Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 03.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Plastichna hirurgiaнови  
АвторE. (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 01:35



Zdraveite,
Imam namerenie da si napravia plastichna operatzia na nosa. Niakoi tuk ima li niakakuv opit s tova? Razbrah za niakakva klinika "Trivia" - chuvali li ste za neia?
Molia vi pishete mi shtoto e speshno :)



Тема Re: Plastichna hirurgiaнови [re: E.]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано11.04.01 14:42



клиниката е супер!!!с наи-добри условия за страната ни!Лекарат,4иято е,се казва доц.Христо Бояджиев и е бил години наред завеждащ клиниката "изгаряния и пласти4на хирургия"към Пирогов
Довери му се.По-добро място и 4овек няма да намериш.



Тема Какво си променила при доц. Бояджиев?нови [re: TEDDA]  
АвторЧyдeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 14:54



Много ми е интересно...



Тема Re: Какво си променила при доц. Бояджиев?нови [re: Чyдeщ ce]  
АвторEly (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 17:20



Zdrasty, men spetzialno me interesuvat plastichnite operatzii na nosa - niakoi tuk pravil li si e takava, dovolen li e, kolko struva? Abe vsichko okolo taia tema!



Тема Re: Какво си променила при доц. Бояджиев?нови [re: Чyдeщ ce]  
АвторDoktorka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 21:06



Edna moia kolejka si beshe pravila operacia na nosa pri Boiadjiev
predi 4-5 godini.Ne beshe mnogo ocharovana ot cialata procedura.
A ako pitate men az ne bih kazala che sum ocharovana ot krainia
rezultat.No za 4-5 godini neshtata moje bi sa se promenili.
Opitai i pri stomatolizite-hirurzi.Te moje bi sushto sa dobri.



Тема Re: Какво си променила при доц. Бояджиев?нови [re: Doktorka]  
АвторEly (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 18:51



Tova za stomatolozite ne go razbrah neshto....



Тема Re: Plastichna hirurgiaнови [re: E.]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано16.04.01 22:38



Az sam si pravila plastika na nosa, predi 16 godini. Ne v Balgaria, v chuzbina.
Togava biah na 16 godini, i garbizata na nosa mi strashno me travmirashe/psihologicheski/. Sega nosat mi e prav, sled vtora operazia stana i po kas, i lichno az mnogo poveche , ama ne mnogo, hiliadi pati poveche se haresvam.
Obache poluchih vasomotoren rinit, moze i da ne operaziata tochno prichinata, no pone ot togava sa oplakvaniata mi.
No ako si vatreshno motivirana , ne se strahuvai da si ia napravish.
Chuvala sam obsto vseto dobri otsivi za tasi klinika "Trivia".
Sasto snam sa edin doz. Evstatiev/moze i malko da mu barkam imeto, no beshe nesto takova/. Ima kabinet na "Hristo Botev", malko predi plostad "Makedonia", ot pette kiosheta , kato se dvizish ot diasnata strana. Beshe v edna stara kasta, na parvia etaz, s mnogo nevzrachna tabelka.
Obsto vseto obache vnimavai, sega u nas sa se navadili vsiakakvi pishman plastichni/a i ne samo palstichni/ hirursi.
Ima dobra basa i v Stomatologichen fakultet/do Voenna bolniza/, mislia , che beshe na 12 etaz. Tam raspolagat i s fotograf koito da ti napravi snimkite, tochno kakvito ti triabvat za predi operaziata. A saplastaneto ne e i tolkova goliamo.
No vsichko e vapros na lichen isbor rasbira se .
Vse pak pozelavam ti uspeh,
Ema



Тема Re: Plastichna hirurgiaнови [re: E.]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано16.04.01 22:46



Otnovo e Ema.
Namerih tel. na doz. Evstatiev - 52 13 79, GSM 088 708 567
adres.ul.Hr. Botev 33
i na klinika "Trivia"
945 45 85, 47 43 43
e-mail
limo@internet-bg.bg
D-r Nikolai Serdev
52 46 52
Vse pak ako raspolagash s dostatachno sredstva, se obarni kam "Trivia". Tam raspolagat i s kompiutarno modelirane, t.e. ste mozesh da se "vidish" kak ste isglezdash sled operaziata.



Тема Re: Plastichna hirurgiaнови [re: ema]  
АвторEly (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 18:05



Niamash predstava kolko mnogo sum ti blagodarna!
Oshte poveche me zaradva i fakta, che ima i e-mail. Az jiveia v USA ot izvestno vreme i tozi nachin na komunikatzia s BG za men e po-priemliv.
Razbrah che ti si si pravila operatziata v chujbina ... az sum pred tazi dilema sega - dali da e v USA ili v BG - dali razlikata v kachestvoto si struva razlikata v tzenata - kolko li e goliama razlikata v tezi dve neshta.
Za men ne e chak tolkova vajna tzenata - prosto v BG se chuvstvam po-sigurna otkolkoto v America i ako v BG plastichnite hirurzi za sa na dobro nivo bih si napravila operatziata tam dori i da mi izleze po-skupo. No vuprosa e dali e taka..



Тема Re: Plastichna hirurgiaнови [re: Ely]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 20:04



Az ziveia postoianno v Holandia. No opredeleno bih si napravila operazia v Balgaria. Kachestvoto e mnogo dobro, a zenite sa savsem normalni za hora ziveesti isvan stranata. Edva li ste ti islese poveche ot 300-350 dolara/pone taka az mislia/.
Istinata e che v Balgaria ima mnogo dobri lekari, ama sa nisko plateni. V Holandia lekarite sa s dosta po-ogranicheni vasmoznosti/teoretichni i praktichni/, no raspolagat pak sa smetka na tova s mnogo aparatura.
no isbora si e tvoi. Operaziata na nosa ne e koi snae kakva strahotia. Mislia si che spokoino mozesh da se doverish na klinika "Trivia". Chuvala sam , che imat mnogo dobri uslovia, a i kachestvoto na uslugite im e dobro.
S pozelania za uspeh,
Ema




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.