Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 03.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема болно гърлонови  
Автор Veno (следващ)
Публикувано12.05.04 20:33



поствам темата и тук белким някои даде идея на моя проблем:
повече от година съм със зачервено/възпалено гърло, правих си един куп изследвания и не намират нищо, изключение е стафилококите които намираха 2 пъти в носа ми, но правих терапия със ваксина анаста, през този период съм пил Дурацеф и Зинат антибиотици, един куп капки за нос и за таблетки за смучене, от днес лекарката пак ми предписа антибиотик Аугментин по 1г. на ден, защото гърлото ми пак било много зачервено, не че през тази година не е било, но сега било много обострено. Ходих на специалисти УНГ никои не можа да ми помогне и казваха само "хроничен фарингит" няма страшно... как да няма страшно като вече цяла година не се чувствам добре, понякога имам главоболие отпадналост, липса на сила. Какво бихте ме посъветвали ? Благодаря на всички които отговорят и ми дадат съвет!



Тема Re: болно гърлонови [re: Veno]  
АвторVeno (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 23:47



nikoi li ne moje da dade suwet ?



Тема Re: болно гърлонови [re: Veno]  
Авторlale (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 13:00



Взимаха ли ти гърлен секрет и ако е да колко пъти, тогава болеше ли те гърлото, имаш ли сливици, в една и съща лаборатория ли си изследвал секрета?



Тема Re: болно гърлонови [re: Veno]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 12:57



Имах подобен период от живота си-преди 3 години.Причината при мен се оказа че съм била много слаба-тегли 50кг при ръст 170см.Започнах да се храня с калорична храна и качех 7 килограма.Хроничните настинки изчезнаха и сега се чувствам много добре.Незнам вашето тегло как е ?



Тема Re: болно гърлонови [re: lale]  
Автор Veno (следващ)
Публикувано14.05.04 13:26



pri poslednite 3 ot 4 izsledwaniq na gurlen sekret koito mi sa praweni za 1 godina bqha w 1 laborattoriq, winagi kogato mi e ziman sekret me e bolqlo gurloto, imam sliwici, pri wsichki izsledwaniq imam normalna flora wuw gurloto, pri 2 ot izsledwaniqta mi namiraha stafilokoki w nosa, no za tqh prawih vaksina anasta, pih antibiotici.



Тема Re: болно гърлонови [re: Дecи]  
Автор Veno (следващ)
Публикувано14.05.04 13:33



185cm sum 90kg



Тема Re: болно гърлонови [re: Veno]  
Авторlale (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 14:09



Пробвай при друг УНГ специалист за съпоставяне на мненията им.
Аз имах подобен проблем, в гърления секрет се откриха коки. На есен ще махам сливиците.
Успях да разредя периодите на възпалени сливици с общо подсилване на организма.
Избягвай полуфабрикатите, яж пълноценна храна, купи си мултивитамини, спортувай. Сигурна съм, че оше първата седмица след положените усилия ще усетиш ефекта!
Успех!!!



Тема Re: болно гърлонови [re: lale]  
Авторlale (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 14:28



Забравих нещо важно което ми помогна - вземи мед /задължително да е домашен и не разтопяван ако е захаросан/. Всеки ден взимай 3 - 4 супени лъжици и го задържай колкото можеш в устата, за да се абсорбира още на болното място. Дано има ефект и при теб като при мен!!!



Тема Re: болно гърлонови [re: lale]  
Автор Veno (следващ)
Публикувано14.05.04 22:47



blagodarq ti, shte opitam dano ima efekt dori i maluk



Тема Re: болно гърлонови [re: Veno]  
Авторisaki (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 09:21



Veno, nikoy ne e boleduval ot garlo pove4e ot men. 30 godini izpih kato tebe 4uvali s lekarstva i samo si povredih 4ernia drob, babrecite i jla4kata. Ako iska6 da nau4i6 kak ot 4 godini ne hodia po lekari i ne pia lekarstva, pi6i. isaki@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.