Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 30.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Спешна помощ, нямам временови  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано03.10.03 17:00



Искам да кажа, 4е се 4увствам адски тъпо, когато трябва да обяснявам тези неща, но ето какво ми дойде до главата. Павихме секс с приятеля ми с презерватив, аз бях отгоре, не съм усетила кога е свършил, за да се отдръпна на време. Когато се преместих установих, 4е му е спаданла екрекцията, 4ленът му беше мек и с нормална форма. Презервативът все още се държеше на 4лена, в основата, но не беше изпълнен от него. Не знам как по добре да го обясня, дано знаете за какво говоря. Та аз сега съм се шашнала да не би спермата да е изтекла и да е станала белята. Ако има някакво зна4ение за съвета ви днес е 5 ден откакто ми дойде ( нямам ве4е кървене), цикълът ми е около 30 дни. Въпросът е да пия ли Постинор Дуо? Все още съм навреме за да го взема, за това ви моля да ме посъветвате спешно. Аз какъвто съм шаш и паника бих го изпила, но последният и единсвен път когато го пих имаше много гадни последствия.
Моля ви кажете ми вашето мнение и извинявайте за натуралисти4ното обяснение.

Omnia vincit amor


Тема Re: Спешна помощ, нямам временови [re: Лyничka]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 17:10



Постинор-дуо се пие до 72 ч. след акта .......почакай и не се притеснявай предварително



Тема Re: Спешна помощ, нямам временови [re: Eли]  
Авторпeнka (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 17:12



щом сега ти е свършил мензиса , от какво се притесяваш?



Тема Re: недочела.........нови [re: Eли]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 17:13



сигурна да си не можеш ........ по принцип последици освен промяна /забаване или по-рано цикълът ти да дойде не би трябвало да има ....



Тема Re: недочела.........нови [re: Eли]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано03.10.03 17:24



Предишния път ннямах цикъл около 6 месеца, и трябваше да пия противоза4атъ4ни за предизвикване на цикъл и се мъкнех сума ти време по лекари, та сега ме е малко страх да не стане пак така. Не за друго, а защото съм в 4ужбина и тук медицинските услуги са много скъпи.
Уф, 4удя се какво да правя.

Omnia vincit amor


Тема Re: недочела.........нови [re: Лyничka]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.10.03 21:22



Оф, той може и да не е свършил, пита ли го? Знам, че е кофти да питаш такива неща, но му кажи че се притесняваш. Аз съм чувала, че мъж може да изпита оргазъм и без да еякулира. А може нещо да не му е било на кеф ... знае ли човек. Ако бях на твое място, бих разгледала презерватива много прецизно, дори бих го помирисала, колкото и гадно да звучи, за да определя дали мирише само на гума. Ако не е само на гума, тогава бих пила хапчето. Обаче сигурно вече няма как да направиш това... Ще трепериш сега цял месец... Може би е по-добре да го пиеш...

Without the ability to imagine we have a limited capacity to achieve.


Тема Re: Спешна помощ, нямам временови [re: Лyничka]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 22:25



zabremenqva se po vreme na ovulaciq, a tq e nakyde mezdu 10ti i 20ti den ot nachaloto na kyrvene



Тема Re: Спешна помощ, нямам временови [re: ha!]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.10.03 00:39



Това е вярно, но е вярно също и че половината свят е бил заченат точно когато най-малко е било очаквано. Даже говоря от опит

Without the ability to imagine we have a limited capacity to achieve.

Редактирано от BИ на 04.10.03 00:42.



Тема Re: Спешна помощ, нямам време [re: Лyничka]  
Автор Lina99 (непознат )
Публикувано04.10.03 00:50



Az ne bih se pritesniavala ako biah na tvoe miasto. Po vsiaka veroiatnost nishto ne e izteklo, shtom kato prezervativa e ostanal na miasto i ne se e izhluzil. Shansovete ti za zabremeniavane sa minimalni, ti ne si daje pochnala da ovulirash. Spi spokoino



Тема Re: Спешна помощ, нямам временови [re: Лyничka]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано04.10.03 20:35



спукан ли беше? или просто си беше цял целеничък, един такъв висящ?
Ако не е бил.......вероятността не е особено голяма.
С поздрав

Life is only a transient transfection



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.