Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 09.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Escherichia coliнови  
АвторДoминo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 23:18



някой знае ли как се оправя?



Тема Re: Escherichia coliнови [re: Дoминo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.01.04 08:46



с антибиотици, но този бактерий е нормален обитател на човешкото тяло, и не може да го чистиш току така. Зависи и откъде е изолиран и дали е в сигнификантни количества. Това е един от първите бактерии, който колонизира тялото на човека след самото му раждане и е доста важен за функционирането , особено на дебелите черва. Направи непременно консултация с лекар, в зависимост от локализацията на проблема, и едва тогава ако лекарите преценят, направете нужното.



Тема Ako predizvikva uretrit -нови [re: Дoминo]  
АвторJonny Player (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 20:15



AMOXICLAV shte ja eliminira za 4-5 dni



Тема Re: Ako predizvikva uretrit -нови [re: Jonny Player]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.01.04 20:55



Ами ако този щам, е резистентен? Откъде си сигурен, че именно амоксиклав, ще подейства? Уропатогенният Е.коли е почти повсеместно разпространен, че и доста упорит, много повече от ентеропатогенния, масови бедствия на бъбречните заболявания предизвикват щам 12, например.



Тема E antibiograma si triabva razbira seнови [re: Nikam]  
АвторJonny Player (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 22:12



Vazhnoto e da se vidi dali shtama go ima i v urinata, za da se misli za bubrechna infekcia ili cistit. osven v namazkata ili ejakulata. Po princip Amoxiclava udria jako gram -otricatelnite bakterii. Potiska i drugi, syputstvashti bakterii.



Тема Аз пък да попитам...нови [re: Jonny Player]  
Автор jewel (очакваща)
Публикувано20.01.04 20:03



А какво бихте казали за Ешерихия коли+бременност, както е при мен? Лекуваха ги сума ти пъти и пак ги имам?

Редактирано от jewel на 20.01.04 21:49.



Тема Re: Аз пък да попитам... [re: jewel]  
АвторJonny Player (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 02:48



А съпругът ти (приятелят), лекува ли ги?



Тема Re: Аз пък да попитам...нови [re: Jonny Player]  
Автор jewel (очакваща)
Публикувано27.01.04 21:59



Той дали ги има също? Дали той ми ги предава?? Аман вече от тях, само по болници лежа, дупчат ме с инжекции, пак искат да ме вземат, в живота си не съм ходила по толкова лекари и болници досега



Тема Да, точно таканови [re: jewel]  
АвторJonnyPlayer (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 22:41



ако и той не се лекува, ти ги внася отново и двамата не правите нищо

дофторчетата не се ли сетиха за таз опция?



Тема Re: E antibiograma si triabva razbira seнови [re: Jonny Player]  
Автор kaki4ka (непознат)
Публикувано28.01.04 20:16



Като изпълниш онова което казва Никам, ако се изолират от урина или еякулат, може да опиташ и НОЛИЦИН , действа само в долните отдели на урогениталния тракт, минимум странични ефекти и опасност от дисбактериоза. Може да се използва 4-6-8 седмици в терапевтична доза 2 по 1 табл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.