Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 25.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема гинекология и патологиянови  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано11.03.04 20:47



...

По-късно този филм стана повод за един особено емоционален скандал с Анелия, но това не е от толкова голямо значение. Много по-интересен момент беше онзи, в който Кучката в бяло заяви, че не можем да спим, защото след това я сърбяло и боляло влагалището. Скоро след това по малкия Доч също се появиха венерически признаци, тъй че се принудих да отида на кожен лекар.

15.

Докторът ми прегледа Дедовия и заяви, че това е бактериална инфекция, предизвикана от недостатъчно добра полова хигиена (преди да си легнете с гаджето, винаги си мийте ръцете и въобще се къпете много добре, за да не ви се налага да слушате подобни откровения в лекарски кабинети - дори ужасно да бързате и да сте на купон или кой знае още какво - мийте си ръцете!* бележка под линия: Мечката се мие чисти / Из потоците сребристи. / Има ли за тебе пречка / Да постъпваш като мечка? б.а.). Бактериалната инфекция беше придружена от слаби следи на кандида - вид гъбичка. Направих си и посявки за по-голяма сигурност, след което ми изписаха пудра с антибиотик и чай от лайка със сода, в който да си кисна биберона. След седмица вече бях напълно здрав, но същото в никакъв случай не можеше да се каже за Анелия.

Анелия от своя страна трябваше да отиде на гинеколог. Дори бях намерил една възрастна жена, известна със своите професионални умения в лекарските среди. Тя работеше с моя кожен лекар, за да може когато им дойдат двойки като нас да ги лекуват едновременно и да следят и двамата за рецидиви. Но щом повдигнах въпроса, ужас настъпи и страхотия настана.

Анелия изпадна в шизоидна истерия, опули очи и занарежда спорадично:

- Как ли пък не! Там ще ме разчекнат и ще пъхат в мен някакви железа! Изобщо няма да отида, никога няма да стъпя на гинеколог! Ти изобщо не можеш да си представиш колко е отвратително!

- Е добре де, всички жени, които познавам са ходили на гинеколог и не са умрeли още.

- Няма да отида на гинеколог! Няма да правим секс, щом не мога така, но на гинеколог няма да ходя!

- И сега заради този тъп инат ще седим и по цяла нощ ще си говорим на философски теми, така ли?

- НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА! ТИ СИ ВИНОВЕН! Аз само с теб съм спала, и няма от къде да съм го прихванала, освен от теб!!! Ти си като някакво гнездо на зараза! Нали ми разказа, че и с оная си имал гъбички!

- Тогава се излекувах.

- Може да не си ги излекувал напълно! Сам ми каза, колко са упорити тези болести!

- Виж какво, ако не искаш, недей да ходиш на гинеколог. Но това е абсурдно. Още повече, че вече знаем и какво е. Трябва да идеш на лекар, а не да чакаш така, може и по-зле да стане.

- Няма! Махай се! Не искам да те виждам никога повече! Заради теб сега ми е така!

Тя се втурна да шета из квартирата и да събира малкото ми останали вещи (наскоро беше станало ясно, че няма да имам пари да си плащам наем и си бях изнесъл PC-то). Връчи ми ги и с безумен ококорен поглед ми се разкрещя отново. Аз от своя страна оставих багажа настрана и се опитах да я успокоя. Започнах да й говоря някакви безмислени глупости и те като че ли подействаха. Накрая, като видях, че се е поотпуснала, се разкарах, защото нервите ми вече се бяха опънали до крайност.

...





Тема Re: гинекология и патология [re: Rogger Dojh]  
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано12.03.04 07:39



кефиш, пич

мъка мъка мъкааа


Тема Re: гинекология и патологиянови [re: non_anon]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано12.03.04 08:28



=:]~




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.