Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 25.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: извод...нови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 01:32



аз нещастие?Хм,ти ли безценна определяш това?Смисъл винаги има,когато се говори със разумни и интелигентни хораИ защо ми отговаряш?Кое те кара всеки път да го правиш?Нуждата от избиване на комплекси за малоценност ли?Знаеш ли,че от дума на лаф ми ставаш все по-жалка и се снишаваш,снишаваш...направо потъваш!
Тъпо е,права си...нали ти казах,направи си изводи
И както казва твоя любим Порил:аре,ЛАПАМ И СЕ ПОТАПАМ!

Редактирано от @PORlL на 01.09.03 08:57.



Тема Re: аз пък НЕнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано01.09.03 13:28



Разбира се, че половината бургаски псета имат нещо общо с твоята САМОЕДКА, както често я наричаш. Тя нали е безпородна та сигурно е и роднина с вашите улични бездомници
Само не разбрах защо всички сте решили, че кучето ми е страшно Не е вярно! Просто това е някаква лоша слава, която не знам кой и защо е лепнал на тези добродушни кучета Виж само колко са миловидни и нямат "страшни муцки":



Редактирано от @MORlL на 01.09.03 17:07.



Тема Sundy сериознонови [re: BenyB]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано01.09.03 13:33



Eй, хвана ме Аз, таковата... ми той Порил ме моли да му вляза в харема (нали си е малко ориенталец), ама нали съм си глупава и докато мислих вакантното място се запълни от друга бургазлийка - една такава, синеока, ама аз пък съм по-хубава Само дето нещо не е доволен от нея и разправя, че пловдивчанки били по-свестни в някои отношения Е, любовта е сляпа...





Тема Re: Sundy сериознонови [re: sundy]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано01.09.03 15:46





ама недей така...по-хубава била...то едната хубост и е останала-вътрешна и външна,няма да се конкурирате,щото не е честнои стига сте го яли това нейно куче-какво е виновно горкото -то,казват че "само яде"( или "само яде"-кой знае),а не "само си избира стопанин"
пък ние,пловдивчанки сме по-скромни-не щем я вашта красота неземна:)виж,ако раздавате малинки,няма да откажем
.





Тема Re: Sundy сериознонови [re: BenyB]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано01.09.03 19:35



Да, ама малинки не даваме, а само хубост и акъл, щото си имаме в повечеОсобено някои от нас Тва бургазлийки сме много добрички и винаги сме готови да предложим помощ на нямащите




Тема Re: аз пък НЕнови [re: sundy]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 22:31



Нямам намерение да ти отвръщам подобаващо. Ще кажа само,че САМОЕДКАТА ми, макар И БЕЗ РОДОСЛОВИЕ си ми е чистопородна и обиди от сорта на "помиар","бездомно псе" само ме разсмиват...Относно малиноато ти нямам мнение-хубаво куче...
Привет...

Редактирано от @MORlL на 02.09.03 09:47.



Тема Re: аз пък сериознонови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.09.03 22:57



Ь кво викаш .Ама овцо осолена ти не разбра ли че не сме в час по правопис ще си пиша както си ми е кеф.Аз може да съм интелектоален гном но ми дреме на оная работа.Я си прегледай писанията дали нямаш грешки и тогава ми прави забежки.Ти май наистина харесваш ромското население и това е обяснимо.Нали ходиш в циганската махала да те перат мангалите в разхлопания мазен ГАЗ на задната седалка в линкълна избушен и да им пиеш чорабето буаааа.Слушай ма бургаСка мастия долнопробна на орлин ли го дървиш та пишеш в клуб ротвайлер оди си пиши у вашиьо клуб.Или и там не те дишат.Айре взимай го в уста и се потапяй дълбоко буааааа.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък НЕнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.09.03 23:03



Тая па чистопородна само- едка или само-ебка как беше .Каде я видя стига си лъгала хората .Ти си знаеш АМ И ПОД ВОДАТА .

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък НЕнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано02.09.03 06:49



Мисля, че нещо се пообърка, щото не помня да съм наричала САМОЕДКА-та ти "бездомно псе" (очевидно не е), "помияр" (дай определение, защото не е типичен израз за мен) или нещо подобно. Напротив, използвам точно и буквално твоето определение - САМОЕД и то по същия начин, по който ти го пишеш. Аз не претендирам да съм запозната с породите и се съобразявам с твоя начин на писане (нали държиш много на правописа), защото знам ли ...може би това е порода, която се изписва винаги и само с главни букви.
Така че, моля да се коригираш и да бъдеш точна в отговорите си към когото трябва (имам предвид, че можеш да си пишеш каквото искаш на assassin-1 или Poril, но спазвай правописа при мен)


Редактирано от sundy на 02.09.03 06:52.



Тема Re: аз пък НЕнови [re: sundy]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано02.09.03 09:57



ДРЪН -ДРЪН

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.