Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 28.05.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За моя звярнови  
Автор Дaмa Пиka (усмихната)
Публикувано10.09.03 17:06



Здравейте!Имам ротвайлер,на 2г. и половина.Мъжки.Но да си призная,не знам почти нищо(все още) за тази порода-попрегледах сайтовете за ротвайлери,но не научих всичко,което ми се искаше...Чувала съм(а и съм виждала различни ротвайлери),че са 3 вида-немски,руски,унгарски.Ако е така,как да разбера моя от кои е?Доста е едричък,а на челото няма гънки...или както се наричат
Притеснява ме и злобата и агресията на това куче-разходките са винаги на пусти и отдалечени места,където няма кучета и хора,и задължително с каишка и намордник!Голяма мъка е...не може да не скочи да се бие,като види куче,или движещ се обект-от кола,до бебешка количкаУхапал е няколко човека,вкл.и едно детеА за осакатените помияри да не говорим...Иначе е минал 2 курса на обучение,но май освен на злоба,на друго не са го научили.Абе,май отрицателните емоции са повече от положителните...Но все пак ние си го обичаме,и не искаме да се разделяме с него...защото "обществото" в блока надига глава,и иска да го махнем

Хем не искам да се разделяме с него,хем ми е съвестно,че има пострадали(обикновенно сами са си виновни)....ами сега??



Тема Re: За моя звярнови [re: Дaмa Пиka]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано10.09.03 20:02



абе не са лоши кучета,но нрава им зависи от много неща...Добра и професионална дресура му е майката!Тук има много компетентни,дано ти дадат някакъв съветУспех



Тема Re: За моя звярнови [re: Дaмa Пиka]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 20:42



6TOM NE ZNAETE "OT KOI E?...ungarski..." ZNA4I NJAMA RODOSLOVIE,ZNA4I NE E ROTVAILER!!!!!!!!!KUPETE SI ISTINSKO ROTTWEILER!!!!To 6te nosi harakter i eksterior bez ve4e da se 4udite ot koi e!!!Ima klub za porodata.Pro4etete za malki!
www.nkr.hit.bg



Тема Re: За моя звярнови [re: Дaмa Пиka]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано10.09.03 23:48



Елате събота или неделя към 10ч.зад х.Хилтън в спортен клуб за дресура на кучета сириус ако можем ще ви помогнем.За съжаление възраста е напреднала и вашето куче има изграден агресивен характер и трудно може да се пречупи.Няма видове рот. има кучета с родословие в стандарт, всичко друго е нещо.....Без да се обиждате.Елате и при нас ще видите добри рот.които може да ги гали всеки и работят само по команда .

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: За моя звярнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор Дaмa Пиka (усмихната)
Публикувано11.09.03 00:39



Мерси,аз затова и писах тук



Тема Re: За моя звярнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор Дaмa Пиka (усмихната)
Публикувано11.09.03 00:39



Мерси,аз затова и писах тук



Тема Re: За моя звярнови [re: xxx]  
Автор Дaмa Пиka (усмихната)
Публикувано11.09.03 00:47



Както вече казах,не разбирам много от тази порода.Това,за "видовете",ми го каза ветеринарната му докторка,и дори ми показа такава книга,която така и не взех да прочета...Тук,в квартала съм срещала различни ротвайлери,и стопанина на всеки твърди,че неговият е едикакъв си...
Този сайт го разгледах още вчера,но...
Както и да е,мерси и на теб,и-разбирам и от една удивителна



Тема Re: За моя звярнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор Дaмa Пиka (усмихната)
Публикувано11.09.03 00:58



Първия курс на обучение,беше когато навърши 6 месеца.В продалйение на 1 месец го учеха на елементарните команди.Имаше ефектПоследва двумесечно обучение,когато навърши година.Там не се разбрахме явно с треньорката,и тя го обучи да напада(естествено по команда),и го озлоби допълнително.За тези 2 месеца,ние го видяхме само веднъж,колкото да ни демонстрират командите.
Колкото до родословието...виждала съм майката и бащата,и според мен поне,са си чистокръвни ротвайлери
Не твърдях,че не е чисокръвен..за родословие не съм се интересувала...просто ми прави впечатление,че има доста по-дребнички от него.
Иначе за нрава...виждала съм човек,който си качва ротвайлерката на трамвая
Обаче-е голям красавец-вече има няколко кандидатки за...булки



Тема Re: За госпожата с проблеманови [re: Дaмa Пиka]  
Автор @MORlLМодератор (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано11.09.03 09:05



0. самият факт че си преносителка на легендите за РАЗЛИЧНИТЕ СТАНДАРТИ специално у мен предизвиква насмешка. тъжното е че това говори обаче за МАХЛЕНСКО ОТНОШЕНИЕ И ОТГЛЕЖДАНЕ (разбирай никакво) към едно такова сериозно куче каквото е това дето си отглеждате. не го наричам РОТВАЙЛЕР щото гарантирано не е такова по смисъла на това едно куче да е РАСОВО.
1. имаш си сериозен проблем и САМИ СТЕ СИ ГО СЪЗДАЛИ. що не го заведохте и на специални курсове по УБИЙСТВО та поне да не мъчи хората и животните? а? по-скоро се чудя на какво се чудиш...ТАКОВА е посято ТАКОВА се жъне!
2. пострадалите не са виновни. виновни са САМО И ЕДИНСТВЕНО стопаните на кучето които носят отговорност за него както се носи отрговорност за непълнолетни деца - разбирай : за всичко извършено от кучето си виновна само и единствено ти. колкото и да не ти харесва и да не се вписва в разбиранията ти за справедливост.
3. в този клуб бездомните кучета НЕ СЕ НАРИЧАТ ПОМИЯРИ щото от моя опит много повече някои хора заслужават това обръщение... ако изобщо те касае и искаш да продължаваш да пишеш тук.
4. ако от мен зависеше отдавна да съм ви осъдил и да сте се разкарали с тая бестия от блока. ако не друго поне да не вредите на имиджа на НАШАТА ПРЕКРАСНА ПОРОДА.

оставам с най-голямо съжаление.

DUM SPIRO OTPORIL

Редактирано от @MORlL на 11.09.03 09:09.



Тема Re: За госпожата с проблеманови [re: @MORlL]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано11.09.03 11:22



Абе ти закопа човека ,Хората търсят помощ ти ги осъди и застреля.Никой не е виновен че не разбира от дресура или не знае каде да отиде.Всички не могат да имат к.с произход.Дай да видиме да го оправим този рот.да го затриеме е най лесно .Хайде обясни че 80на 100от рот.са безпородни и много хора няма да те разберат-това си го знаеме ние с шампионите ,и дай другите да мрат.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО

Редактирано от @MORlL на 11.09.03 14:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.