Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 14.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРАнови  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано27.11.02 09:48



... значи отивате там, изчаквате да зареди сайта на НЕМСКИЯ Ротвайлер Клуб и в колоната отляво кликвате върху: RUTENHALTUNG ... хората са го показали с картинки...последната опашка завита като на лайка е ПОРОК:))))))

...животът е занаятие самотно

- или направо тук!

Редактирано от @MORlL на 03.06.05 12:09.



Тема Re: относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРАнови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано21.11.02 17:47



zasto togava vse oste POVECHETO rottwailercheta,koito srestam sa bez opashki-ta tova za boga e po-lesnoto.i izobsto sto za glupost e tova s kupiraneto na ushi,opashki i prochie za koito i da e porodi-spored men kuchetata i taka sa si hubavi i privetstvam promianata v standarta za tovaa kakvo pravite vie ot rakovodstvoto na NKR za da znaiat poveche hora tova,che veche ne se rezat opashkite?zastoto uvi mnogo MALKO hora ot naroda vlizat v clubovete na dir.bg-lele kvi sme spezialni nie DET ZNAEM hihihi



Тема Re: относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРАнови [re: @PORlL]  
Автор Nucl3arDru1D (nucleartuning™)
Публикувано18.01.03 05:00



мойта е на 7год. и е с купирана опашка.... така съм свиклнал с визията й, 4е ми става малко смешни4ко когато видя ротвайлер с опашка....
това си е мое мнение, де

nucleartuning™


Тема Re: относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРАнови [re: Nucl3arDru1D]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано20.01.03 10:12



аз пък вече им свикнах. отначало и на мен ми бяха странни ама сега вече не ми пука. даже са ми по-интересни. и ЗАВЪРШЕНИ :))))))))

...животът е занаЯтие самотно...


Тема Re: относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРАнови [re: BenyB]  
Автор vingel (новак)
Публикувано02.06.05 21:08



savsem naskoro si vzeh rotvailer4e- krastih go Ares, taka i ne mu otrqzahme opa6kata zastoto lekarkata ni ni kaza 4e ve4e bilo zabraneno, no sega koito me sre6ne vse pita zasto ne sme mu q otrqzali. dori mi predlojiha da q otreja sega kogato e na 5 meseca zastoto bilo grozno



Тема Re: относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРАнови [re: vingel]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано02.06.05 21:34



не им се връзвай-много са си хубави с опашка
на мен какъв зор ми беше да обясня на новите стопани на бебетата ми защо НЕ СА КУПИРАНИ и най-вече защо НЕ ТРЯБВА ДА ИМ КУПИРАТ сега опашките-не е за разправяне
на всеки любопитен казвай просто,че такъв е вече стандарта на породата...




Тема Re: относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРАнови [re: @PORlL]  
АвторTotti (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 18:59



Първо се извинявам ако вапроса ми прозвучи глупаво но съм длъжен да попитам при положение че имам ротвайлер пък и това ми е първо куче..

Та..
Верно ли е че кучетата с отрязана опашка стават по агресивни от другите с не рязана?И нормално ли за кученце на 45 дена да гризе и хапе всичко..???
И последното нещо..
Давам му някой път гумена играчка и като я захапе му я дърпам..в смисъл играя си с него и той рамжи..това ще го направи ли по раздразнително след време или е добре да го занимавам по тоя начин



Тема Re: относно ОПАШКАТА на РОТВАЙЛЕРА [re: Totti]  
Автор @MORlLМодератор (НАЙ-ЛЮБЕЗЕН)
Публикувано29.08.05 10:10



това с агресията и рязаната опашка е градска легенда. ела събота и неделя зад музея земята и хората след десет сутринта ако си от сф и ще получиш отговори на всичките си въпроси.

орлин


DUM SPIRO OTPORIL


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.