Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 24.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Daite savetнови  
Автор tache (непознат)
Публикувано06.12.04 17:27



Ku4eto mi be6e na obu4enie i tam se spravq6e dobre,no ot kakto sam si go vzel izob6to ne me 4uva.Pravq kakvoto trqbva komandite sa sa6tite kakto sami kazali.
Kakvo trqbva da napravq?




Тема Re: Daite savetнови [re: tache]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано06.12.04 17:27



Какво значи "на обучение" Това да не е някое от тези псевдоучилища с пансион от типа - плащаш едно, получаваш 3 в 1 Не се ли научихте бре хора, че почнат ли да ви обещават да ви "дресират" кучето, ама не пред вас или в идеалния вариант с ваше участие, гаранция, че сте попаднали на мошеници ...особено ако получавате и диплома, и видео, и книжка с команди, и ...каквато още простотия се сетите...
Разбира се, че кучето се е справяло добре там ...ама кой го казва... показа ли го някой... има хиляди въпроси, които трябва да се зададат, ама докато има балами да се ловят на номера и да дават пари такива "пансиони с обучение" ще са хит.
Е, остава ти само да духаш супата и да отделиш малко време да посетиш курс, където пак ще дадеш пари, ама ще те научат как сам да научиш кучето си. Успех!



Тема Re: Daite savetнови [re: sundy]  
Автор tache (непознат)
Публикувано07.12.04 14:36



Ami ne polucava6 tri v edno no smqtam 4e problema ne e v u4itelq, ane6to drugo.Koeto ne moga da precenq i zatova pitam nqkoi moje li da ima ideq,smisal dali trqbva da se adaptira s men i ...



Тема Re: Daite savetнови [re: tache]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано07.12.04 16:05



ами тя ти отговори Сънди вече-грешката си е абсолютно в теб-трябваше да попиташ ПРЕДИ да дадеш кучето на обучение.
кучето се обучава ОТ собственика под наблюдението на някой треньор.защото то трябва да се научи да слуша теб,а не просто да знае някакви думички.трябва да се изгради връзка между вас,ти да можеш да комуникираш с него и то да иска да ти се подчинява.и това се прави всеки ден по малко.защото иначе се получава това,което описваш-то слушало там,а като се прибрало в къщи отново си прави каквото иска-това ми прилича на някои деца дето били супер кротки като ги пратиш на детска градина,а като се върнат в къщи ти се качват на главата.
не знам дали ме разбра какво ти говоря,но понеже от вайканици смисъл няма-нещо конкретно-нещата на които са го учили правете всеки ден по малко-първо в къщи,после на разходка.казваш командата-например СЕДНИ ,ако не седне само го принуждаваш да го направи.след това му се радваш много,даже даваш нещо вкусно за награда.и така хиляда пътидебнеш го обаче и не позволяваш да не изпълни,защото шмекеруват.
а,да-кажи на какво всъщност го научиха на курса,което то сега не ще да прави?



Тема Re: Daite savet [re: BenyB]  
Автор tache (непознат)
Публикувано08.12.04 09:42



Komandite sa: ela tuk,sedni,legni.mqsto,red i redom.



Тема Re: Daite savetнови [re: tache]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано08.12.04 13:59



мдам.може да кажеш какво точно кучето не прави,за да се видят евентуалните грешки при теб-как се държи при всяка една команда и ти какво точно правиш.
иначе

има подробно обяснение как да се учите на команда РЕД .и други работи полезни има там в другите теми,така че ги разгледай.



Тема Re: Daite savetнови [re: BenyB]  
Автор tache (непознат)
Публикувано08.12.04 15:12



Мерси много!
Ако има нещо не ясно ще те питам.



Тема Re: Daite savetнови [re: BenyB]  
Автор tache (непознат)
Публикувано08.12.04 15:18



http://free.bol.bg/mil_//Fus_actions.jpg
тук не трябва ли да се два наградата с лявата ръка



Тема Re: Daite savetнови [re: tache]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано08.12.04 16:40



с лявата държиш повода,тя ти е ЗАЕТА ...въпреки,че това с коя ръка даваш наградата не мисля,че е от чак такова значение...по-важното според мен е корекция,когато се дръпне и похвала,когато е ок



Тема стоп!нови [re: BenyB]  
Автор @MORlLМодератор (НАЙ-ЛЮБЕЗЕН)
Публикувано09.12.04 09:33



аз пък мисля че е крайно време да спреш да даваш съвети. без значение че се опитваш да услужиш. нещата просто няма как да станат така - дистанционно. като не иска да тренира под надзор на знаещи хора и си има свое мнение по въпросите нека. нейна си работа. ти поне не учавствай в тоя фарс.

благодаря за вниманието г-жа бяндова.


DUM SPIRO OTPORIL


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.