Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 24.04.24 
Градове
   >> Добрич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Уважаеми добричлии!нови  
Авторlt;gt; (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 10:44



Преди малко прочетох едно постче в Местни избори на един жител на вашия хубав град. И останах учуден от неговата, меко казано политическа неориентиранст в създалата се преди балотажа ситуация във Вашия град. Или накратко - плюе кандидата на НДСВ за балотажа и е готов да гласува за кандидата на БСП. Това породи следните мисли ( ще постна директно, че ме мързи да пиша наново )

>>От Местни избори 2003
Не съм от Добрич, но вие май там сте толкова неориентирани...!
Ако аз трябваше да гласувам там, щях с две ръце да подкрепя кандидата на НДСВ независимо от политическите си пристрастия!
Защо ли? Защото елементарният личен интерес изисква това. Представете си ситуацията, че изберате кмет от НДСВ. Тогава?
1. В което и министерство да почука, ще бъде посрешнат с отворени обятия - нали им е единствен избран в някой от по-големите градове.
2. Каквото и да поиска, ще му бъде дадено - по горната причина.
3. Управляващите ще направят всичко възможно да покажат колко са добри в управлението на общините, до следващите избори има време и може да успеят да си вдигнат рейтинга.
4. ( не толкова същественно ) Нима толкова много държите да ви управлява БСП?

Въобще там имате възможност да оберете каймака на ползите от това общината да се управлява от кмет издигнат от управляващите. Досега в България това не се е случвало и ще бъдете пълни идиоти ако не се възползвате от създадената ситуация. Такова нещо скоро няма да се случи отново!

Айде дерзайте и много внимавайте в "тъмната" стая.

бтв: Ако намеря форум за града ви ще го пусна и там!

>>

Та какво мислите вие по въпроса?



Тема Re: Уважаеми добричлии!нови [re: lt;gt;]  
Автор xипoтeнyзa ()
Публикувано29.10.03 11:46



Всичко това звучи много добре, но имайки предвид манталитета и нагласата на добруджанеца, той хич не обича оная далечна и чужда столица, никога не е създавал лоби в управляващите, поради простата причина, че е с ниско самочувствие и с провинциално мислене, тоест плюе гадните софианци, защото не знае как да им влезе под кожата и много го е яд на това. Мисли си, че с презрението си ще впечатли някого, а истината е, че на никого там не му пука точно пък за това отношение. Затова и добричлията ще гласува за полицая кандидат кмет, защото много обича да му е трудно ... и да страда от това
А ако трябва да кажа какво мисля, че ще се случи на втория тур, бих казала че кандидат кметицата на НДСВ има голям шанс, защото това са избори за личности, а изборите в Добрич и по-точно разпръснатите гласове по всички кандидати показаха, че добричлията не гласува за партии, от друга страна пък БСП няма друг поддръжник тук и тези 26% няма да се увеличат кой знае колко, не вярвам евролевицата да ги подкрепи, не им подхожда на имиджа, ДПС също не вярвам, защото са коалиционни партньори, СДС - надявам се също:), така че ако в тоя град живеят разумни хора, то те ще отидат да гласуват на втория тур и няма да гласуват за полицейски кмет.
Но пък и форумите никога не са били достатъчно представителни за настроенията на нацията ни, камо ли на град като Добрич, така че аз продължавам да се надявам на здравия разум на добруджанеца, а не на презрението му

Истината е в науката! Не се оставяйте фактите да ви заблудят!


Тема Re: Уважаеми добричлии!нови [re: lt;gt;]  
Авторot Dobri4 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 16:25



Никой не плюе кандидтката от ндсв.Те се оплюха сами.Но аз няма да се оплюя,гласувайки за тях.А тези потоци от пари,които сънуваш........
Вервай още 800 дни.



Тема Re: Уважаеми добричлии!нови [re: ot Dobri4]  
АвторД-ч (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 23:50



Мина година и половина ,а освен парите които дадоха на циганите да гласуват за кметицата / и те се сбиха за тях/,други помощи финансови за Добрич не се чуха дори.Хайде да са живи и здрави ,че на другите избори пак да има манифестация на цигани и Иван Кравата пак да носи байрака.



Тема Re: Уважаеми добричлии!нови [re: ot Dobri4]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 22:11



Apyk iskam da mu kaja na tozi koito se mesi da si gleda rabotata kato ne e ot Dobrich i da mu kaja che seki si ima pravo na mnenie i nikoi ne e zadyljen da se syobrazqva s teb vseki shte glasuva spored sobstveniq si izbor i reshne...



Тема Re: ДОЛУ БСП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: lt;gt;]  
Авторaнтиkoмyниcт (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 20:54



Нима искате да ви управляват пак комунистите-тези,които ни доведоха до просешка тояга?Изнесоха парите ни на запад за тяхно забавление,вкл пенсионния фонд.
Всички трябва да гласуваме ПРОТИВ тия изверги!



Тема Re: Уважаеми добричлии!нови [re: anonimna]  
Авторkmeta (Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 18:27



A za6to da ne glasuvate za edin kandidat , bez partiini prinadlegnfsti kam edna -posle kam druga partia- Valentin Atanasov- chovek s dve vis6i, mnogo vrazki navsiakade



Тема Re: Уважаеми добричлии! [re: kmeta]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано08.10.07 21:17



Минат, не минат две години и току някой пише в темата, а?
Тва с висшите и връзките....
Аз съм с две висши, а жена ми с три засега (идва и четвърто май) и какво - дали ставам за кмет, а тя повече от мен?!
Ще взема да се пробвам като се пенсионирам след време





Тема Re: Уважаеми добричлии!нови [re: BlondNigger]  
Автортapkaн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 00:26



Гледай да не е прекалено късно,че то надали се доживява до пенсия вече.



Тема Re: Уважаеми добричлии!нови [re: тapkaн]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано09.10.07 20:54



те верно вдигнаха до висините възрастта за пенсиониране.
значи - отказвам се официално - не гласувайте за мен на изборите






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.