (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:11



"нали имаше някакви закони за намордници и каишки???" - ima zakoni i za troweneto, taka che tolkoz ti si praw s troweneto tolkowa i teq deto puskat kuchetaa koit hapat sa prawi. Wse w gyz.
Prijutiite deto gi ima w BG ne sa prijuti ami lajnarnici. Lichno na mene ako mi wzemat kucheto w prijut i sled nqkolko dena go nqma weche, she pusna ne samo wsichkii kucheta, ami she go i podpalq s wse horata wytre.
Kato ne te kefi kak dyrzhawata ti harchi parite - oplakwaj se na dyrzhawata - imash i prawo na glas. Kuchetata nee sa ti winowni.
I btw, twa koj kolko golqma zaplata pecheli nqma nikakwo znachenie. Ako shte milqrdi da pechelish - twa ne ti dawa poweche prawa.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:14



Az predlagaam 9mm dupka m/u krakataa ti, da zabrawish shto e twa chekijka .




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.