Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 21.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Има ли...?нови  
АвторBaнинa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 13:27



Има ли някакво хапче с което да си предизвикам цикъла (не съм бременна а ми закъснява с 10 дена). Или хапче което да ми го забави още десетина дена, отивам на кайт сърф и ме е страх да не ми дойде точно тогава, това ще ми провали мероприятието И какви могат да са последствията от подобни хапчета?



Тема Re: Има ли...?нови [re: Baнинa]  
Автор dali (новак)
Публикувано30.06.04 16:33



po dobre ne si pravi eksperimenti s tova:) ima hapcheta da ti doide ama to tova se pravi kogato momicheto ima problemi s cikula i idva na 3-4 meseca che i poveche, stava duma za hormonalni problemi.



Тема LOGESTнови [re: dali]  
АвторBaнинa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 17:21



Някой пил ли е Логест, разбрах, че това противозачатачно средсто трябва да пия за да не ми идва в близките 10 дена. По една таблетка на ден.
Някой запознат ли е с това хапче?



Тема Re: LOGEST [re: Baнинa]  
Автор tony (непознат )
Публикувано30.06.04 17:28



логест е едно от многобройните противозачатъчни средства, но защо си решила, че можеш да си правиш експерименти.
Аз лично пия логест, но по схема от няколко месеца



Тема Re: LOGESTнови [re: tony]  
АвторBaнинa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 17:37



Е какви експерименти, гинеколожка ми ги е препоръчала, да ги пия десетина дена за да не ми дойде докато съм на сърф. Бях си планувала нещата, че ще ми свърши, но ми закъсня цяла седмица затова няма друг начин, трябва да се подсигуря, че няма да ми идва
Кажи ми моля те, всичко което знаеш за Логест?



Тема Re: LOGESTнови [re: Baнинa]  
Автор tony (непознат )
Публикувано30.06.04 18:11



какво да ти кажа, до колкото знам са по-ниско хормонални и за това ми ги препоръча моя лекар, аз нямам оплаквания от тях. Иначе като си ги купиш ще прочетеш листовката, на всички противозачатъчни пише почти едни и същи неща.



Тема Re: Има ли...?нови [re: Baнинa]  
Автор ifka (smile)
Публикувано01.07.04 16:44



Постинор, май, не съм сигурна обаче!

Smile!


Тема Re: Има ли...?нови [re: ifka]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано01.07.04 19:28



Ооооо,този Постинор изобщо не е за това!!!!Да не говорим,че е желателно и по предназначението му да не се пие,защото много обърква цикъла после.




Тема Re: LOGESTнови [re: Baнинa]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 23:21



Абе Ванина , ти си много тъпо парче ! Говоря сериозно . Първо сигурна ли си , че не си бременна . Второ - надявам се , че знаеш че това са хормони . Трето - дано да знаеш какво става с лигавицата на матката ти по време на месчния цикъл . И четвърто - това , че ти закъснява с по 10 дни изобщо не е нормално !
Моля те да прочетеш внимателно това , което ти написах и не се бъзикай с физиологията си , защото ако тя те избъзика ще пропищиш на умряло . А сърфа ще ти иде да го нацепиш за подпалки !!!



Тема Re: Има ли...?нови [re: angels_zg]  
Автор leapula ()
Публикувано02.07.04 12:07



Извинявам се че се намесвам, но виждам, че се отвори тема за хормоните и за "Постинор"... Имам една малка питанка. Принципно цикълът ми е редевен и на първо число на месеца заковава. Миналият месец ми се наложи да изпия един постинор /за първи път/, просто ситуацията го изискваше. Няма да се впускам в обяснение за причините, защото са сложни, но факт е че постинора е изпит и аз все още имам проблеми с цикъла, което по моему не ми се струва много нормално Пих го на 12-ти и на 16-ти ми дойде, първо беше слабо розово течение, след това започна да се усилва, като по мои впечатления вечер се усилваше най-много. Имаше едно единствено прекъсване за 2 дни, след което започна силно кървене и така до 1-ви т.е вчера.Сумарно събрано ми тече точно 14 дни, като не бих могла да съм напълно сигурна, че вече ми е свършило. Въпросът ми е това нормално ли е след приема на такова хапче, или има за какво да се притеснявам и да тичам на лекар?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.