Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Червеното петно ....  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 13:48



В близкото минало имаше едно предаване по СКАТ на тема свързана с болест, която външно се изразява с червено петно на врата. Наричаше се "синдром на ... нещо си". Не мога да си спомня как точно. Някой знае ли как точно се нарича тази болест и в какво се изразява лечението?



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: Sasho]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано31.01.05 13:39



Здравей!Ще се опитам да ти обясня,надявам се да ме разбереш!
Това се нарича СЕС(синдром на емоционалния срив).Това предаване никога не е спирало,дават го всеки вторник от 8.30 часа по тв.СКАТ,с повторение в четвъртък от 00.30часа.Аз го гледам редовно.трябва да го гледаш и да почетеш малко за да разбереш за какво става въпрос.Има списание-запознаване с материята(гледай предаването,може да си го поръчаш)
уверявам те ще останеш доволен
ако искаш питай и ще ти отговоря
Успех!



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: Sasho]  
АвторБyлдoзepa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 14:38



Това предаване е уникална простотия и шарлатания. Въобще не обръщайте внимание- въпросното червено петно е напълно нормално и безопасно. Автора е за съд мене ако питаш.



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: Бyлдoзepa]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано31.01.05 14:46



Мисля,че е недостойно да хулиш и отричаш нещо,с което не си запознат.
Нека той сам да прецени!



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: avi25]  
АвторБyлдoзepa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 15:15



Я обясни какво точно е това червено петно и как се нарича? И на кой му хрумна че нещо което има при много хора (и новородени) и което е добре познато стана на синдром? Случайно гледаме и случайно знаем за какво иде реч!



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: Бyлдoзepa]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано31.01.05 15:24



изглежда не сте гледали както трябва,щом ме питаш какво точно е това петно-ами гледай,затова е предаването...всичко обясняват по най-елементарния начин



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: avi25]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 15:26



Абе Avi25 ти лекар ли си- ако си такъв айде кажи как се нарича това! Ако не си кажи че не си да ти обясня какво е.



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: Бyлдoзep]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано31.01.05 15:32



не съм лекар!а кой е казал,че това е болест????Ти гледал ли си предаването или не??????Ако искаш го гледай,ако искаш недей,въпрос на избор.Ако го беше гледал нямаше да ми задаваш глупави въпроси



Тема На кратко:нови [re: Бyлдoзep]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано31.01.05 15:37



СЕС = отрицателна енергия



Тема Re: Червеното петно ....нови [re: Бyлдoзep]  
Авторpetra (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 15:54



Buldozer bi li mi obyasni za kakvo stava duma. Ot 10 godini imam takova petno. beshe malko kato topliika i s godinite stana okolo 4 kv.cm. Ne che nyakoga sum go vijdala. Prosto zapochna da me surbi i da useshtam leki luspici v tazi oblasti kato go razchoplya i sulzi. Za mene lichno tova vinagi e bilo nyakakvo kojno zabolyavane. A otnosno predavaneto po skat 1-2 puti sum hvurlayam edno oko no mi zvuchi dosta smehotvorno. Ima istina v tova koeto kazva, no ne tova e nachina po koito tryabva da se predstavya takava informaciya. Stresa si e stres bez znachenie v kakvi dumi go oblichash.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.