Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 23.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Агресия  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 16:41



Кучето ми е вече на почти 2г. и 8мес. Перфектен мъжкар. Обучен, с много благ и любвеобвилен характер... поне до вчера. Вчера захапа зловещо един комшия който го познава от малък. Човекът му се радваше и посегна да го гали по главата, а моят пес с освирепяла муцуна му хапна ръката. Обяснявам си го с факта че беше на повод(проявявал е агресия и друг път на повод). Тази сутрин го изведох без повод, а той още с излизането налетя на друг познат комшия. Едвам го озаптих. Въпросът ми е дали това е някаква преломна възраст при мъжкарите или агресията се дължи на нешо друго??? И как се лекува???



Тема Re: Агресиянови [re: Koko]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано07.08.03 00:09



twa sa problemi koito sa tleeli otdawna u twoq BLAG i LJUBWEOBILEN pes. imash seriozen problem. iska se mnogo tyrpenie i twyrda ryka da se ugasi tozi ogyn. naj-dobre se obyrni kym profesionalisti. idi w klub sirius za sywet naprimer. garantirano shte ti se pomogne. ajre.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: Агресиянови [re: @PORlL]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано07.08.03 10:13



ясно е,че трябва да се обърне към специалист и да работят наживо с кучето,но аз искам да попитам-а защо се е получило,каква е била грешката според теб?до сега много пъти съм чела съвети-твоите и на Сънди за това как да се обучава кучето,тук очевидно има някакъв фал-какво е било сбъркано?



Тема Re: Агресиянови [re: BenyB]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 11:15



Благодаря ви за мненията и на двамата. Наистина има сериозен проблем. Кучето ми се превръща от верен приятел изпълняващ безусловно командите ми в заплаха за околните което не е никак добра перспектива.



Тема Re: Агресиянови [re: Koko]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано07.08.03 13:43



послушай какво ти казва Порил-разгледай сайта на клуб Сириус и ако си от София отивай още следващата събота или неделя на поляната зад музея Земята и хората.агресията при такова куче не е шега работа...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.