Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 02.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Спешна помощ, нямам временови [re: Лyничka]  
Авторcлънчицe (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 15:50



Не се притеснявай, аз съм попадала точно в такава ситуация, но разликата беше, че презерватива / поради липса на работеща аптека / беше по голям и след акта остана в мен. А аз бях точно в периода на овулация. Немога да ти кажа колко теста за бременност минаха през ръцете ми, докато не дойде менструацията ми. Но за мое щастие - резултата е отрицателен. А при теб презетватива поне е останал на него, където вероятността от изтичането на сперма във влагалището е много минимална. Не казвам 100 %, защото за нищо такава гаранция няма. Но при мен не се случи, а при теб още по-малко. Ако пък искаш да се самоуспокоиш - пий хапчета, макар че не те съветвам, защото след това си като парцал.
Успех и дишай спокойно!



Тема Решениенови [re: Лyничka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано06.10.03 20:13



Ще отговоря горе длоу на вси4ките на веднъж. Първо много благодаря , 4е ми се притекохте на помощ.
На мен ми се стори, 4е беше поизтекло, защото когато той отиде до банята аз се нахвърлих да оглеждам презерватива. Беше необиконвено мазен и го помирисах и не беше само миризмата на гума. Да, малка е вероятността, защото принципно не би трябвало да съм в обулация, ама знае ли 4овек...После цял ден се 4удех какво да направя и ве4ерта взех 4е изпих хап4ето за по сигурно. Като преди това трябваше да мина през лекар та да ми даде рецепта и на него трябваше да му опиша най подорбно какво е станало. Тук тези лекарства не се продават без рецепта, а аз нямах вкъщи.
Сега ще 4акам да видия дали ще ми дойде, защото след единствения постинор който съм пила през живота си не ми идваше 6 месеца. Отидох на лекар и ми каза, 4е са мис е забъркали хормоните от Постинора
Благодаря за съветите и дано не ви се слу4ват такива истории, а аз за следващия път ще знам... "инспектор Стрезов", ама пък така не може да се накефи 4овек, все под напрежение да види какво става
Поздрави

Omnia vincit amor


Тема Re: Решениенови [re: Лyничka]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано06.10.03 21:14



това за миризмата.....нали не забрявяш, че и жените имаме специфична миризма.....

Life is only a transient transfection


Тема Re: Решениенови [re: Meчo]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано06.10.03 21:27



Да, ама аз си пъхнах пръста вътре(имаше сперма), и после сравних двете миризми. А носът ми е много 4увствителен, та не вярвам да съм се излъгала. Някак си по принцип спермата остава само във долната 4аст, а този път изглеждаше като разлятя по целия презерватив и това ме изплаши. Нередно си беше положението, няма какво да си говорим. Ама ще спирам с натуралисти4ните обяснения, 4е не е много приятно и най малкото естети4но

Omnia vincit amor


Тема Re: Решениенови [re: Лyничka]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано07.10.03 01:01




Успех! Стискам палци. :-))

Without the ability to imagine we have a limited capacity to achieve.


Тема Re: Решениенови [re: Лyничka]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано07.10.03 13:33





Life is only a transient transfection


Тема Луничке,нови [re: Лyничka]  
АвторИзпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 16:49



на мен също ми се случи нещо подобно. Хем аз бях точно в овулация, но не посмях да пия хаповете. Като знам колко странични ефекти имаха едни хормонални таблетки, които пиех за друго ... не ми се помисля за хормони. Мисля, че излишно си се паникьосала и не е трябвало да взимаш хапчето. Първо - била си отгоре, помисли си - ако потече няма да тече нагоре! Второ - пети ден от цикъла - нищожна вероятност да си в овулация. Трето - казваш, че презервативът е бил в основата на члена, а не се е измъкнал. Четвърто - дори и да потече към теб съдържимото от презерватива малко вероятно е да влезе там, където може да създаде проблеми, още повече помисли си колко неблагоприятни фактори действат за да не стане оплождането - средата на влагалището, транспортът и т.н. При мен даже презервативът остана в мен - паниката беше още по-голяма, но не посмях.
Надявам се да нямаш проблеми по-нататък.



Тема Да, ама не...нови [re: Лyничka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано08.10.03 12:49



Сама съм си виновна, няма какво да се оплаквам. Хубаво изпих Постинора и 4 дни се радвах на живота. Днес сутринта прокървих, не са малки кап4ици, като коли4ество наподобява първия ден от една моя нормална менструация (горе долу като обилност са ми еднакви вски път). Имам и леки болки в долната 4аст на корема. В упътването пише, 4е може да е един от страни4ните ефекти. Колко време ще продължи и какво да правя? Идва ми да ревна. Знам, 4е това не би трябвало да ми е менструацията, много е рано. Изминали са само 13 дни от предишната. Тук няма към кого да се обърна, на гинеколог не мога да отида, а GP тук са много некадърни.
Посъветвайте ме нещо, моля ви се

Omnia vincit amor


Тема Моля ви...нови [re: Лyничka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано08.10.03 15:59



Моля ви посъветвайте ме нещо, защото не знам какво става Дали може това дами е менструацията, доста е обилно, за да става въпрос за описаните "междинно и отпадно кървене" в упътването. Ако отида сега на гинеколог, дали ще може да ми каже нещо или да 4акам да видя какво ще стане?
Объркана съм

Omnia vincit amor


Тема Re: Моля ви...нови [re: Лyничka]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано08.10.03 22:44



Аз, също като теб, имам Постинор за всеки случай :-) Моят е от България, ще ти напиша какво пише в листовката:

Нежелани лекарствени реакции:
"Най-често срещаните нежелани реакции, които изчезват спонтанно, са гадене, извънредно кръвотечение или кръвотечение поради спиране на препарата, появяващо се 2-3 дни след употребата.
В случай на продължително или профузно кървене се налага извършване на гинекологичен преглед. В редки случаи може да се появи напрежение в гърдите и главоболие."

Изчакай няколко дни и ако не спре, отиди на лекар.

Without the ability to imagine we have a limited capacity to achieve.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.