Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: aз]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано07.04.05 17:28



Ех,ама тъпа тема./също като автора си/
Какво има толкова сложно да отровиш едно куче?
Ама те хората,които не обичат животните са си такива тъпи и не могат да се светнат и за най-елементарното.Гаврят се със слабите и беззащитните и по този начин избиват комплекси,и си мислят,че са станали по-велики и по-умни,което от друга страна води до някаква крива еуфория,която пък ги кара да изпитват още по-голяма омраза.Но колкото и кучета да отровиш,няма да бъдеш нищо повече от един самовлюбен комплексар.



Тема Re:нови [re: sarsaparila]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 18:10



хоп, отново стигаме до един главен проблем в комуникацията на двата лагера...

откъде на къде реши, че след като не обичам агнешко, то значи съм вегетарианец?

ще перефразирам, щото повечето от вас няма да разберат квото съм искал да кажа, а именно: докога ще слагате равенство между всички животни и бездомни кучета? или - щом не харесвам помияри,значи мразя животните? напротив - обичам животни, но просто на бездомните кучета не им е мястото по улиците...
така по ясен ли съм?

на останалите смятам да не им обръщам внимание - някакви "неща" като ева, лени и прочее (дори може да са един и същи човек) са срам за обществото...

Just a genius



Тема Re:нови [re: Blake]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано07.04.05 18:51



Ами помиярите не са ли животни?И не са ли и те беззащитни?
Ама щом обичаш животните,значи обичаш и помирите,обаче не искаш да ти се мотаят по улиците,така ли е?Добре в това няма нищо лошо.Лошото е когато ние сами си направим проблем и после други трябва страдат,заради това.Както е и в случая.Има далеч по-човешки начин да се реши проблема.А да хвърляш отрова на ляво и на дясно е най-малкото безотговорно.



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
АвторCпaм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:34



Уважаеми клубари,
дискусията се отклони от първоначалната си тема.
Моля нека всеки, който има опит да сподели разумни, лесни за изпълнение и евтини рецепти как да отровим помиярите пред домовете си.
Благодаря предварително!



Тема Re: Blakeнови [re: Cпaм]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:52



Mi da otkloni se, i stana GNUSNA ZASHTOTO TEMATA VI E GNUSNA!!!



Тема Re:нови [re: sarsaparila]  
АвторCпaм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:56



Уважаеми клубари,
дискусията се отклони от първоначалната си тема.
Моля нека всеки, който има опит да сподели разумни, лесни за изпълнение и евтини рецепти как да отровим помиярите пред домовете си.
Благодаря предварително!

П.С. Бих искал предложените начини да са практични и изпълними в домашни условия. Това с кюфтетата с антифриз е много интересно, но някой пробвал ли го е в действителност?



Тема Re:нови [re: Cпaм]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 20:08



A da dojdem u vas da ti gi demonstrirame?



Тема Re:Миличък,нови [re: Cпaм]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано07.04.05 20:12



внимавай само да не пострада моето куче!Че тогава дупе да ти е яко на теб и на всички подобни на теб.



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано07.04.05 21:12



Това се отнасяше до ЕВА ,но съм объркала местоположението на постинга.
По принцип и аз съм ПРОТИВ вонящите, лаещи ,оплешивели песове по улицата, и скоро и аз ще взимам мерки.



Тема Re:Миличък,нови [re: sarsaparila]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано07.04.05 21:22



Аааааа като пострада, ще свърши света!!! Ще си вземеш друго правено недоправено....то такива в обяви колкото щеш...ама то и такива като теб колкото щеш, затова скоро няма да има къде да стъпим от лайна по улиците и градинките. Аз затова веднъж на една такава "скумрия" щях да и завра муцката в купчинката на любимеца и, щото се изходи точно на тротоар с голям пътникопоток, а тя се прави на приятно разсеяна ,все едно че нищо не е станало, а то едно гадноооооооооо.УЖАС...
Абе скоро ще ви дойде края и на вас, ама трябва търпение от наша страна




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.