Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 20.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Диане 35нови  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 16:19



Предписаха ми Диане 35, но прочетох доста противоречиви неща за страничните ефекти. Накой пил ли е това лекарство, колко дълго и как му е понесло?
Страхувам се ужасно да не напълнея много, защото с големи лишения свалих 10 кг, а сега с това хапче да не взема да си ги върна.



Тема Re: Диане 35нови [re: Aлekc]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано09.04.02 16:54



Не би трябвало да напълнееш. Може само да ти се увеличи апетитът, но ако се въздържаш, няма да има проблем. То те са длъжни да пишат в листовките всичко. Защото и 1/1000000 да се случи, могат да ги съдят, че не предупреждават за страничните ефекти. Имам две прителки, които пият даже едната отслабна, но тя и диети си пази.
Спокойно опитай един месец, ако не ти понасят, ще помолиш да ти ги сменят.
Поздрави!

Omnia vincit amor


Тема Re: Диане 35нови [re: Aлekc]  
Автор Finch (минаващ)
Публикувано09.04.02 18:04



Всяко лекарство се понася по различен начин от хората. Лично аз с Диане 35 се чувствах най-добре, нито имах повишен апетит, не качих килограми, нито се появи допълнително окосмяване. Пих го в продължение на 1 година и ми го смениха със Селест, от който вече имах повишаване на апетита... Наистина е най-добре да го пиеш 1 месец щом са ти го предписали и да се наблюдаваш, ако имаш проблеми от какъвто и да е характер отиваш да ти го сменят...



Тема Re: Диане 35нови [re: Finch]  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 13:57



Благодаря ви, момичета за успокоителните думи.
А ти, Финч, за какъв проблем си пила Диането-то? Преполагам, че в зависимост от проблема и поносимостта е различна.



Тема Re: Диане 35нови [re: Aлekc]  
АвторPatila (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 16:47



Пих Диане 35 по препоръка на дерматолог и гинеколог. Имах младежки пъпки. Окосмяване не съм имала и не се появи. А и не би трябвало да се опасяваш от окосмяване - нали си чела инструкцията. Изследванията ми показаха, че тестостеронът в организма ми е на долната граница, но ми обясниха, че рецепторите ми по отношение на него реагират твърде чувствително и това се потиска с лекарството. Теоретически от това би следвало нивото на хормона при употребата на Диане да се повиши - нали се влияе на рецепторите, които го регистрират. Но се доверих на лекарите. Кожата ми стана като на бебе. Гърдите ми - като на бременна. По природа съм безумно слаба и останах слаба, но се появи целулит. Е, ако бездруго имаш целулит, гълтай смело. С колкото жени съм говорила, всички казват, че с противозачатъчни винаги се появява целулит. Причината е, че се нарушава обмяната - задържа се вода. Спрях го и целулитът изчезна. Пъпките се появиха отново. Даже са повече. Не съм се преглеждала, за да установя какви други поражения може да има. Трябва обаче да знаеш, че ако си решила да го пиеш, за един месец няма да има траен резултат. Трябват най-малко 5-6. Аз го пих близо година. Освен това през първия месец не разчитай на противозачатъчния му ефект. Както и по време на лечение с антибиотици. И се преглеждай поне на шест месеца при гинеколог. Защото противозачатъчните имат канцерогенно действие.



Тема Re: Диане 35нови [re: Aлekc]  
Автор Finch (минаващ)
Публикувано10.04.02 18:25



Цикълът ми е срашно нередовен и с него се опитваха да ми го регулират. След като се сметна, че всичко е наред, ми го смениха защото Диането било силно /не знам какво означава това/ и трябвало плавно да се премине към спирането на противозачатъчните за да не се върне проблема. Не знам дали е така, но проблема се върна на четвъртия месец след спирането и на Селеста. Просто понякога отделям по няколко яйцеклетки на месец и това го удължава...



Тема Re: Диане 35 [re: Aлekc]  
Автор YD (wiccan)
Публикувано11.04.02 01:41



Predpisaha mi Diane 35 protiv okosmiyavane i tvyrde udylzhen cikyl, za 3 meseca. Mislia, che pomogna s okosmiyavaneto, no tri meseca sled kato go spriah, cikylyt mi pak stana na 45 dni. Imah nepriyatni stranichni efekti - zapek, zadyrzhah technosti i se chuvstvah podpuhnala, povishen apetit, kachih okolo 5 kg za mesec. No pyk kozhata mi naistina izglezhdashe mnogo dobre i gyrdite mi porastnaha dosta. Razbira se, tia efekti si zaminaha sled kato go spriah.



Тема Re: Диане 35нови [re: Aлekc]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 09:59



Diane e prekrasen preparat.Ima deistvie v slednite nasoki:
-lekuva akne
-predpazva ot prekaleno okosmiavane(kato pre4i na jenskia organizam da proizvezda majki hormoni)
-predpazva ot nezelana bremennost
V nikakav slu4ai ne se pritesniavai ot napalniavane,tova e savremenen preparat,na firma,koiato e lider v tazi oblast!
Az li4no sam go pila 1godina i ne samo 4e ne napalniax,no i opravix oste mnogo dr.problemi!!



Тема Re: Диане 35нови [re: Aлekc]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 03:11



az go piya ot poveche ot godina...( za ankne osnovno) ...
ne by privurzenik na tozi tip lekarstva, no sled vtoroto razdane acne -to mi beshe dosta silno i doktora kaza che tova e spasenieto...

purvite dve sedmizi byha uzsni ..gadeshe mi se pri subuzdane ...i chesto prez denya...byh gotova da se otkaza, kogato edna priytelka me uspokoi che tova shte e samo ednva dve sedmizi....i naistina na vtorata sedmiza byh ok...

malko napulnyh ..dva tri kilograma ( imah poveche apetit) .....


nikakuv drug problem...

zikula mi si e tochen kato chasovnik...otkakto se pomnya i taka si e s hapchetata...

...te sa nai dobrite dokolkoto mi kazaha...no i nai skupte...btw kolko struvat v BG?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.