Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 01.05.24 
Кучета
   >> Доберман
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Kum kolko lv stufa edino doberman4e  
АвторMiroOo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 20:05



Hi,iskam da si wzema doberman oba4e na6te wikat 4e ne moje... i sq mislq da si sabera $ i da si kupq i te iskat ne iskat 6te go priemat ta iskam da wi pitam kym kolko lv stryva edno doberman4e na 1-2 meseca.ne gledam towa dali ima rodoslovno dyrvo...dali ku4etata ot pokolenieto mu sa nekfi 6ampioni .10x





Тема Re: Kum kolko lv stufa edino doberman4eнови [re: MiroOo]  
Автор Dimitar__Akr (непознат )
Публикувано18.02.07 20:10



Здрасти! Струват и по много повече, но аз продавам малки доберманчета по 100 лв. 0878377257 Димитър



Тема Re: Kum kolko lv stufa edino doberman4eнови [re: Dimitar__Akr]  
Авторkisi (Нерегистриран)
Публикувано06.05.09 20:22



zdr iskam i az da si kupq dobermanche na nqkolko meseca da e pone da e predpochitam jensko kato men

do kolkoto razbrah cenata e 100lv. az sum suglasna ostavqm si skype ilkis_f mnogo iskam da si imam edna priqtelka si imashe sega i az iskam mn mi haresvat shte si dam i maila i shte chakam otgovor tam ilkis@abv.bg



Тема ceni na dobermanchetaнови [re: Dimitar__Akr]  
АвторLil_G (Нерегистриран)
Публикувано12.05.09 00:08



здрасти! прочетох, че продаваш доберманчета на много изгодна цена. аз страшно много искам да си купя, но навсякъде ми искат космически суми, а аз нямам такава възможност. Пиши ми ако все още продаваш кученца и ако да, дали имаш в наличност сега. Ето мейла ми: ds.auto@yahoo.com Благодаря ти предварително.






Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.