Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 07.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Браво на шампионките!нови  
Авторgeriat (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 12:49



Резултати от CACIB`2004-Битола!

Съдия:SLOBODAN MILOSEVSKI-отличен,коректен и неподкупен!
Записани и участвали 21 ротвайлера-почти като специалка!

1.ETNA GERIAT`S MERRY DOGS-CAC. R.-CACIB.-Шампион на Македония
2.IZZI GERIAT`S MERRY DOGS- R.-CAC.

Две поколения БЪЛГАРСКО ПРОИЗВОДСТВО!

Победихме 2 дъщери на Световния шампион-Bronko od Dragicevica!

3.ARCI CRNA CIZMICA-R.CAC.



Тема Re: Браво на шампионките!нови [re: geriat]  
АвторMake (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 14:35



Koi 6ti poverva.nali s Slobo ste si drujki ot predi o6te s Vlado.i va6to razvajdane e prodaljenie na negovoto.Jenskite ti ku4ki sa pod sekva kritika - torbi.Kvo stava s Ira velikata 6ta na evro - dog show deto e s operacia na o4ite i operativno premaxnat peti prast na zadnite kraka???!!!! Dobre,4e sa starite dryjki na Vlado ina4e niama da ti se 4ye imeto.



Тема Re: Браво на шампионките!нови [re: Make]  
Авторgeriat (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 16:06



Ako beshe taka stehme da sme parvi!Nikoi ne moge da ospori sadiistvoto-beshe SUPER!PUBLIKATA (MAC.,SARB.,GARC.)DO POSLEDNO STOESHE ZA DA VIDI KLASACIATA NA MOITE ROTTWEILERS!Imah mnogo privargenici,no glas sadiiski glas bojii!Hubavo e da spechelish i zagubish pri istinski konkurencia i sadia!MNOGO SAM DOVOLNA,a ti si pishi!!!

P.S.Moeto razvajdane ne e prodaljenie na Milosevski,no ti si mnogo BOS,za da go razberesh!Vse edno e da kajesh, che razvazdaneto mi e na sobstvenika na GERI,MORRO,HOSS,...I T.N.

ZAVIJDAI!TRUDA MI NE MOJESH DA OTKRADNESH!TOVA E POLOJENIETO!RODNO PROIZVODSTVO!KOGATO DOKARASH TOLKOVA TITLI NA TVOJA RAZVADNIK(SOBSTVENO PROIZVODSTVO,OSOBENO KLUBNI ILI SPECIALIZIRANI IZLOJBI),SHTE TI STISNA RAKA!
AZ IGRAJA CHESTNO I POCHTENNO,INACHE LAJA SEBE SI(I CHAST OT PUBLIKATA,KOJATO NE RAZBIRA,NO VSICHKO SI IDVA NA MJASTOTO!)!
OT MENE TOLKOVA!



Тема Re: Браво на шампионките! [re: Make]  
Авторgeriat (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 17:01



Neshto ne pishesh?!Za men si palen laik ili se prikrivash,no pak si laikkkk...!GOLA VODA!!!AZ VODJA!!!



Тема Re: Браво на шампионките! [re: geriat]  
АвторMake (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 17:07



Xa xa xa tia gi razpravai na balacite.Kakto minalata godina na Sofiskata izlojba s Vlado si otsadixte ti na nego toi na teb syper krivi ky4eta napravihte sampioni.Dobre 4e sa specialkite ta da si dadete po ne6to 4e da se biete v gardite!!!



Тема Re: Браво на шампионките! [re: Make]  
Авторgeriat (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 18:47



Zavijdai[urlt:http/www.geocities.com/geriatsmerrydogs[/url]



Тема Re: Браво на шампионките! [re: Make]  
Авторgeriat (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 20:57



Ochakvam otgovor,no neshto zamlaknna!



Тема Re: Браво на шампионките! [re: geriat]  
АвторMake (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 23:22



Kak taka super 4esnia Miloshevski dava Adam ot Miloshevski na negovata drujka Vlado i niama i 2 meseca i po4va da go sadi i da mu dava titla sled titla v BG.i MK.Ti 6to ne vzeme6 ne6to izvan Makedonia, ne6to ti e nevazmojno - naprimer Sarbia.V BG. gledam si mnogo nazad.V Makedonia vse edno si vzela titla ot Kurtovo koinare.




Тема Re: Браво на шампионките! [re: geriat]  
АвторMake (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 23:47



Za6to zamlakna,a i kvo da kaje6.



Тема Re: Браво на шампионките! [re: Make]  
Авторgeriat (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 07:06



Milosevski,както и Владо никога не са съдили Адам!
За изложби извън България мое производство кучета имат титли и в Кипър и в Гърция,ако толкова се съмняваш в качеството на моите ротвайлери може да ме спонсорираш и да отидем на клубната в Германия-гарантирам отлична оценка!
И не е важно къде е изложбата,а колко и какви кучета участват и кой е съдията!А в БИТОЛА,ако беше присъствал,щеше да видиш конкуренцията!
И в Сърбия бих отишла на специалка в Ниш,но тогава е нашата клубна!
Макар,че ми е достатъчно,че миналата година Изи стана Млад клубен шампион
на България и Румъния!
От мен толкова!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.