Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 30.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема CACIB Пловдив-17.10нови  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано19.10.04 10:13



повисяхме си както му е реда,лаяха ни отвсякъде,за малко да си го изкараме на една овчарка(да и се невидяло и скандалджийката прикрита) и накрая взехме един САС.берекят версин дет се вика на един друг език

п.ц.показахме си зъбите без да правим циркаджилъци,за което събирам овации



Тема Re: CACIB Пловдив-17.10нови [re: BenyB]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано17.10.04 21:59



Хаха, браво за зъбките - май вече не се притеснява да ги показва тук-там
И честито за САС-а
Да не вземете да се надуете сега и да не ни познавате, а...



Тема Re: CACIB Пловдив-17.10нови [re: sundy]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано17.10.04 22:25



да бе,тя дивата като се е надула-едвам удържам каишката да не се зарее в облаците като балонче ама вие сте с привилегии,даже последния път след срещата с Ран трябваше да я къпя,понеже цялата беше в целувки



Тема :)нови [re: BenyB]  
Автор lQ (predator)
Публикувано18.10.04 12:43



така ви се пада! на ви САС щом сте такива

...хайку за вълци...


Тема Re: CACIB Пловдив-17.10нови [re: BenyB]  
Автор @MORlLМодератор (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано18.10.04 16:48



браво на дива на батко шампиончето. айде - догодина CH.BG. а сега да почерпите на първо време.


DUM SPIRO OTPORIL

Тема Re: CACIB Пловдив-17.10нови [re: @MORlL]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано18.10.04 16:54



Браво но шампиончето да бехте го записали в открит клас,където единственно имаше конкуренция.
Що ли имам чувството че вече ще участваме само в един клас.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО

Редактирано от ASSASSlN-1 на 18.10.04 17:07.



Тема Re: CACIB Пловдив-17.10нови [re: ASSASSlN-1]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано18.10.04 18:53



вчера се държах като човек с тебе,ама ти явно не можеш да дишаш ако не си го мериш с някого непрекъснато.нали ти е ясно,че ако имах за самоцел да направя кучето шампион на всяка цена щях да го запиша на трите изложби и да сме вече такива?и какво от това?участвам на изложби защото ми е кеф и защото искам да чуя обективна оценка за кучето си.и вече няколко пъти чух от съдии,които имат понятие от тази порода.аз също като теб съм се явявала на състезания откакто се помня,защото професиите ни колкото са различни,толкова и си приличат.ненавиждам съревнователния дух.и извънредно много презирам тези,за които светът се срива ако не са най-първи.

що ли пък аз имам чувството,че следващия път когато извадиш топка на ринга и я подхвърляш напред-назад ще бъде подадено официално оплакване за това.



Тема Re: CACIB Пловдив-17.10 [re: BenyB]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано18.10.04 19:42



Точно с тебе нямам какво да меря.Подай си хиляди оплаквания стига да има за какво,дали да има топки на ринга решава съдията а не някой друг,ама ти откъде да знаеш.И друг път като си биеш кучето не го бий преди излизане на ринга и пред хората.Те изложбите са за това - за съревнования,а за да станеш най първи трябва да имаш с какво.Но не това ми е целта,а да имам качествени и добри кучета и аз ги имам.Не ме карай да се смея държала се добре,стана ми жал за тебе дето се беше сгушила самичка на страни,и затова дойдох при тебе.И там където си нищо няма да научиш и ще си все така самичка .Ако искаш следващия път като ме видиш хвърляй и камъни по мене.И за да видиш че съм пич от сега на татък винаги ще бъдем в един клас и ще се съревноваваме.А от мен има какво да научиш.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО

Редактирано от ASSASSlN-1 на 18.10.04 20:38.



Тема Re: CACIB Пловдив-17.10нови [re: ASSASSlN-1]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано18.10.04 21:00



Може да съм зелена,ама да вадиш топка от джоба си докато си ВЪТРЕ В ринга,да я хвърляш към публиката и да твърдиш,че това си е в реда на нещата ми се струва меко казано неколегиално.Не че не видях и по-големи безумия като това да се тренира куче на ръкав преди излизане,ама то поне беше ИЗВЪН ринговете.
За останалото-няма да коментирам,защото тя става безкрайна тая.пожелавам още успехи на Брита.пък аз ще продължавам да си гледам Дива,горката-дето я бия по 3 пъти на денми не случило горкото,немало късмет,кво да го правиш



Тема Re: CACIB Пловдив-17.10нови [re: BenyB]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано19.10.04 10:13



Не само че не си в час,но си и смешна.Мога да си вадя в ринга каквото пожелая,стига съдията преди това да не е забранил.И пак казвам - ма ти от къде да знаеш и кой да ти каже.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.