Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Избелване на зъби...  
Автор Manna (небесна)
Публикувано15.06.04 04:01



Здравейте!
Бих искала професионалното ви мнение относно различните видове избелване на зъбите. Ще ми се да си направя някаква процедура, но не знам абсолютно нищо по въпроса - както видовете, така и опасностите - ако има такива, може би съм изостанала и вече са безвредни процедурите... Някакъв конкретен кабинет ако ми препоръчате (ако не се числи реклама, разбира се), също много ще се радвам.
Пуснах една търсачка, но не намерих такава тема нито в архива, нито в текущия форум, а клуб само на зъболекарите не забелязах .

Много ще ви бъда благодарна за всички мнения. Поздрави и слънчев ден утре!



Тема ...нови [re: Manna]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано17.06.04 21:21



Мерси, супер сте!




Тема Re: Избелване на зъби...нови [re: Manna]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 09:38



Моля, няма защоТи как си представяш нещата - седят от другата страна на връзката едни стоматолози и само тебе чакат да им отговориш Отиди на стоматолог просто и разпитай, никой не те кара да си правиш такава процедура при него, ако не тихареса нещо, отиваш при друг, е , хайде със здраве, а другия път питай къде да си направиш перманантен грим- то се медицински въпроси



Тема Re: ...нови [re: Manna]  
Автор femina (различна)
Публикувано19.06.04 00:13



http://www.medicalbg.com/zdrave/yourhealth/dentistry/izbelwane_na_zybite.php

Държавата България - невъзможни неща няма!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.