Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 17.06.24 
Кучета
   >> Ротвайлер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема нека да е лято:)нови  
Автор BenyB (Лошата)
Публикувано10.07.03 18:14



да ви се изфукам малко и аз-ей

ще отидем в края на месеца-супер плаж,адска жега,водата е толкова солена та заприличваш на чироз накрая и те свършват с ядене в несметни количестваако не ни водеха на опера вечер щеше да е по-добре,ама айде...от мен да мине
и освен другото-от днес си имаме камера и цифров апарат,така че...ще кажете аман от снимки в интернетакефя се:)



Тема Re: нека да е лято:)нови [re: BenyB]  
Автор BenyB (Островна)
Публикувано26.07.03 15:53



Я да не пълните това място с простотии, не е истина колко е скъп интернета на Родос-да го хабя заради някакви малоумници,които са решили,че това точно е клубът,в който могат да си изливат простотията на воляАко ще е заяждане,поне весело да става,това си е пълна боза

айде,отивам да се осолявам в морето,че имам поръчка да се изпека малко



Тема Фукла ;)))нови [re: BenyB]  
Автор sundy (домошарка;))
Публикувано26.07.03 18:43



И то абсолютна
Ако не донесеш някой зарган (т`ва е риба, ако не знаеш) направо ще те избелим от бой И да пиеш по едно и за нас, ама по-добре узо, че бирата им не струва





Тема Re: Фукла ;))) [re: sundy]  
Автор @PORlLМодератор (gotenoto)
Публикувано26.07.03 21:51



така де. и ти веднъж да кажеш нещо верно уфзъ!

KOLKOTO - ТОЛКОВА


Тема Re: нека ви пък ;)))нови [re: sundy]  
Автор BenyB (Островна)
Публикувано28.07.03 15:08



ти като седя цял месец на морето ние как скърцахме със зъбки,а
сега да отиваш да тренирате с Ран,пък като станете първи наесен ще пием бира.
няма да пия узо-нито за вас,нито за себе си щото не мога да му понасям миризмата,ама току що ядох и заради вас-квито се сетиш меса и риби,около 20 вида салати,пасти,крем пита,няколко порции сладолед...ох,тежък е живота на блатния червей,както казват колегите
и да спрете с лошите помисли,не знам кой ме прокле,ама снощи така се метнах от автобуса,че не е за разправяне-добре че цигулката е дървена та излезе издръжлива,за съжаление за крака си не мога да кажа същотообаче инатът ми е достатъчно голям -едвам ходя,ама пак съм в морето
п.ц.тая чуждата думичка дето значела риба не я знам,ама ако искаш ще ти донеса малко камъни



Тема Re: нека ви пък ;)))нови [re: BenyB]  
Автор Kpaceн (peacekeeper)
Публикувано28.07.03 16:57



Е как така не знаеш какво е зарган? Срам...

Зарганът е морска риба, прилича на игла - дълга и много тънка, с остра муцуна като човка. Костите му са зелени.



Тема Re: нека ви пък ;)))нови [re: BenyB]  
Автор sundy (домошарка;))
Публикувано28.07.03 17:21



И това ако не е нахалство... Аз ходих на морето не за собствено удоволствие, а за това на "киноложката си единица" Ран Освен това почти половината от престоя ни беше работен семинар
И ако искаш да знаеш, узото е много вкусно, а зарганът е вид риба, дето малко прилича на морска игла (ако и това не си виждала...)
Пък ако си мислиш, че ти завиждаме, много се лъжеш Много си ни е добре тука - тренираме си, потиме се, пиеме бира ... Абе, я да се връщаш, че.......






Тема Re: толкоз:(нови [re: sundy]  
Автор BenyB (Островна)
Публикувано31.07.03 12:19



а ти какво си мислиш,че правих аз цяла седмица тук-да вися по плажовете,да плувам до хоризонта и да преяждам редовнонищо подобно-бях на работа ако искаш да знаеш-цели 4 опери сме изсвирили(ще спестя подробностите)
но...съдбата е несправедлива-след 5 мин тръгвам и единствения шанс да се спасите от мен е да се молите кораба да потъне



Тема Re: толкоз:(нови [re: BenyB]  
Автор Kpaceн (peacekeeper)
Публикувано31.07.03 12:20



Bon voyage!!!



Тема Re: на безследно изчезналата Сънди ;)))нови [re: sundy]  
Автор BenyB (Отровна)
Публикувано06.08.03 20:26



ето ти малко

-нали обещах да се фукам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.