Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 17.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ от..........нови  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 16:04



Имам въпрос и ще съм благодарен на всеки, който ми отговори. Макар и да изглежда нелепа историята, нека ви я разкажа, за да знаете за какво става въпрос. С моята приятелка от години правим секс с презерватив. Просто решихме, че това е най-добрият начин за предпазване от нежелана бременност. След много лутане и пробване на комедони, аз се ориентирах към един вид, който е удобен на мен, а и на нея и пасва. Но снощи минавайки покрай една аптека, не открих тази марка и ми дадоха друг, който трябваше да отговаря на същите изисквания. Дотук добре, но проблема дойде впоследствие. В края на половият акт, презерватива изведнъж се изхлузи и остана във влагалището на приятелката ми. Тя веднага си направи промивки, но съмнението остана. Не искам да я карам да си прави тест за бременност, за не го изтълкува грено, т.е. толкова съм се "панирал" да не би да зачена, че още на другият ден я притискам.
Та въпроса ми е :Може ли в такава ситуация да се забременее? За пояснение, ще ви допълня, че менструацията й приключи преди 7-8 дена.
Очаквам вашите коментари!!



Тема Моженови [re: ......]  
Авторbira_more (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 19:17



Вярно - много малко вероятно но може.
Един тест ще ви свърши работа ама след 5-6 дни.



Тема Re: ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ от..........нови [re: ......]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 22:19



На мен пък, ми се струва много вероятно..Просто периода е подходящ.А какво те притеснява толкова? Сам казваш,че сте заедно от години.Бебетата не са страшни,уверявам те ,дори са най-хубавият резултат от една такава връзка!



Тема Re: Моженови [re: bira_more]  
Автор......... (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 13:27



А има ли тестове, които не е необходимо да се чака 5-6 дни?



Тема Re: ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ от..........нови [re: Moни]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 13:31



Не се страхувам от бебетата, нито от това да имам деца! Просто периода не е подходящ и то не за мен, а за приятелката ми. Започна нова работа и сега е в ситуация, да изгради една стабилна кариера. Незнам как ще го понесе, ако резултата е положителен!



Тема Re: Моженови [re: .........]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 14:05



тестовете са за седем дни след датата на забременяване.Моментални още не са измисили.
Късмет!



Тема Re: ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ от..........нови [re: ......]  
Авторaниka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 11:38



Трябва да си вземе хапче за след "аксидента" от аптеката ,но се пие до 72 цаса след акта.



Тема Re: ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ от..........нови [re: ......]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано29.06.03 19:30



Кондоми,не комедони

Не се шашкай,не е станало нищо!



Тема Re: ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ от..........нови [re: ......]  
Авторhuichoo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 14:00



mnogo ti e maluk huia brato , ili putkata e mnogo goliama vnimavai da ne go izgubish huia si v putkata sledvashtia put



Тема Re: ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ от..........нови [re: huichoo]  
Автор dali (непознат )
Публикувано07.08.03 15:16



ako cikula na priyatelkata ti e na 28-30 dni si ucelil nai podhodyashtiya moment za zachevane.....Kusmet moje taka da ti e bilo pisano:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.