Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 25.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Кой трие безнаказано тук?  
Автор Poтвaйлep A6 (зъл пес)
Публикувано01.08.03 11:38



темата ми я няма ... копеле, не мога да си намеря темата...



Тема Re: Кой трие безнаказано тук?нови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано01.08.03 19:24



moderatora Poril trie tukaNqma si druga rabota deteto i trie li trie...



Тема Re: Кой трие безнаказано тук?нови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор Пceтo жaбoyбиeц (Псе №1)
Публикувано03.08.03 03:30



копеле спокойно , копеле не се хвърляй от мостта копеле , ще ти намерим темата копеле , споко копеле !



Тема Re: Кой трие безнаказано тук?нови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор Revlinho (виртуоз)
Публикувано03.08.03 15:42



Не се коркай, брат. И мен ме изтриха. Явно тук не е прието да се говори за ротвайлери...

Като не ти се играе, да не беше идвал.


Тема Re: Кой трие безнаказано тук?нови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор don_flo (Муляр)
Публикувано04.08.03 19:27



и мойта я няма... тук има неква дискриминация
явно за да пишеш тук трябва да имаш поне пет ротвайлера



.

КЗБТК


Тема Re: смях голям:)нови [re: don_flo]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано04.08.03 19:58



кога ги писахте тези "ротвайлерски"теми дето нито сме ги видели,нито чули.хайде да не си говорим смешки.знам какво е било трито тук.
моето мнение е ,че подобно аутодафе устроено в определен момент,от току що регистрирани юзери е непочтено.



Тема Re: смях голям:)нови [re: BenyB]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано05.08.03 17:41



смях я...това на снимката ти ли си?
Или я готвите отсега за детето на Нета?



Тема Re: смях голям:)нови [re: sea-farer]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано05.08.03 17:44



не съм аз
и това не съм



Тема Re: смях голям:)нови [re: BenyB]  
Авторbjkhkjg (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 12:35



Но си кучка нали!!!!!!!



Тема Re: смях голям:)нови [re: bjkhkjg]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано06.08.03 14:10



яд те е,че никога няма да имаш възможност да разбереш със сигурност каква съм,нали



Тема Re: az triqнови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано07.08.03 00:03



temata ne e po TEMATA. otiwai w LAF DA STAWA DA PLJUWASH. AIRE.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: смях голям:)нови [re: BenyB]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано07.08.03 19:30



това твоя ретривър ли е?На колко години е?



Тема Re: смях голям:)нови [re: sea-farer]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано07.08.03 20:57



нетова е едно куче,което пътуваше заедно с нас на кораба от Родос към Атина.много беше готина и супер добричка,всеки,който минаваше покрай нея започваше да я мачка,а тя се правеше на Спящата красавица



Тема И ти не си по тематанови [re: @PORlL]  
Автор Poтвaйлep A6 (зъл пес)
Публикувано25.08.03 21:08



Ще подаваш ли оставка или да те изритваме?
На твое място бих излязал с чест от ситуацията с една оставка, аргументирана в едно изречение "поради голямата ми ангажираност нямам възможността повече да изпълнявам задълженията си на модератор в този клуб...". Тихо и кротко.
Няма смисъл всички в клуба да страдат заради ината ти, пък и никой няма полза да ти насаждаме реваншистки настроения.
Тъй че давай. Имаш 10 дни, считано от днес :)



Тема Re: И ти не си по тематанови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано25.08.03 22:39



Ти пък кой си и от къде се взе-много ми е интересно
Когато гласувахме за модератор на този клуб,аз бях от тези,които гласувах за Орлин.Ако ще го махаме,това ще го кажем ние,а не ти,който досега постинг на кучешка тематика не си написал.И ако си мислиш,че прозрачно скроени номера от типа-30 футболни идиоти дошли и гласували за каквото им е било казано ще минат тук-много се лъжеш.Админите трева не пасат.@PORIL може и да не е най-любезният човек,когото познавам,но в този клуб никога не е било изтрито мнение,което е било свързано с породата или с кучетата въобще.Така че ако обичаш си гледай работата.



Тема Re: И ти не си по тематанови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано26.08.03 19:38



по въпроса за Орлин много може да се поспори,Албенче!Ти държиш на вота си по незнайно какви причини,но май забравяш,че в този форум влизат много хора,на които обноските на Порил не им се харесват...Хайде,сега остава да бъдеш така глупава и да кажеш,че на който не му харесва-да се изнася!!!Не става така,драга,не става!И за да се аргументирам:не съм прочела ни едно добро изказване на Орлин и нито един съвет...Само упреци и обиди...Съжалявам...





Тема Re: И ти не си по тематанови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано26.08.03 20:25



тук отгоре,Светле пише клуб "ротвайлер"доколкото виждам .не сме се събрали на светско парти,за да си говорим за обноски и галантност.Личността на Орлин предизвиква твърде голямо вълнение при теб-мен това какъв е той не ме интересува.Важното е,че е бил винаги коректен тук,в този клуб.Никога не е изтрил нещо,което е било по темата.Ако е отговарял грубо,винаги е било отговор,а не начало на конфронтация.Всеки,който е знаел как да попита е получил съвет.Това е моето мнение.
Хайде сега отиди в други кучешки клубове и виж какво пише въпросният Ротвайлер6 и после пак ще си говорим.и какво изобщо те интересува всичко това искам да знам



Тема Re: И ти не си по тематанови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано28.08.03 22:15



Понеже се взимаш много,ама много на сериозно и правиш опити за раздаване на заповеди,ще се опитам да ти светна в тъмния тунел на твоето неразбиране!!!
1.Обноските и галантността са задължителни за всички сфери на живот...ако ги имаш де!
2."Личността"на Орлинчо ни най-малко не предизвиква у мен,споменатото от теб вълнение!
3.За това какво теб те интересува и какво не...не се впускам в обяснения/ще е безкрайно нелоялно!/
4.Коректен тук,в този клуб...Какво означава това,мила ми Албенче?Човек или е коректен или не е...Има ли значение къде,кога,с кого,защо?
5.Мен специално никак не ме вълнува факта,че никога нищо не е изтрил тук...Обаче силно ме интересува как се отнася с даващите мнение и тези,които искат някакъв съвет!
6.Всеки спор възниква след грубо отношение...
7.Всеки,който е знаел КАК да попита е получавал отговорВ смисъл?Не те разбрах нещо...Извини ме,но не всеки е върл кучкар и не всеки знае точната формулировка на въпроса,който иска да зададе!Това съвсем не означава обаче,че отговора трябва да е даден по най-просташкия начин!!!
8.За мен Орлин с всяка своя дума демонстрира точно това:ПРОСТАЩИНА...
Не ме интересува какво и къде пише въпросният Ротвайлер6-аз говоря по принцип,а не за конкретен случай!
И на края ще ти кажа:моля те,не ме занимавай с глупостите си...
Нищо лично,както винаги...



Тема Re: сериозно?!нови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано28.08.03 22:58



като ти гледам 8-те точки,май не аз съм тази дето се взема на сериозно
и защо си помисли,че искам да си говоря с тебили че ме интересува какво мислиш по въпроса



Тема не питай...нови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано28.08.03 23:26



на светлинни години си от истината
Пък и вземащите се насериозно,никога не се интересуват от мнението на другите...така че,кое те наведе на мисълта,че аз имам желание от коментар с теб?Опазил ме Господ от разговори с неразбиращи...



Тема Re: аз пък сериознонови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано29.08.03 23:14



взех че си спомних времето,когато в този клуб влизахме,за да говорим за дресура.и за кучета.и празноглавите плямпала не се навъртаха тук,щото не им беше интересно...



Тема Re: даа,верно...нови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано30.08.03 19:31



имаше и такива времена,в които аз също се опитвах да завържа нормален разговор...Дори имах един-два постинга/до колкото не ме лъже паметта!/,но по незнайни причини все се появяваха всезнаещи по въпросите за нашите любимци и намираха за какво да се заядат!
Ти,например беше една от първите!Не разбирах какво толкова те дразни в начина ми на мислене и писане,но сега вече ми е ясно...Не компетенцията драга,а начина на изразяване е причината.Защото когато човек има доброто желание за диалог и не е преднамерен,то диалога винаги се осъществява...Ето например ти твърдиш,че Орлин винаги е бил коректен,което едва ли е така,съдейки по всичко написано от него...И не ми излизай с евтиния номер,че аз се заяждам с него-уви,това съвсем не е така!Но,ако добре си изчитала всичко написано ще откриеш,че аз много рядко използувам директни обиди и никога предварително не съм груба с никого!!!
Винаги и във всичко съм добронамерена,стига някой да не започне да ми се прави на по-велик и от папата...Тук,в нета е много лесно да бъдеш издигнат на пиедестал,и много лесно да изгубиш позициите си!Тук всеки е компетентен за всичко,но очи в очи много бързо се оказва,че си доста под нивото на което се представяш,че си...Знаеш си ги тези работи,няма защо да ти ги разяснявам!Знам,че си интелигентна,но ако си и достатъчно умна не би приела това като комплиментСамо едно не разбирам:каква наслада черпите от контактите си с този г-н Миланов,който не демонстрира тук нищо добро и градивно...Щом се занимава от дълги години с кучета,би трябвало да показва обич към всички кучета.Не само към своите и към тези,с родословия,а и към уличните мастии дори!Това разбирам аз за истински кинолог...Неговото ниво май е достигнало едва до ниво:търговияИ не ми казвай,че е ерудит-това ще е най-голямата глупост,която тук може да се чуеИ пак ти казвам:не очаквай от всички дирещи съвет за любимците си,да задават въпросите си по начин,който да удовлетворява двама-трима самозабравили се!!!Всеки има правото да пита както си иска и за каквото си иска...Ако формулировката не задоволява вашите сетивни естетически потребности,то не четете или поне не обиждайте!!Някой тук имат нужда от подкрепа,от утеха ако щеш...Това момиче-Мария-от темата:възрастно куче има нужда и от двете и от съвет също!Не мисля,че съвета за евтаназия е най-доброто в случаяМомичето обича кучето си и прави всичко възможно да подобри състоянието му и съм сигурна,че ще успее!Моето куче също беше на косъм от смъртта,но не пожалих средства,усилия и любов за да й върна живота...И сега съм много щастливаДа не мислиш,че и на мен не ми предлагаха безболезнения изход???Но се борих,и се преборих!Това е!Ето ти дискусия...Искаше да си сериозна,ето,и аз съм сериозна в момента!Но не очаквам одобрение,просто казвам нещата такива,каквито са...а това не винаги се харесва
Но не ми пукаПОЗДРАВИ и нищо лично...


Редактирано от OЧИ CИHИ на 30.08.03 19:35.



Тема Re: аз пък сериознонови [re: BenyB]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано31.08.03 13:09



Бени не обръщай внимание на това бургаско плямпало.на нея всички и пречат и е компетентна по всички въпроси.но като я захапеш започва да страда и да се оплаква че всички са простаци и малуумници.в началото на нашия спор аз и писах -като искаш да се заяждаш с орлин не цитирай моето куче ще го приема лично тя не прояви разбиране и сега дивее в нета.предполагам че се забавлявате с нашия спор.за мен не е проблем да се държа цинично и просташки все пак съм мъж. А тя е с претенции че е дама и интелектуалка следователно не и отива.знаеш че за мен не е проблем да и гостувам и ще остане много доволна.орльо че е заядливец и дразнител най голям и това е вярно .и на мен ми иде да го удуша.за порчо не може да се каже че не обича животните - има само 3 кучета с родословие и зборна улична команда-8 песа от които едното го домъкна от бургас хахаха.има 1 змия 2 шарана и 10 котки.но за съжаление интригата му е в душата и скоро ще го плескам.с кой да си говориш за дресура . я да си оплюеме кучетата и стопаните че е по интересно.това е истината.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък сериознонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано31.08.03 15:31



Виж-това синеоко нещастие ми е пределно ясно от месеци наред.всеки път се заричам да не и отговарям на словестните излияния,защото няма никакъв смисъл.и най-дразнещото е,че тя винаги е компетентна.като искате плюйте си се с орлин -ваша работа- поне се познавате.тя обаче претендира да дава оценки за хора,на които не им е виждала очите.беше забавно до един момент.отдавна стана тъпо.



Тема Re: аз пък сериознонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано31.08.03 16:57



Момченце, я по-внимателно с обидите на градска тема, щото... ще пусна мойто куче да закуси с твойто
Ако ще се дърляте със синеоката ми съгражданка, моля не споменавайте Бургас и бургаските псета (освен нейното, де), щото ша си имате работа с мене
Вярно, че на Орлин едното псе е от бургаския плаж, ама е разглезена като софиянка
И накрая - що не оставите момичето да си вярва като си пише, ами й скършвате хатъра и се заяждате с нея. Не ви ли е срам: и тебе, и Орлин, пък най-вече Бени да се държите така с това бургаско чедо




Тема Re: на Sundy несериознонови [re: sundy]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано31.08.03 17:26



Срам ме е,много-веднага си правя самокритиката.Добре, че най-сетне се намери някой да го защити момичетоако не друго-то поне градска съпричастност имало на този святми така де-да похвалим поне любознателността- толкова се е увлякло в проучванията си,че преди време четох на едно място изказване,че на @PORIL жена му била от Бургас-да не е ставало дума за теб,пък ние да не знаем МУАХАХАХА



Тема Re: аз пък сериознонови [re: sundy]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано31.08.03 19:18



Абе ние бургаслийките си ги глезиме всяко лято.посинелите очи така като гледам май не е от бургас а от околните села с турско подзъзнание или както им викаме от долината на дълбоките гащи.НЕКА СИ ВЕРВА ТОВА ЗАБЛУДЕНО ДЕТЕ НА ПРИРОДАТА.еми срам ние ама дай пък да я оставиме да си развява шалварите буаааа.и с малинки никой несмее да се закача

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък сериознонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 00:19



"Абе ние бургаслийките си ги глезиме всяко лято.посинелите очи така като гледам май не е от бургас а от околните села с турско подзъзнание или както им викаме от долината на дълбоките гащи.НЕКА СИ ВЕРВА ТОВА ЗАБЛУДЕНО ДЕТЕ НА ПРИРОДАТА.еми срам ние ама дай пък да я оставиме да си развява шалварите буаааа.и с малинки никой несмее да се закача"
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само един много ограничен и с нисък интелект човек,може да напише подобно нещо!Никой не ти говори за малцинства и за национално съзнание бе,галфон такъв...Но какво друго може да се очаква от недоразвитак,като тебеБрей,че си и много наясно със наименованията,които носят малцинствата...Тц,тц,тцПродължавай така,аудиторията ще научи още много неща за патриотичната ти национална нагласа!!!Но преди това имаш да учиш още много за българската реч и правопис...бургаСлийки,вместо бургаЗлийки,несмее,вместо не смее...Пък да не говорим за пунктуация и за това,че всяко ново изречение в българския език започва с главна буква
Не знам,ако аз съм с шалвари,ти дали стоиш в държавната йерархия по-високо от циганското население,защото владееш българското писмо точно както тях!!!
В по-горното си мнение изтъкваш умението си да си служиш с цинизми...продължавай да риеш в помиятаНямам нищо против да ме убеждаваш в речниковия си дефицит със всяка една простотия,която твори закърнялото ти мозъче!Нетърпелива съм да чуя поредната небивалица,творецо наемен



Тема Re: на цигуларката сериознонови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 00:38



много четешДа не наденеш диоптрите скоро?
Всъщност исках нещо да ти кажа...какво ли беше....?А,да!Сетих се!!!Чувала ли си някога,че грозните вътрешно били грозни и външно?Това е,нямам какво друго да добавя!Изводите са за твоя сметка
p.s. И,ако обичаш,разкарай тоя тюлен,да,да,точно под мнението ти!Дразни окото и влошава състоянието на храносмилателния ми тракт!!!


Редактирано от OЧИ CИHИ на 01.09.03 00:44.



Тема Re: аз пък НЕнови [re: sundy]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 00:55



благодаря ви,съгражданко за подкрепата!Ама моля ви се,нямаше нужда...справям се и без вас превъзходно,пък и не съм я искала МАЙ...?!Признателна съм ви и за определението,че всички бургаски кучета са псета,само моето не е!!!Чест свише е това за мене
Отново и отново ви благодаря...ако ви срещнем някъде с моята самоедка,на всяка цена ще цункаме малиноато ви по страшната муцкаДано не ни отхапе нещо
Поздрави и благодарности...

Редактирано от OЧИ CИHИ на 01.09.03 01:02.



Тема Re: извод...нови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 01:32



аз нещастие?Хм,ти ли безценна определяш това?Смисъл винаги има,когато се говори със разумни и интелигентни хораИ защо ми отговаряш?Кое те кара всеки път да го правиш?Нуждата от избиване на комплекси за малоценност ли?Знаеш ли,че от дума на лаф ми ставаш все по-жалка и се снишаваш,снишаваш...направо потъваш!
Тъпо е,права си...нали ти казах,направи си изводи
И както казва твоя любим Порил:аре,ЛАПАМ И СЕ ПОТАПАМ!

Редактирано от @PORlL на 01.09.03 08:57.



Тема Re: аз пък НЕнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано01.09.03 13:28



Разбира се, че половината бургаски псета имат нещо общо с твоята САМОЕДКА, както често я наричаш. Тя нали е безпородна та сигурно е и роднина с вашите улични бездомници
Само не разбрах защо всички сте решили, че кучето ми е страшно Не е вярно! Просто това е някаква лоша слава, която не знам кой и защо е лепнал на тези добродушни кучета Виж само колко са миловидни и нямат "страшни муцки":



Редактирано от @MORlL на 01.09.03 17:07.



Тема Sundy сериознонови [re: BenyB]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано01.09.03 13:33



Eй, хвана ме Аз, таковата... ми той Порил ме моли да му вляза в харема (нали си е малко ориенталец), ама нали съм си глупава и докато мислих вакантното място се запълни от друга бургазлийка - една такава, синеока, ама аз пък съм по-хубава Само дето нещо не е доволен от нея и разправя, че пловдивчанки били по-свестни в някои отношения Е, любовта е сляпа...





Тема Re: Sundy сериознонови [re: sundy]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано01.09.03 15:46





ама недей така...по-хубава била...то едната хубост и е останала-вътрешна и външна,няма да се конкурирате,щото не е честнои стига сте го яли това нейно куче-какво е виновно горкото -то,казват че "само яде"( или "само яде"-кой знае),а не "само си избира стопанин"
пък ние,пловдивчанки сме по-скромни-не щем я вашта красота неземна:)виж,ако раздавате малинки,няма да откажем
.





Тема Re: Sundy сериознонови [re: BenyB]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано01.09.03 19:35



Да, ама малинки не даваме, а само хубост и акъл, щото си имаме в повечеОсобено някои от нас Тва бургазлийки сме много добрички и винаги сме готови да предложим помощ на нямащите




Тема Re: аз пък НЕнови [re: sundy]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 22:31



Нямам намерение да ти отвръщам подобаващо. Ще кажа само,че САМОЕДКАТА ми, макар И БЕЗ РОДОСЛОВИЕ си ми е чистопородна и обиди от сорта на "помиар","бездомно псе" само ме разсмиват...Относно малиноато ти нямам мнение-хубаво куче...
Привет...

Редактирано от @MORlL на 02.09.03 09:47.



Тема Re: аз пък сериознонови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.09.03 22:57



Ь кво викаш .Ама овцо осолена ти не разбра ли че не сме в час по правопис ще си пиша както си ми е кеф.Аз може да съм интелектоален гном но ми дреме на оная работа.Я си прегледай писанията дали нямаш грешки и тогава ми прави забежки.Ти май наистина харесваш ромското население и това е обяснимо.Нали ходиш в циганската махала да те перат мангалите в разхлопания мазен ГАЗ на задната седалка в линкълна избушен и да им пиеш чорабето буаааа.Слушай ма бургаСка мастия долнопробна на орлин ли го дървиш та пишеш в клуб ротвайлер оди си пиши у вашиьо клуб.Или и там не те дишат.Айре взимай го в уста и се потапяй дълбоко буааааа.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък НЕнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.09.03 23:03



Тая па чистопородна само- едка или само-ебка как беше .Каде я видя стига си лъгала хората .Ти си знаеш АМ И ПОД ВОДАТА .

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък НЕнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано02.09.03 06:49



Мисля, че нещо се пообърка, щото не помня да съм наричала САМОЕДКА-та ти "бездомно псе" (очевидно не е), "помияр" (дай определение, защото не е типичен израз за мен) или нещо подобно. Напротив, използвам точно и буквално твоето определение - САМОЕД и то по същия начин, по който ти го пишеш. Аз не претендирам да съм запозната с породите и се съобразявам с твоя начин на писане (нали държиш много на правописа), защото знам ли ...може би това е порода, която се изписва винаги и само с главни букви.
Така че, моля да се коригираш и да бъдеш точна в отговорите си към когото трябва (имам предвид, че можеш да си пишеш каквото искаш на assassin-1 или Poril, но спазвай правописа при мен)


Редактирано от sundy на 02.09.03 06:52.



Тема Re: аз пък НЕнови [re: sundy]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано02.09.03 09:57



ДРЪН -ДРЪН

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък НЕнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано02.09.03 10:35



....ЧЕ ПЛЯС





Тема Re: тъй де...нови [re: sundy]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано02.09.03 21:03



то пак е същото-самоед...Ако знаех,че ще приемеш главните букви като крещене щях да си го напиша с малки!Няма проблеми...
Извинявам се



Тема Re: off topicнови [re: sundy]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано02.09.03 21:17



и понеже напоследък както гледам настава мир и любов дори и в клубовете на дир.бг,ви предлагам нещо

,



Тема Re: тъй де...нови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано02.09.03 22:20



Така де, нали ти държеше на правописа, та... Айде, пък като се видят със Ран може да се получи самоизяждаща се малинка





Тема Re: off topicнови [re: BenyB]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано02.09.03 23:19



Ще правиме любов а не война кикикикики. Абе ако доскучее ще видиме кикикии.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: off topicнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано03.09.03 00:06



няма лошо

... любовта ще победи всички предрасъдъци



Тема Re: off topicнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано03.09.03 13:02



Как така ще доскучае, на тебе от любов доскучава ли ти Ама ако наистина стане така пак ще воюваме





Тема za o4i siniнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор crazy viper (нерез)
Публикувано03.09.03 19:33



tova li ti e samoedkata basi mnogo e smotana

СМУЧЕТЕ МИ ОТРОВАТА


Тема Re: off topicнови [re: sundy]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано03.09.03 20:56



За война и кални номера винаги готов.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: za o4i siniнови [re: crazy viper]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано03.09.03 21:43



много,права си!



Тема Re: za o4i siniнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор crazy viper (нерез)
Публикувано04.09.03 19:26



za6to si misli6 4e sum prava, moje bi sum prav no tova nqma nikakvo zna4enie. 4eta si az temite i mi napravi vpe4atlenie edno tvoe izkazvaane za otgovorite i za komleklite . mi sori mace za otkrovenieto no si mnogo prava - ako sudq po tebeti nqma tema deto da ne si v 4as maii.

СМУЧЕТЕ МИ ОТРОВАТА


Тема istinski muje tva eeeнови [re: BenyB]  
Автор crazy viper (нерез)
Публикувано04.09.03 19:29



istinski muje tva e

СМУЧЕТЕ МИ ОТРОВАТА


Тема Re: тъй де...нови [re: sundy]  
Автор crazy viper (нерез)
Публикувано04.09.03 19:33



sundy ti ne si hrani6 ku4eto be?

СМУЧЕТЕ МИ ОТРОВАТА


Тема Re:за лудата усойница:))))нови [re: crazy viper]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано04.09.03 21:12



права си,отровна моя...И кучето ми е смотано и аз съм винаги в час!!!
Поздрави...



Тема Re: off topicнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано04.09.03 22:27



Ми то май само за това си готов, а-аааа?




Тема Re: тъй де...нови [re: crazy viper]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано04.09.03 22:40



Ей, знаех си, че нещо съм пропуснала... Ама що не казахте по-рано бе, хора Добре, че кучето е умно, та само си намира и доставя манджата (е, понякога се налага да я обездвижи)




Тема Re: za o4i siniнови [re: crazy viper]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано04.09.03 23:21



Кви ги дробиш бе нерез -леле, ти пишеш по смотано и от мене.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.