Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 01.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема усилен физиологи4ен треморнови  
Автортpeпepko (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 13:23



Имам тремор и на вси4кото отгоре мигрена. Пристъпите ми не са много 4ести но като полу4а 12 4аса съм като труп. За тремора ми изписаха бета блокери- първона4ално атеноло и после минах на пропронолол. Когато спра приемането на хап4етата тремора се връ6та. Мога ли цял живот да стоя на тези хапчета? Колкото до мигрената тя се съпровожда с гадене и повръ6тане. В на4алото даже ми е приятно(имам нару6ение в зрението). Някои знае ли дали народната медицина има някоя комбинация от билки за моя слу4аи? На 21 години съм и съм мъж.



Тема Re: усилен физиологи4ен треморнови [re: тpeпepko]  
Авторчичo Дokтop (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 20:13



О,чадо мое!!! Не знам дали народната медицина знае такива подобни фатки,но официалната медицина знае. Типровери ли си щитовидната жлеза? Обикновено тези симпноми са свързани. Още повече,че бета-блокерите временно ти помагат.Това е също вид тест. Но това само премахва симптомите,но не и причината...Как си с нервите? Спиш ли спокойно нощем? Пробвай първо със седативни, и тогава тези гадни бета-блокери,които колкото помаган,толкова и вредят,асобено за млад човек като теб. Успех!!!!



Тема Re: усилен физиологи4ен треморнови [re: чичo Дokтop]  
Автортpпepko (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 09:24



щитовидната ми е наред. 2 пъти ми правиха изследване на хормоните, а и на пипане няма възли. С нервите не съм много зле. Тремора се проявява особено силно при някакво напрежение (каквото и да е билло). Имам го от малък ама не му обръ6тах бннимание. Това е толковва идиотско. Като бях на изпит за 6офиорска книжка целия се тресях. После по4нах да взимамм бета блокерите и съответно изпита си го взех без никакъв проблем. ДАори бета блокерите да ми скъсят живота предпо4итам да ги взимам за6тото другото си е направо срамота.



Тема Re: усилен физиологи4ен треморнови [re: тpпepko]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано17.03.04 12:40



Да нямаш социална фобия? Може лечението с антидепресанти да се окаже по-добър вариант.

О-о-о-оранжеви китари оранжево звънят!


Тема Re: усилен физиологи4ен треморнови [re: 3ипpekca]  
Автортpeпepko (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 10:31



Не бих казал 4е съм асоцялен тип. не ме е страх да имам контакти с хората. Но като играем карти с познати ме е адски срам 4е от наи малкото бълнение се проявява онзи би4 :((((((((((((((((((((((((((((((((((((



Тема Асоциален типнови [re: тpeпepko]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано18.03.04 22:45



е друго. Няма връзка с темата.

Казваш: срам, напрежение, вълнение. Помисли за психологичните фактори и съответното лечение.

О-о-о-оранжеви китари оранжево звънят!


Тема Re: усилен физиологи4ен тремор [re: тpпepko]  
Автор MoniT ()
Публикувано19.03.04 05:03



Бета-блокерите няма да ти скъсят живота, но ще ти повлияят половата потентност (пречат на осъществяването на ерекцията). Мисля, че това имаше предвид този, който ти отговори пръв на въпроса. На твое място бих се свързала с невролог и бих изискала подробни изледвания, за да се установи причината. Понякога има такъв проблем (есенциален тремор), но може да има и друга причина. Едва ли някой в Интернет ще може да ти помогне. Потърси адреса на добър невролог и успех!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.