Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 24.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: аз пък сериознонови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано29.08.03 23:14



взех че си спомних времето,когато в този клуб влизахме,за да говорим за дресура.и за кучета.и празноглавите плямпала не се навъртаха тук,щото не им беше интересно...



Тема Re: даа,верно...нови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано30.08.03 19:31



имаше и такива времена,в които аз също се опитвах да завържа нормален разговор...Дори имах един-два постинга/до колкото не ме лъже паметта!/,но по незнайни причини все се появяваха всезнаещи по въпросите за нашите любимци и намираха за какво да се заядат!
Ти,например беше една от първите!Не разбирах какво толкова те дразни в начина ми на мислене и писане,но сега вече ми е ясно...Не компетенцията драга,а начина на изразяване е причината.Защото когато човек има доброто желание за диалог и не е преднамерен,то диалога винаги се осъществява...Ето например ти твърдиш,че Орлин винаги е бил коректен,което едва ли е така,съдейки по всичко написано от него...И не ми излизай с евтиния номер,че аз се заяждам с него-уви,това съвсем не е така!Но,ако добре си изчитала всичко написано ще откриеш,че аз много рядко използувам директни обиди и никога предварително не съм груба с никого!!!
Винаги и във всичко съм добронамерена,стига някой да не започне да ми се прави на по-велик и от папата...Тук,в нета е много лесно да бъдеш издигнат на пиедестал,и много лесно да изгубиш позициите си!Тук всеки е компетентен за всичко,но очи в очи много бързо се оказва,че си доста под нивото на което се представяш,че си...Знаеш си ги тези работи,няма защо да ти ги разяснявам!Знам,че си интелигентна,но ако си и достатъчно умна не би приела това като комплиментСамо едно не разбирам:каква наслада черпите от контактите си с този г-н Миланов,който не демонстрира тук нищо добро и градивно...Щом се занимава от дълги години с кучета,би трябвало да показва обич към всички кучета.Не само към своите и към тези,с родословия,а и към уличните мастии дори!Това разбирам аз за истински кинолог...Неговото ниво май е достигнало едва до ниво:търговияИ не ми казвай,че е ерудит-това ще е най-голямата глупост,която тук може да се чуеИ пак ти казвам:не очаквай от всички дирещи съвет за любимците си,да задават въпросите си по начин,който да удовлетворява двама-трима самозабравили се!!!Всеки има правото да пита както си иска и за каквото си иска...Ако формулировката не задоволява вашите сетивни естетически потребности,то не четете или поне не обиждайте!!Някой тук имат нужда от подкрепа,от утеха ако щеш...Това момиче-Мария-от темата:възрастно куче има нужда и от двете и от съвет също!Не мисля,че съвета за евтаназия е най-доброто в случаяМомичето обича кучето си и прави всичко възможно да подобри състоянието му и съм сигурна,че ще успее!Моето куче също беше на косъм от смъртта,но не пожалих средства,усилия и любов за да й върна живота...И сега съм много щастливаДа не мислиш,че и на мен не ми предлагаха безболезнения изход???Но се борих,и се преборих!Това е!Ето ти дискусия...Искаше да си сериозна,ето,и аз съм сериозна в момента!Но не очаквам одобрение,просто казвам нещата такива,каквито са...а това не винаги се харесва
Но не ми пукаПОЗДРАВИ и нищо лично...


Редактирано от OЧИ CИHИ на 30.08.03 19:35.



Тема Re: аз пък сериознонови [re: BenyB]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано31.08.03 13:09



Бени не обръщай внимание на това бургаско плямпало.на нея всички и пречат и е компетентна по всички въпроси.но като я захапеш започва да страда и да се оплаква че всички са простаци и малуумници.в началото на нашия спор аз и писах -като искаш да се заяждаш с орлин не цитирай моето куче ще го приема лично тя не прояви разбиране и сега дивее в нета.предполагам че се забавлявате с нашия спор.за мен не е проблем да се държа цинично и просташки все пак съм мъж. А тя е с претенции че е дама и интелектуалка следователно не и отива.знаеш че за мен не е проблем да и гостувам и ще остане много доволна.орльо че е заядливец и дразнител най голям и това е вярно .и на мен ми иде да го удуша.за порчо не може да се каже че не обича животните - има само 3 кучета с родословие и зборна улична команда-8 песа от които едното го домъкна от бургас хахаха.има 1 змия 2 шарана и 10 котки.но за съжаление интригата му е в душата и скоро ще го плескам.с кой да си говориш за дресура . я да си оплюеме кучетата и стопаните че е по интересно.това е истината.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък сериознонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано31.08.03 15:31



Виж-това синеоко нещастие ми е пределно ясно от месеци наред.всеки път се заричам да не и отговарям на словестните излияния,защото няма никакъв смисъл.и най-дразнещото е,че тя винаги е компетентна.като искате плюйте си се с орлин -ваша работа- поне се познавате.тя обаче претендира да дава оценки за хора,на които не им е виждала очите.беше забавно до един момент.отдавна стана тъпо.



Тема Re: аз пък сериознонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор sundy (добрата)
Публикувано31.08.03 16:57



Момченце, я по-внимателно с обидите на градска тема, щото... ще пусна мойто куче да закуси с твойто
Ако ще се дърляте със синеоката ми съгражданка, моля не споменавайте Бургас и бургаските псета (освен нейното, де), щото ша си имате работа с мене
Вярно, че на Орлин едното псе е от бургаския плаж, ама е разглезена като софиянка
И накрая - що не оставите момичето да си вярва като си пише, ами й скършвате хатъра и се заяждате с нея. Не ви ли е срам: и тебе, и Орлин, пък най-вече Бени да се държите така с това бургаско чедо




Тема Re: на Sundy несериознонови [re: sundy]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано31.08.03 17:26



Срам ме е,много-веднага си правя самокритиката.Добре, че най-сетне се намери някой да го защити момичетоако не друго-то поне градска съпричастност имало на този святми така де-да похвалим поне любознателността- толкова се е увлякло в проучванията си,че преди време четох на едно място изказване,че на @PORIL жена му била от Бургас-да не е ставало дума за теб,пък ние да не знаем МУАХАХАХА



Тема Re: аз пък сериознонови [re: sundy]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано31.08.03 19:18



Абе ние бургаслийките си ги глезиме всяко лято.посинелите очи така като гледам май не е от бургас а от околните села с турско подзъзнание или както им викаме от долината на дълбоките гащи.НЕКА СИ ВЕРВА ТОВА ЗАБЛУДЕНО ДЕТЕ НА ПРИРОДАТА.еми срам ние ама дай пък да я оставиме да си развява шалварите буаааа.и с малинки никой несмее да се закача

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: аз пък сериознонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 00:19



"Абе ние бургаслийките си ги глезиме всяко лято.посинелите очи така като гледам май не е от бургас а от околните села с турско подзъзнание или както им викаме от долината на дълбоките гащи.НЕКА СИ ВЕРВА ТОВА ЗАБЛУДЕНО ДЕТЕ НА ПРИРОДАТА.еми срам ние ама дай пък да я оставиме да си развява шалварите буаааа.и с малинки никой несмее да се закача"
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само един много ограничен и с нисък интелект човек,може да напише подобно нещо!Никой не ти говори за малцинства и за национално съзнание бе,галфон такъв...Но какво друго може да се очаква от недоразвитак,като тебеБрей,че си и много наясно със наименованията,които носят малцинствата...Тц,тц,тцПродължавай така,аудиторията ще научи още много неща за патриотичната ти национална нагласа!!!Но преди това имаш да учиш още много за българската реч и правопис...бургаСлийки,вместо бургаЗлийки,несмее,вместо не смее...Пък да не говорим за пунктуация и за това,че всяко ново изречение в българския език започва с главна буква
Не знам,ако аз съм с шалвари,ти дали стоиш в държавната йерархия по-високо от циганското население,защото владееш българското писмо точно както тях!!!
В по-горното си мнение изтъкваш умението си да си служиш с цинизми...продължавай да риеш в помиятаНямам нищо против да ме убеждаваш в речниковия си дефицит със всяка една простотия,която твори закърнялото ти мозъче!Нетърпелива съм да чуя поредната небивалица,творецо наемен



Тема Re: на цигуларката сериознонови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 00:38



много четешДа не наденеш диоптрите скоро?
Всъщност исках нещо да ти кажа...какво ли беше....?А,да!Сетих се!!!Чувала ли си някога,че грозните вътрешно били грозни и външно?Това е,нямам какво друго да добавя!Изводите са за твоя сметка
p.s. И,ако обичаш,разкарай тоя тюлен,да,да,точно под мнението ти!Дразни окото и влошава състоянието на храносмилателния ми тракт!!!


Редактирано от OЧИ CИHИ на 01.09.03 00:44.



Тема Re: аз пък НЕнови [re: sundy]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано01.09.03 00:55



благодаря ви,съгражданко за подкрепата!Ама моля ви се,нямаше нужда...справям се и без вас превъзходно,пък и не съм я искала МАЙ...?!Признателна съм ви и за определението,че всички бургаски кучета са псета,само моето не е!!!Чест свише е това за мене
Отново и отново ви благодаря...ако ви срещнем някъде с моята самоедка,на всяка цена ще цункаме малиноато ви по страшната муцкаДано не ни отхапе нещо
Поздрави и благодарности...

Редактирано от OЧИ CИHИ на 01.09.03 01:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.