Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 11.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема миоманови  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 18:02



Моля ,кажете ми някакви немедицински средства срещу миома .Благодаря.



Тема Re: миоманови [re: Eли]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 11:21



Аз съм лекар,но след като ми откриха миома и аз рещих да пробвам с немедицински неща.Пих всякакви билки ,без особен ефект.Миомата нарасна и в крайна сметка ме оперираха благополучно.Мисълта ми е не разчитай на това,по-добре се насочи към добър лекар.



Тема Re: миоманови [re: eднa]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 16:31



Blagodaria.Misleh,4e sam dlagna da opitam,iska mi se pone da otloga operaciata.



Тема Re: миоманови [re: eднa]  
Автор Meli ()
Публикувано11.05.04 19:27



Билките са МЕДИЦИНСКИ неща. Нарича се фитотерапия. Защо непрекъснато го забравяме?

Един добър гинеколог може да прецени и да препоръча подходящо поведение - билколечение, операция, изчакване ... Намери го.



Тема Re: миоманови [re: Meli]  
Авторcoли (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 14:58



И аз имам миома от няколко години.Ходя веднъж годишно на преглед и се оказа ,че тя не расте.Виж какъв тип е твоята-ако не расте и не е голяма-не е страшно.



Тема Re: миоманови [re: coли]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 16:47



Ne znam na kolko godini si i kolko e goliama miomata ti. Az biax na 40 , kogato mi kazaxa, che imam niakakvi miomni vazli, bez da mi predlojat nikakavo lechenie. Na 48 - veche beshe stanala kolkoto 5-mesechna bremennost. Gledaxa me xiliada lekari - mnenijata biaxa nai-razlichni. Az reshix da poviarvam na tozi, koito mi kaza, che prez menopauzata shte namalee i izchezne. No...nishto podobno. Tochno togava se poiavixa problemi - uplashixa me, che ima predrakovi kletki po stenata na matkata. I nakraia me operiraxa. Mislia, che taka e po-dobre.



Тема Re: миоманови [re: Eли]  
Автормиoмaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 12:12



аз имах миома, която не растеше - когато ми я откриха - беше голяма колкото портокал, четири години си я носих и изведнъж започна расте - за 2 седмици станах с корем, като бременна в 6 месец жена - и имах адски болки, оперираха ме преди 2 години - отстраниха само миомата - и сега съм перфектно! в болница Шейново има много добри специалисти - гинеколози



Тема Re: миоманови [re: Eли]  
Автор RAYAR ()
Публикувано06.07.04 12:13



Еликсирите на Хлебаров - при нарастване с окло 70% на година, след приема им за 6 месеца - намаля с 0,5 мм.



Тема Re: миоманови [re: Eли]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 20:42



Оперирай се и не се занимавай с глупости. Преди 2 седмици оперираха майка ми след като е чакала и крила повече от година с надеждата, че ще и се размине. Последните 2 месеца израсна много - 21/20см вече нямаше избор и насрочиха операцията спешно след 2 дни.
След операцията се оказа най-страшното - рак на яйчниците в много напреднал стадии, не е имало никаква миома.
Не искам да те плаша или даказвам че и при тебе е така, просто понякога хората трябва да се стреснат за да предприемат нещо.
След операцията и преди да разбере истината беше много радостна че се е отървала и съжаляваше че е чакала толкова много. Искам да кажа, че хората ги е страх от самата операция а тогава нищо не усещаш, болката после се търпи и минава.
Махни я докато е рано, защо трябва да живееш в постоянен страх че може да стане по-лошо. Толкова жени са го минали и при тебе ще мине.



Тема Re: миоманови [re: t]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 22:04



Благодаря на всички ви за съветите.Проблемът е,че не мога да се реша-нещата са малко " на кантар " .Имам две деца,но съм още на 38 год.,а искат да ми махат всичко.Това значи преждевременен климакс / чела съм малко за това/. Та ми се искаше да поотложа мъничко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.