Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 27.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Слушай доктор Гаров!нови [re: Дokтop Гapoв]  
Автор Meli ()
Публикувано23.01.04 14:51



Правилно те съветва колегата, има опит в ученето

Само да допълня, скъпи колега, всеки път с нов презерватив! Да не вземеш да го миеш и да го сушиш за многократна употреба!
Какво пък толкова учите, та чак сте откачили? Освен ако не е медицина, ама тогава нямаше да питаш в мрежата какво да пиеш.

We dance round in a ring and suppose,
But the Secret sits in the middle and knows.


Тема Re: Слушай доктор Гаров!нови [re: Meli]  
Авторбyбич (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 17:38



Учим Праву-Криву. Тъй като съм жена, сексуването с колежки не ме привлича, но с колеги - може.
Вие тука на подбив ме взехте.

Голямо благодарско за всички съвети!



Тема Re: Съвет за побъркали се студенти???????нови [re: бyбич]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано24.01.04 19:07



Ха-ха-ха! Това с валериана не трябва да си правите труд. Напълно безобидни и неособено ефективни билкови хапчета. Просто не се излагайте, а удряйте по някоя бира когато ви дойде много!:)

Оптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема А след сесията - депресиянови [re: Дokтop Гapoв]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.01.04 21:52



Щото пада единия дразнител - изпитите, спира се и пирамема и стой та гледай - минавал съм по този път. Не е добър.
По добре секс и бой - боя може и да е в някоя зала, секса - както дойде.



Тема С преподаватели е по добре :)))нови [re: бyбич]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.01.04 21:55



Щото:
1. Все някакъв акъл допълнително ще ти дадат.
2. Все ще им е на емпедек да ти пишат каквото точно заслужаваш (като знания де).
3. Пък и вече поназнайват за секса повече от колегите ти :)))))



Тема Re: А след сесията - депресиянови [re: bira_more]  
АвторДokтop Гapoв (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 08:32



абе бира_море ако си получавал депресия от спиране на пирамема това хич не е хубаво защото не би трябвало да се получава! с какво си го комбинирал?



Тема Моята рецептанови [re: бyбич]  
Автор PRN (ваш приятел)
Публикувано25.01.04 08:55



Човешки живот:
1. Лягай си в 10 вечерта
2. Ставай в осем сутринта
3. Винаги обядвай (12 дo 2 следобед)
4. В шест вечерта затвори книгите, дори да ти се струва че нищо не си научил и върви на едно кино.
5. Не повече от две до три кафета на ден

Това може да ти се види много простичка мъдрост, но вярвай ми, работи. Това го открих след първата сесия стахановско учене. Мозъкът ти така или иначе има определен капацитет за помнене, и колкото буклук да хвърляш в него над капацитета той отива директно в кошчето. Само дето се изнервяш излишно.

И накрая - вземането на който и да е изпит е въпрос на постоянство (а не на IQ или кой знае какви знания). От друга страна много е важно на самия изпит да си с акъла си и реагираш адекватно на ситуацията, нещо което е малко трудно когато мозъка ти работи на много бързи обороти, пришпорен от психостимулантите. Добре е известно, че и магаре да запишеш медицина и то ще стане доктор - примери много.
PRN



Тема Re: Моята рецептанови [re: PRN]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано25.01.04 09:11



това беше най-мъдрия съвет.
аз така и не се научих на режим...
ама ето - от понеделник и аз ставам човек

(ако не, ще си програмирам компютъра да не се включва след 22 ч, респективно да се изключва, после ще помоля мъж ми да смени паролата и да не я казва)

/П.С. колко часът е при теб? тука стана 1:14.../

====
A Splinter In Your Mind, Driving You Mad


Тема Re: Моята рецептанови [re: kate_]  
Автор PRN (ваш приятел)
Публикувано25.01.04 09:29



А, при мене е 8.30 вечерта (на този ден дето сега започва при тебе). Аз преди 2 години взех последния си изпит за този живот и ми е разрешено на вися на интернет и да се занимавам с глупости. Интернетските клубове са болест обаче и е добре да се разпознае като такава и да се лекува. Аз ползвам яко физическо бачкане в градината си като лекарство.
PRN



Тема От Криву - то ще да е!нови [re: бyбич]  
Автор Meli ()
Публикувано25.01.04 13:21



Няма да ти препоръчвам моята рецепта не е за всеки. Намери си своето решение и го следвай. При мене беше така:
- никакъв сън или много малко
- никаква храна или много малко
- нощем на работа
- денем на упрожнения
- учебниците си ги изчитах за 2 дни в началото на семестъра
- четене на всевъзможна странична литература по темите за упражнения
- изключителен тормоз върху преподавателите - искам да ми обясните защо това е така, как, колко и ако, не дай си Боже, някой преподавател не знаеше нещо ... бедна ти е фантазията!!!
- участие в невъзможни форми на обучение

И бях пълна отличничка!

We dance round in a ring and suppose,
But the Secret sits in the middle and knows.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.