Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 03.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Налага се АБОРТ! Моля Ви за съветнови  
Автор HHH_HHH (непознат )
Публикувано27.11.03 16:14



Здравейте, приятелката ми е бременна и се налага да направи аборт, но за съжаление нито аз, нито тя имаме представа към кого да се обърнем. Значи искам да питам първо - към какво здравно заведение трябва да се обърнем, към държавно или към някоя частна клиника. Второ - горе долу колко пари ще струва правенето на аборт и трето - за колко време ще се извърши операцията, смисъл в какъв интервал от време ще продължи.
Нека, който има някаква представа, който е правил подобни неща или е запознат със случая да ми каже, защото и двамата сме много притеснени и няма към кой да се обърнем а родителите ни не трябва да разбират за това.
Благодаря Ви предварително!!!



Тема АГнови [re: HHH_HHH]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.11.03 17:18



Акушеро-гинекологична клиника. За предпочитане държавна.
Ако е в начална фаза на бременността, аборта би продължил кратко.
Надявам се да получите по компетентни мнения.



Тема Седнете и помислете добре !нови [re: HHH_HHH]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано27.11.03 19:23



Има рискове за момичето, особено ако е младо, първа бременност и т.н.
Защо бързате да убиете един нов живот, помъчете се, да го приемете.
Бебетата винаги идват в най-неподходящия момент.
Ако е само страхът от родителите - ми това се е случвало на толкова хора - а след това се радват на децата си и си спомнят с насмешка за младежките страхове.
Вие имате проблем за решаване, но не забравяйте, че сте трима !

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Re: АГнови [re: bira_more]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 23:52



ама и ти пък един отговор дадеееее
Айде да се намесят и жените, че момичето е много притеснено. А момчето още повече
Абортът трае не повече от 15-30мин.
Да за предпочитане е държавно здравно заведение но ако искате може и частно само дето ще ви вземат тройно.
Правят се малко изследвания и това е.
Рисковете са за ваша сметка. Един аборт не е като да кихнеш.
И... да сте мислили навреме младежо. Все пак няма вас да ви дерат,о горкото девойче.



Тема Re: Налага се АБОРТ! Моля Ви за съветнови [re: HHH_HHH]  
Автор Tycи ()
Публикувано28.11.03 05:03



дано не е късно за аборт, АГ болница/клиника. Има и гинеколози, които практикуват в частните си кабинети, като иде на преглед - да пита.Самият аборт се прави под пълна упойка, разпитват за евентуални заболявания, алергии, боцкат във вената упойката и малко след това имаш чувството, че си въртиш главата наляво-надясно и заспиваш, като се събудиш чуваш говорещите наоколо като в далечина и е едно размазано пред очите, освестваш се и все едно спиш и ходиш после, не знаеш на кой свят си. Според организма - цялото продължава около 2 часа,в болницата държат до следобяда, в частен кабинет - си те изпращат като се съвземеш. Има леко кървене, продължава различно и от следващия месец има редовна менструация. Молете се да няма усложнения - кръвоизлив, инфекция, никъв секс, вана, басейн, докато има кървенето или по-скоро едно леко кафеникаво течение. По-трудно е с психиката, мозъка трудно ще забрави. И на момичето ще му трябва много внимание от мъжка страна, не го оставяй само, не го е заслужило! И опитайте нататъка с презерватив, може да е кофти в началото, но по-добре малко мъка и после кеф, отколкото малко кеф и много мъка в последствие.
аде, със здраве!



Тема Е аз съм мъж ...нови [re: жeнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.11.03 13:16



Аборти съм гледал преди почти 20 години ....
Казах само в каквото съм съвсем сигурен...



Тема Re: Налага се АБОРТ! Моля Ви за съвет [re: HHH_HHH]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано29.11.03 00:41



пуснах ти малко инфо в "говорим си за секс" , където си питал същото
ако наистина те интересува и е още актуално, обади се за да те ориентира все някой за конкретно място
аз тука изчетох рамковия договор зарад теб (не целия, де)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.