Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 17.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: az triqнови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано07.08.03 00:03



temata ne e po TEMATA. otiwai w LAF DA STAWA DA PLJUWASH. AIRE.

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: смях голям:)нови [re: BenyB]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано07.08.03 19:30



това твоя ретривър ли е?На колко години е?



Тема Re: смях голям:)нови [re: sea-farer]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано07.08.03 20:57



нетова е едно куче,което пътуваше заедно с нас на кораба от Родос към Атина.много беше готина и супер добричка,всеки,който минаваше покрай нея започваше да я мачка,а тя се правеше на Спящата красавица



Тема И ти не си по тематанови [re: @PORlL]  
Автор Poтвaйлep A6 (зъл пес)
Публикувано25.08.03 21:08



Ще подаваш ли оставка или да те изритваме?
На твое място бих излязал с чест от ситуацията с една оставка, аргументирана в едно изречение "поради голямата ми ангажираност нямам възможността повече да изпълнявам задълженията си на модератор в този клуб...". Тихо и кротко.
Няма смисъл всички в клуба да страдат заради ината ти, пък и никой няма полза да ти насаждаме реваншистки настроения.
Тъй че давай. Имаш 10 дни, считано от днес :)



Тема Re: И ти не си по тематанови [re: Poтвaйлep A6]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано25.08.03 22:39



Ти пък кой си и от къде се взе-много ми е интересно
Когато гласувахме за модератор на този клуб,аз бях от тези,които гласувах за Орлин.Ако ще го махаме,това ще го кажем ние,а не ти,който досега постинг на кучешка тематика не си написал.И ако си мислиш,че прозрачно скроени номера от типа-30 футболни идиоти дошли и гласували за каквото им е било казано ще минат тук-много се лъжеш.Админите трева не пасат.@PORIL може и да не е най-любезният човек,когото познавам,но в този клуб никога не е било изтрито мнение,което е било свързано с породата или с кучетата въобще.Така че ако обичаш си гледай работата.



Тема Re: И ти не си по тематанови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано26.08.03 19:38



по въпроса за Орлин много може да се поспори,Албенче!Ти държиш на вота си по незнайно какви причини,но май забравяш,че в този форум влизат много хора,на които обноските на Порил не им се харесват...Хайде,сега остава да бъдеш така глупава и да кажеш,че на който не му харесва-да се изнася!!!Не става така,драга,не става!И за да се аргументирам:не съм прочела ни едно добро изказване на Орлин и нито един съвет...Само упреци и обиди...Съжалявам...





Тема Re: И ти не си по тематанови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано26.08.03 20:25



тук отгоре,Светле пише клуб "ротвайлер"доколкото виждам .не сме се събрали на светско парти,за да си говорим за обноски и галантност.Личността на Орлин предизвиква твърде голямо вълнение при теб-мен това какъв е той не ме интересува.Важното е,че е бил винаги коректен тук,в този клуб.Никога не е изтрил нещо,което е било по темата.Ако е отговарял грубо,винаги е било отговор,а не начало на конфронтация.Всеки,който е знаел как да попита е получил съвет.Това е моето мнение.
Хайде сега отиди в други кучешки клубове и виж какво пише въпросният Ротвайлер6 и после пак ще си говорим.и какво изобщо те интересува всичко това искам да знам



Тема Re: И ти не си по тематанови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано28.08.03 22:15



Понеже се взимаш много,ама много на сериозно и правиш опити за раздаване на заповеди,ще се опитам да ти светна в тъмния тунел на твоето неразбиране!!!
1.Обноските и галантността са задължителни за всички сфери на живот...ако ги имаш де!
2."Личността"на Орлинчо ни най-малко не предизвиква у мен,споменатото от теб вълнение!
3.За това какво теб те интересува и какво не...не се впускам в обяснения/ще е безкрайно нелоялно!/
4.Коректен тук,в този клуб...Какво означава това,мила ми Албенче?Човек или е коректен или не е...Има ли значение къде,кога,с кого,защо?
5.Мен специално никак не ме вълнува факта,че никога нищо не е изтрил тук...Обаче силно ме интересува как се отнася с даващите мнение и тези,които искат някакъв съвет!
6.Всеки спор възниква след грубо отношение...
7.Всеки,който е знаел КАК да попита е получавал отговорВ смисъл?Не те разбрах нещо...Извини ме,но не всеки е върл кучкар и не всеки знае точната формулировка на въпроса,който иска да зададе!Това съвсем не означава обаче,че отговора трябва да е даден по най-просташкия начин!!!
8.За мен Орлин с всяка своя дума демонстрира точно това:ПРОСТАЩИНА...
Не ме интересува какво и къде пише въпросният Ротвайлер6-аз говоря по принцип,а не за конкретен случай!
И на края ще ти кажа:моля те,не ме занимавай с глупостите си...
Нищо лично,както винаги...



Тема Re: сериозно?!нови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано28.08.03 22:58



като ти гледам 8-те точки,май не аз съм тази дето се взема на сериозно
и защо си помисли,че искам да си говоря с тебили че ме интересува какво мислиш по въпроса



Тема не питай...нови [re: BenyB]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано28.08.03 23:26



на светлинни години си от истината
Пък и вземащите се насериозно,никога не се интересуват от мнението на другите...така че,кое те наведе на мисълта,че аз имам желание от коментар с теб?Опазил ме Господ от разговори с неразбиращи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.