Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 14.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Можете ли да ми кажете какво е туй ...нови [re: martyr]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано19.11.03 16:19



Ай,но това е много гадно.Отначало когато седнах пред компа получавах по 7-8 пристъпа на мигрена на ден,но после май свикнах.А за ниското кръвно може да взимаш ''Ефортил'',сутрин и обед.Но много внимавай да нямаш резки скокове на кръвното,защото и това може да доведе до пристъп.



Тема В интерес на истината малконови [re: Taйнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.11.03 18:54



знам за мигрената.
Но сладкото ще елиминира хипогликемията така, че теста е доста лесен.
А и няма да навреди.
Имаш ли наблюдения дали мигренозни пристъпи (поне в твоя случай) се провокират от глад?



Тема Re: Можете ли да ми кажете какво е туй ...нови [re: Taйнa]  
АвторFlower (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 10:16



А най-безразсъдно е да се дават препоръки за лекарства - на човека причините може да са съвсем други, за да има тези симптоми.
Един и същи симпот може да има редица различни причини....ама който си е наивник, нека слуша такива хора



Тема Re: Можете ли да ми кажете какво е туй ...нови [re: Flower]  
Автор PPP (една)
Публикувано20.11.03 11:01



Защо да трябва да се ядат предимно белтъчини? Да не би да изграждаме мускулна маса? Въглехидратите са основния източник на енергия. Освен това има и растителни белтъчини, които са доста полезни. А лишаването от животински продукти за определен период от време изчиства токсините от организма. Това е научно доказано.
Но не това исках да коментирам. Смисълът на поста е друг...
Поздрави!

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: В интерес на истината малконови [re: bira_more]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано20.11.03 11:42



При мен определено не бяха от глад,въпреки че съм гладувала доста.Даже тогава май се разредиха.Аз съм разбрала за себе си от наблюдения , че при мен са на хормонална основа,за другите не знам.



Тема Re: Можете ли да ми кажете какво е туй ...нови [re: Flower]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано20.11.03 11:46



Казах му за ефортила ,защото питаше какво да прави за ниското кръвно.Не е задължително да го пие.А пък и не му препоръчвам наркотик ,а само лекарство за ниско кръвно.Нека отиде на лекар,да си каже какво му е било и съм 100% сигурна че ще му каже ,че е мигрена.



Тема Re: Можете ли да ми кажете какво е туй ...нови [re: Flower]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано20.11.03 14:12



А вземи се поизвини малко а !? Ако ти имаш по 10 лева за всеки преглед, аз нямам ... личната ми лекарка просто не позна нито едно от трите ми ходения при нея, а си взе таксата за преглед ...

... наивник е тоя, който пробва всяка панацея, която шарлатаните му предлагат - аз само търся отговор на въпроса си "какво ми стана" ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Можете ли да ми кажете какво е туй ...нови [re: Taйнa]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 15:12



госпожо, не си позволявайте да предписвате лекарства, след като не сте лекар!
лекарствата за кръвно изобщо не са шега работа, независимо, че ги пие две-трети от човечеството! предписват се от лекар, след преглед. няма такова нещо като "само лекарство за кръвно", да не си мислите, че това за бонбонки тик-так?
а това с "мигрената".... аз не знам това да е диагноза



Тема Re: Можете ли да ми кажете какво е туй ...нови [re: martyr]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 15:23



мисля, че ти се държиш невъзпитано в случая.
и нещо друго - наивник ще бъдеш, ако очакваш да получиш чрез "задочен" преглед в Интернет отговор на въпроса - какво ми стана.
преглед при личен лекар не струва 10 лева, а 1 лев. щом имаш пари за интернет, ще намериш и 1 лев за лекар. ако личния ти лекар не ти харесва - сега през декември можеш да го смениш.
не пий лекарства за регулиране на кръвно налягане без лекарско предписание. който ти ги препоръчва е престъпник, а ти ще си престъпно небрежен към здравето си, ако последваш препоръката.
и последно, не карай само на моркови - казахме ти го доста хора вече. постите изобщо не са полезни за здравето.



Тема martyr [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано21.11.03 00:07



това си е чиста хипогликемия - т.е. паднало ти е нивото на кръвната глюкоза, което си поддържал по-високо поради наднорменото си тегло.
не се шашкай, просто по време на диетата, хапвай през деня по една вафла.
и в салатата слагай олио, сол и лимон - няма да сгрешиш.
кафето не ти пречи.
и на час и половина работа с РС-то прави 10 минути почивка, щото работата с РС води до отключване на псевдо-епилептични състояния.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.