Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 31.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Семинарнови  
Авторcъщнocт (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 23:02



" Бъди промяната, която искаш да видиш в света ! " Ганди

Фондация "Същност " организира семинар със заглавие " Към същността "

Това е тренинг за лична и професионална ефективност, израстване и себепознаване.
Всеки от нас използва различни "очила", през които гледа себе си, другите и света наоколо. Ако приемем, че тези очила са нашите вярвания, семинарът предлага да свалим очилата и да се вгледаме в тях самите и в това, как те формират нашите възприятия.
Всеки има вярвания, които го предопределят по някакъв начин. Но какво, ако... някои от тези вярвания не са верни ?
Семинарът включва елементи от социалната психология, гещалттерапия, техники за визуализация, системната и динамична терапия, използвайки най-силното средство за учене - ПРЕЖИВЯВАНЕТО, за да ни помогне да започнем да откриваме някои от своите всекидневни подсъзнателни модели, които ни пречат да постигаме целите си.
Къде : Културен дом 'Красно село', ул. "Цар Борис III" 41, Хиподрума
Кога : 29.04.04 - 03.05.04
(четвъртък, петък и понеделник - начало 18.00;
събота и неделя - по цял ден )
Колко : до 16.04.04 - 90 лв., след тази дата - 110 лв.
Записване :


Водещ : Менис Юсри ( Египет / Великобритания )



Тема Re: Семинарнови [re: cъщнocт]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано02.04.04 00:55



Хареса ми един отговор на това в клуба на разведените:

дъмпингово предложение [re: cъщнocт]
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано 01.04.04 23:47



срещу 2-3 бири на следващата среща + мезе колкото поема без да се издуя ще ви ги обясня всичките известни и неизвестни техники за визуализация и психотерапия с цялата съпътстваща им философия.
За тези, дето трудно вдяват, ще има поправителен на следващата среща.

И един съвсем безплатен съвет - когато единствените координати за контакт са поща в yahoo, не си давайте парите. При такса от 90-100 лв могат поне да си направят труда да платят 20 лв за истинска поща и да дадат поне един гсм за контакт. За останалите рекламни и справочни материали изобщо не говоря.

Аман от ламери


груууууух :)))



- е не можах да направя линк към мнението

А аз тъкмо се зарадвах, че ще изуча цялата психоанализа + фамилна и гещалт - терапия само за три дни ...

Не бъдете суеверни! Това носи нещастие!

Тема Re: Семинар [re: 3ипpekca]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано02.04.04 17:13



Благодаря ти, че си толкова доброжелателна !
Аз пуснах обявата и не посочих телефоните, за да не бъдат атакувани момичетата от подобни любезни хора.
Готова съм да дам допълнителна информация на всеки, който се интересува.
Хората обикновено се страхуват от добре познатите им неща, а не от непознатите, както повечето си вярват.
Е, май твоят живот е доста вкиснат, щом реакцията ти е такава.
И знаеш ли какво, моите наблюдения на този вид семинари е, че тия, дето най-много се бунтуват и се натискат, да са във фокуса на събитията, те обикновено имат да чистят най-много лични проблеми.
Но ги е страх, да погледнат в душата си.
Жалко

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Спамът си е спамнови [re: Perlichka]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.04.04 21:32



а рекламата си е спам.
Видях че Зипреска е отговорила, та и прочетох отговора, щото при първото минаване реших че това е поредния тъпоумен спам.
Ама не допрочетох първата обява - тя си е спам.
Ако не беше отговора на Зипреска, и аз нямаше да прочета твоята "критика" на мнението на Зипреска.
АМАН ОТ ТЪПОУМНИ СПАМЕРИ!
Дето не могат и да спамнат както трябва!

Bеer? Moooorrre?


Тема Re: Спамът си е спамнови [re: bira_more]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано05.04.04 12:52



Не знам, какво точно те вбесява.
Желанието ми беше да помогна на хора, които имат нужда от това.
Това е ново като мероприятие за Бг и повечето го посрещат враждебно, защото им е неизвестно, а ти като лекар би трябвало да знаеш, колко е важно душевното здраве за общото състояние на човека.
Спирам дотук.
Поздрави !

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Е ми Зипреска се опита културнонови [re: Perlichka]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.04.04 18:41



да каже за какво става дума.
Мен ме вбесява комбинацията от 110 лева и липса дори на телефон за контакти.
Ако искаш разходи се из клуб Бази данни - там има една тема от Salle, за едно мероприятие - полезно в професионално отношение за хората пишещи в онзи клуб.
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=database&Number=1941037125&page=2&view=collapsed&sb=5&part=
Ако разбереш разликата между двата анонса ще разбереш и какво тозно ме е вбесило.

Bеer? Moooorrre?


Тема Представяненови [re: cъщнocт]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано24.04.04 20:22



На 28.04.04 ще се състои представяне на семинара в упоменатата по-горе зала от 19.00ч.
Вход свободен
Заповядайте !

Малко нежност и много обич никога не са излишни...

Редактирано от Perlichka на 24.04.04 20:22.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.