Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Izkrivyavane na grybnachen stylbнови  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 12:22



Niakoi znae li do kakvo moje da dovede izkriviavane na grybnachnia stylb. Kakvi logichni posleditzi mogat da se ochakvat. I kak moje da se pomogne v tozi sluchai?



Тема Re: Izkrivyavane na grybnachen stylb [re: Koko]  
Автор glupcho (минаващ)
Публикувано08.03.03 22:39



Повече подробности?
Възраст?



Тема Re: Izkrivyavane na grybnachen stylbнови [re: Koko]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 01:59



Здравей!
аз бях на 13 години когато ме оперираха от сколиоза ( т.е. изкривяване на гръбначния стълб) сега вече съм на 22 и да чукна на дърво нямам никакви оплаквания, съвсем нормален човек съм си, само дето имам пластини по целия гръбначен стълб Последиците в моя случай можеха да бъдат притиснати органи, защото с изкривяването се получава деформация на ребрата, и евентуално трудности износването на дете. Правех около година някъде лечебна гимнастика, но не помогна...това са кокали, гимнастиката е за мускули..според мен абсолютно грешен подход. Оперирах се в Горна Баня, изключителни специалисти...доц. Танчев ми беше лекуващ лекар, съжалявам че нямам негови координати, от години съм в чужбина...съветът ми е да отидеш на преглед в Горна Баня, мисля отделението се наричаше Гръбначна хирургия...не съм сигурна..
пожелавам ти късмет!




Тема Re: Izkrivyavane na grybnachen stylbнови [re: Koko]  
Авторmojebi (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 11:32



Yoga moje da ti pomogne no triabva da pravish uprajneniata vseki den po edin dva chasa.
vajno e da zasilish koremnite si muskuli. i hodi chesto v planinata, a sushto i pluvane i uprajneniya vuv voda. Spoko



Тема Re: Izkrivyavane na grybnachen stylbнови [re: mojebi]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 09:33



A posle? Strah me e da ne stigna do invalidna kolichka!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.