Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 21.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Diane 35нови  
АвторKika (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 13:47



Nqkoj 4uval li e ili puk dali e izpolzval tova lekarstvo. Kazaha mi 4e pomagalo pri kosopad.



Тема Re: Diane 35нови [re: Kika]  
Авторpresh (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 14:32



Здравей,
това е хормонален препарат и най-често се изписва на жени,който имат кисти на яйчниците. Не съм чувала да помага при косопад.

presh



Тема Re: Diane 35нови [re: Kika]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.06.03 14:34



Извини ме за въпроса, но на колко години си?

Всяка уважаваща себе си жена е чувала за Диане 35. Да не говорим, че почти всяка го е използвала. Повече за него можеш да прочетеш на следния адрес:

http://www.femalelife.bg/default.asp?PageID=962



Тема Re: Diane 35нови [re: CharmingW]  
АвторKika (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 15:18



Na 25 sum i to4no za6toto uvazavam sebe si re6ih da se podsigurq i da popitam v tozi forum za Diane 35, predi da zapo4na negovata upotreba. Ne bqh 4uvala do sega za tova lekarstvo, a i vinagi sum gledala da izbegna upotrebata na hormonalni lekarstva, no sled kato se nalaga...........Stresnaha me protivopokazaniqta.
Ginekologa mi gi izpisa, i mi kaza 4e mnogo 4esto sled razdane se polu4ava kosopad predizvikan ot qj4nicite. Ako ne mi pomogne Diane 35, 6te zapo4vam s Pantogar ...ta tak



Тема Re: Diane 35нови [re: CharmingW]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано03.06.03 16:34



Виж ти!? Що за критерий е това?! Аз пък за първи път го чувам?!



Тема Re: Diane 35нови [re: CharmingW]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано03.06.03 16:40



Всъщност от написаното по-долу, ми се ще даже "Всяка уважаваща себе си жена ВЪОБЩЕ ДА НЕ И СЕ НАЛАГА да чува НЯКОГА за Диане 35".

Защо използвате Diane-35 ?
Препаратът се използва за лечение на заболявания у жените предизвикани от андрогени-акне , особено тежките му форми и когато е придружено от себорея или от възпаление или от образуване на възли / папулопустулозно и нодулокистично акне/ , андрогенна алопеция и леки форми на хирзутизъм.



Тема Re: Diane 35нови [re: Kika]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.06.03 16:45



Щом гинеколога ти ги е изписал, действай. Аз ги започнах малко инцидентно, а не ми повлияха положително и за това ги спрях.

Противопоказанията разбирам, че вече си ги прочела. Пробвай, дано на теб ти помогнат.

Успех!



Тема Re: [re: kopche]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.06.03 16:49



Съжалявам ако съм засегнала достойноството ти, не е било умишлено.

Колкото до противозачатъчните ("препарат" не ми звучи добре), пият се не само против акне и косопад. Всъщност дори не съм убедена доколко помагат. Но преди да се започне тяхната употреба, трябва да се направи изследване на хормоните и да се предпишат задължително и единствено само от гинеколог.



Тема Re: Diane 35нови [re: kopche]  
Авторgarami (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 18:02



много ме изненадва факта 4е лекари предписват противоза4атъ4ни за лекуване на акне, а не за предпазване от забременяване. проблема на акнето би трябвало да се разглежда като side effect, защото "лекасртвото" Диана 35 не се продава с тази цел.

А по въпроса какви противоза4атъ4ни да взема една жена, становище трябва да вземе гинеколога и. Правят се хормонални изследвания и тогава се взема решение. Да знаете 4е теглото, общо здравословно състояние, хрони4ни заболявания, дори цветът на косата (имам предвид блондинки-брюнетки) имат зна4ение за определяне на хап4етата. Строго индивидуално е.
Сега не се сещам къде в София се правеха такива изследвания, но ще го намеря и ще пусна по-късно инфо.



Тема Re: Diane 35нови [re: garami]  
Авторkika (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 18:54



eto tochno tova imah predvid. Na men li4no ne sa mi praveni nikakvi izsledvaniq, zatova i se pritesnih. Doktorkata mi kaza, 4e ako do sedmica-dve vsi4ko e OK 6te gi produlza, no v protiven slu4ai 6te gi spiram ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.