Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 28.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема za tamponite..нови  
АвторZe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 12:32



ot skoro minah na tamponi ...normalno li e da chuvstvam niakakvo naprejenie v nikakuv sluchai ne moga da kaja che e
draznene ili che tampona mi prechi... ???



Тема Re: za tamponite..нови [re: Ze]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 14:04



Polzvam gi otdavna i ne smiatam, che e normalno da chuvstvash naprejenie .... po printzip ne triabva da useshtash nishto.... opitai s druga marka... mnogo zavisi kakvi sa tamponite



Тема Re: za tamponite..нови [re: Eli]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 15:57



Az syshto skoro opitah da polzvam tamponite,no i pri men se poluchava neshto takova.Ne mi prechi,no useshtam-siakash me natiska i mi se hodi po malka nuzhda.Mozhe da zvuchi smeshno,no useshtaneto e tochno takova:(Dazhe siakash mi pari sled kato go mahna.Ne znam zashto se poluchava taka



Тема Re: za tamponite..нови [re: GG]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 16:40



Privnasqt mnogo infekcii (pareneto moje da e ot tova, a pyk naprejenieto - ot nepravilno postavqne, vij shemata na upytvaneto), podkupvashto sa udobni, no ne biva chovek da e samo na tqh, samo v kraen sluchai. I trqbva da se smenqt na 4 chasa maximum, kazvali sa mi. Abe, otkak gi polzvam samo lqtoto, i to samo v nai-golemite goreshtini i na more, "vlagalishtnoto mi zdrave" se podobri znachitelno. I trqbva da sa hubavi, kolkoto i da sa skypi :(



Тема Re: za tamponite..нови [re: Eli]  
АвторZe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 17:24



ami az sum na ob. mislia ,che go vodiat za kachestvena marka



Тема Не ги поставяте [re: GG]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано16.11.02 12:45



правилно - затова чувствате напрежение - тампона се поставя дълбоко във влагалището - можете да видите това на приложената схема.
Там вече е "по-широко" и тампона събира кръвта и се "раздува" спокойно.

Естествено, че ако го оставите да се раздува във влагалището на входа му ще чувствате не напрежение, ами и да не казвам какви усещания



Тема Re: za tamponite..нови [re: Ze]  
Авторfemina (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 12:49



Момичета, защо използвате тампоните? Слагат се само в краен случай. Предпоставка са за инфекции. Защо не използвате превръзките както повечето жени?



Тема Re: za tamponite..нови [re: femina]  
Автор miroslava (so what ?!?)
Публикувано16.11.02 20:48



Не съм съгласна, че причиняват инфекции, не и ако се сменят редовно, поне на 2-3 часа! Ползвам тампони от 10 години и не съм имала никакъв проблем!
Нека бъдем цивилизовани, за бога! И не смятам че повечето жени ползват превръзки, поне около мен няма нито една такава!
Успех,
Мира



Тема Re: za tamponite..нови [re: miroslava]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 22:34



Ami az maj vse pak predpochitam prevryzkite.Opitah tamponite,no kakto pisah po-gore -hich ne se chuvstvah komfortno.Probvah s malkite O.B. a imah chuvstvoto,che e ogromen i s oblekchenie se vyrnah na prevryzkite..:)ne znam kolko dylboko triabva da se postavi tampona...Ne uspiah po-dylboko ot tova da go slozha,dori po edno vreme me ponabolia,no pak go useshtah...ili na men mi ima neshto???



Тема Re: za tamponite..нови [re: GG]  
Автор miroslava (so what ?!?)
Публикувано17.11.02 10:00



В началото и на мен ми беше непонятно, колко дълбоко трябва да го сложа! Беше ме страх и при сядане го усещах много неприятно! Слагаш го леко докато не опре долу, до входа на влагалището трябва да има поне 3 см.! Ако не иска да се плъзка просто смени посоката леко и продължи! В началото ми беше много трудно - пробвала съм дори легнала, но после разбрах как става и сега това не ми е проблем! Не трябва да притиска пикочния мехур! Ако го усещаш там или често ти се пишка и пишкаш по малко, значи не е сложен правилно! Абе само първия месец е така!
Само не забравяй да го сменяш редовно!
Според мен една жена дори и да реши само превръзки да ползва, пак трябва да знае как се ползва тампон и да си има една кутийка, както се казва за зор заман!
Най-лесно е да се откаже човек! Не се притеснявай, анатомично си си ОК!

Поздрави!
Мира




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.